• Mr Anderson
    4.9k
    Kakav klaun.
  • Zagi
    4.5k
    Tomislav StipićKrizy

    Da ih bar preuzme.
  • Krizy
    33.6k
    Savršen spoj
  • blackbully
    4.1k
    Sa mosta ravno u Messijevo krilo, drugi nažalost na hitnu...

    Argentince je od zračne luke do ulaska u grad dočekalo oko 4 milijuna ljudi. Doček na glavnog trgu je otkazan zbog sigurnosnih razloga (vidimo i zašto). Vjerojatno bi se probijali do Nove godine... tako da su helikopterima preletjeli glavni trg.

    95s8549z93fygd5d.jpg
  • NORTE
    8.4k
    Mene brojka i ne iznenađuje, čak i da je zaista 4 milijuna. Doduše neki medij (mislim Hrt) je u vijestima naveo da se skupilo "više od milijun ljudi". Toliko ih i živi u B.Airesu.
  • Logistika
    1.1k
    SP 2030 Zajednicka kandidatura Saudijska Arabija-Egipat-Grčka...Ronaldo (portugalski) bi bio ambasador...navodno za 200-tinjak mil eura
  • Nino Bule
    10.7k
    Sta nije to vec prakticki receno da ide urugvaju jer je obljetnica prvog svjetskog
  • flexXy
    1.8k

    Sa fifom nikad ne znas, pogotovo kad su petrodolari u igri. Mislim da su do sad potvrdene kandidature Maroko, Spanjolska-Portugal-Ukrajina i Paragvaj-Cile-Argentina-Urugvaj.
  • Infinity
    14.9k
    Navodno je Britanija najveci favorit, tj. UEFA ce uciniti sve da se prvenstveno na stotu obljetnicu odigra na tlu Europe. Engleska kao kolijevka nogometa im je najveca nada.

    Ja se osobno nadam da ce prvenstvo dobiti Juzna Amerika i da cemo finale gledati u Montevideu. Sve ostalo mi je besmisleno.

    Arapski svijet prvenstvo nakon Katra sigurno nece vidjeti do cetrdesetih. Jednostavno se moraju zadovoljiti i ostali.
  • Nino Bule
    10.7k
    Mislim da je urugvaj ok opcija, to je onda 3 svjetska zaredom van europe pa nek onda daju i engleskoj i spanjolcima/portugalcima sljececa dva
  • Infinity
    14.9k
    Sad mi malo mozak proradi nakon ovog upisa :rofl:

    Svjetsko prvenstvo se igralo dva puta u nizu u Europi, 1954. i 1958. I nikada se nije dogodilo da se dva u nizu odigraju van Europe, sve do 2010. i 2014.

    Sad bi 2026., pa i 2030. trebalo biti van Europe. To bi bilo osam turnira od kojih su se svega dva igrala u Europi.

    S obzirom na ove pokusaje sirenja popularnosti mislim da ce prvenstvo biti jako rijetko u Europi, tj. mogla bi Europa, Azija, Afrika i Amerika biti ravnopravno rasporedjeni kroz neko vrijeme.
  • flexXy
    1.8k
    Jedino besmislenije prvenstvo od ovog u Kataru je sljedece. Jbt koji raspored gradova i drzava za prvenstvo. Dobro da se ne igra jos koja grupa u Europi i Africi kad ce se vec prelazit tolke udaljenosti za utakmice. Za navijace ce bit sigurno najskuplje prvenstvo ikada. Takoder ocekujem nevidenu promociju liberalnog marksizma koji ce mi zgadit nogomet za sva vremena. Nadam se da ce 2030.bit u europi ili juzna amerika, to mi je jedina destinacija za koju bi ustedio dobru lovu da odem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.