• Jurki
    8.4k
    Ovo je cisti seljacizam i ciganluk od jednog sportasa. Pljunuo je u lice domacinima, svim golmanima koji su u proslosti dobili tu nagradu i svim nogometasima koji su igrali na ovom SP-u.
    Bas mi je zal kaj to nisu uzeli Francuzi opet.
    I jos jedan dokaz da nismo ni sami svjesni kakvog golmana i ljudinu imamo u Dinamu i repki.
    Bravo Livi, ova nagrada je trebala biti u tvojim rukama a ne u rukama ovog neodgojenog cigana.
  • deda
    27.5k
    Baš mi je drago što je dobio nagradu za najboljeg golmana i proslavio na ovaj način. In your face FIFA.
  • Jaro
    5.4k
    a i "minuta sutnje" za mbappea, sutiranje i bacanje protivnickih dresova - najciganskija repka u povijesti osvajaca SP...
  • deda
    27.5k
    Urugvajci, Argentinci. Uvijek su bili takvi. Najviše čobana i seljačina. Ali igraju dobar nogomet. To im se ne može osporit.
  • Eduardo
    17.2k
    Po L'EQUIPUE-u je Livi u momčadi prvenstva :clap:
  • Mrvica
    3.1k
    Sigurno nisam jedini ali svaki argentinski igrač kad ga vidim dobijem nagon da ispleskam nekoga. Teški ciganluk od reprezentacije, riječ poštovanje očito ne postoji kod njih. Eto taj smrad od Martineza, pa minuta šutnje za Mbappea (kojeg ne volim al je igračina) i sad ovaj specijalac od Aguera šta Camavingu naziva kurc*****i. Stvarno mi je žao da Livi i Gvardiol nisu dobili nagrade jer su stvarno zaslužili, a isto tako mi je drago što ljudi vide koliki su šupci argentinci. Ne volim ni francuze al sam navijao za njih.

  • Efes Pilsen
    6.8k
    Mbappe uzeo SP sa 19 godina, njihovoj kraljini trebalo 35 :lol: Vec sad ih trta da ce im ova atleticna zvijer zasjenit goata pa pucaju ko kokice.
  • Nousername
    613
    Ciganluk
    Attachment
    IMG_3254 (1M)
  • Majki2111
    2.6k
    Iskreno, ja mislim da bi i naš Joško tu mogo nešto zapapriti. Odskače od stopera baš u oku vidljivoj količini. Za mene naš Joško je kandidat za zlatnu loptu za koju godinu. Uz to graciozan (ili grandiozan?? :roll: ) je tijekom igre pa mu to ide u prilog. Paše uz kamere i televizičan je. Ima sve predispozicije.
  • Ludovic IX
    5.1k
    teško.. Cananavaro, Sammer i davnih dana Lothar Mattheus (koliko je on branič , upitno je jer je svašta igrao) su dobitnici zlatne lopte kao braniči.. 3 u zadnjih 40 godina
  • marcio amoroso
    31.9k
    Livaković- Hakimi, Romero, Gvardiol, T.Hernandez- Amrabat, Mac Allister, Griezmann- Messi, Alvarez, Mbappe

    Ovo bi meni bilo najboljih 11
  • Navijač Dinama
    7.3k
    i ja bi tako. Samo umjesto Alvareza Giroud.
  • blackbully
    4.4k
    Buenos Aires u 4 ujutro
    axeqdakv94gpafb9.jpg
  • Krizy
    35.3k
    Napisati ću ovdje pošto je kroz SP bio u emisiji.
    Na dočeku mi je Tomislav Stipić rekao:"Ovaj doček i onaj iz 2018. su ništa šta ćemo napraviti u Splitu kada preuzmem Hajduk i osvojimo HNL "
    :lol: :lol: :lol:
    Samo sam se slatko nasmijao i rekao mu da taj film neće gledati :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.