• Mlađi referent
    10.6k
    Ne znam koliko ljudi uopće baci oko na Sassuolo, ali Erlićeve brojke s loptom i razvijanjem igre su al pari s onim Lovrena. Erlić u najmanju ruku nije impresivan stoper.

    Šutalo je sigurno pao u formi i to je sad već mainstream dojam, svjesni su tog i novinari i Šutalo i navijači, sumnjam da Dalić nije. Uz iskustvo koje ima Lovren, uz brojke koje bilježi u Rusiji ( a koliko nas ga je uopće gledalo tamo da mu prigovaramo za loše igre?) jednostavno je logično da će Dalić odabrati njega. Iako, ja prvi bi volio vidit Šutala.
  • Nino Bule
    11.5k

    mozda su mu u klubu takve brojke ali sve sto je erlic odigrao u reprezentaciji je izgledalo u izgradnji 2 klase bolje od lovrena, ne znam kakve lovren brojke biljezi u rusiji ali izgledao je KRIMINALNO protiv saudijske arabije. Sta je mainstream dojam, dojam navijaca i novinara mi je manje bitno, bitni su mi argumenti, a lovren skoro nikakav argument nema da igra ispred erlica i sutala osim "iskustva". Da na terenu nemamo modrica,perisica,kovacica, brozovica onda bi i rekao ajde treba nam tog "iskustva", ovako mi je to bezveze argument. Na kraju i sam dalic ga je sjeo na klupu i dao erlicu i sutalu utakmice u kojima su se dokazali kao bolji.
  • Tundra
    518
    Erlić u najmanju ruku nije impresivan stoper.Mlađi referent

    S ovime se apsolutno slažem, ne znam zašto ga dosta ljudi toliko forsira. Po meni je Vida kvalitetniji stoper od Erlića, igra konstantno i dobro u klubu, iskusan je i kao Dinamovac ima taj pobjednički mentalitet. A oko Lovrena sam previše subjektivan i stvarno ne razumijem zašto je uopće pozvan u reprezentaciju kada igra u agresorskoj državi. Takve stvari bi se trebale sankcionirati obzirom da je imao prilike otići na vrijeme.
  • Nino Bule
    11.5k
    Sad ste stvarno neozbiljni, kakav domagoj vida, taj je protiv saudijske izgledao kao strano tijelo na terenu. I u aeku zna ostat na klupi, on je tu jedino da dobije taj 100ti nastup i radi atmosfere, nece dobit sekunde na terenu.
  • Logistika
    1.1k
    Ochoa je legenda svjetskih prvenstava
  • Logistika
    1.1k
    ma sve pet samo ovo je van svakog rezona jbt ahahhaha
  • Mlađi referent
    10.6k


    Je, ne slažem se da je Vida uopće trebao bit tu i nije bolji, ali ruku na srce i Erlić je ispao iz prvih 11 Sassuola kaj ipak nešto govori, tak da je zadnje dvije odgledao s klupe svih 90 minuta.

    Za mene je cijeli ovaj hype oko njega jedino jer “sjever” ima svoje konje za trku i stopere za budućnost - Šutalo i Gvardiol pa onda eto, mora se glorificirat jednog vrlo prosječnog južnjaka stopera iz donjeg doma talijanske lige kao nekakvu budućnost repke.
  • Nino Bule
    11.5k

    Je na klupi je sad i ne bi smio ispred sutala nikako igrat, ali ono sto je pokazao u reprezentaciji je izgledalo vrlo dobro. Da je na razini sutala, nije ali vidit cemo u kojem ce mu smjera karijera ici, ne bi me cudilo da dođe do nekog lazia, dortmunda, villareala.
  • Markelo
    2.5k
    Ovog poljskog izbornika kao da je Ante Čačić pravio
  • Nolifer
    6.7k
    Mogli bi Australci isto igrat neki glupi X sa Francuzima
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Francuzi nista posebno i onda naprijed Dembele, Mbappe, Giroud, Griezmann.. Ucackat ce ga nekako pa da se na trepavice postave.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Francuzi nista posebnoEfes Pilsen

    Oni su toliko jaki da to “ništa posebno” igra u Tottenhamu, Liverpoolu, Bayernu, Realu i Juventusu. Ovoliko izostanaka, a i dalje im na klupi sjede jedan Kounde, Varane, Theo Hernandez ili Coman. Meni su brutalni, baš brutalni.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Sve 5, ali veza je tanka, ovo je doslovno isti plan kao u PSG - samo sutaj naprijed neko ce vec pokupit.
  • Captain America
    13.9k
    :lol: :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.