• Ero
    934
    Naravno da je dobar potez kad će imat sigurno približan keš kao u Dianamu.Ne znam šta očekujete da će ih on odmah preporodit, realno Osijek je ekipa za petog mjesta.
    Bez 3-4 pojačanja ne mogu ništa, Marić im je pokretač svega bio. Da im Pep Guardiola dođe a da imaju ovakav sastav, ja prvi bii potpisao da neće osigurati četvrto mjesto za Europu.
  • Crusades1986
    9.8k
    realno Osijek je ekipa za petog mjesta.Ero

    Ne bi rekao. Po meni imaju na papiru drugu momčad lige u ovom trenutku. Hajduk i Rijeka po igračkom kadru su slabiji od Osijeka.
  • markoli
    1.7k
    Bjelica je top trener, ali nije svemoguć. Nema Osijek šanse za borbu za naslov, pogotovo jer su već sada u debelom zaostatku. Njihov cilj treba biti borba za kup i drugo mjesto. A kratkoročno da prestanu kiksati protiv manjih klubova.
  • Mali dioničar
    14.3k
    borba za kupmarkoli

    Tu se Nenad nije baš iskazao. Kako god, želim mu sreću, zaslužio je.
  • deda
    28k
    Real nudi 40 milja za Olma.
  • deda
    28k
    Bild, ali njima naravno nije za vjerovati, s druge strane to je realna cijena tako da je moguće. Iako ja vjerujem da će Olmo barem godinu odigrati u Leipzigu.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma vraga bi ga RBL pustio za takve pare. Sad je tek počeo igrat u prvoj i mogo bi uskoro vrijedit duplo ak ovak nastavi.
  • deda
    28k
    Vjerujem da je to čisto signal kupcima za prolazno vrijeme.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma zašto korak nazad. Ja vjerujem da mu je uz ligu 5 cilj i repka. Pa lakše će dobiti ponudu da preuzme repku iz HNL-a nego 10. momčadi špa. lige, posebno ako napravi neki povjesni rezultat. Doma je, novac je očito ok, blizu obitelji je, ubrzo dobiva najmoderniji stadion u hr i zna da će imati više kredita nego u bilo kojem klubu svijeta. Dodatni bonus je da kroz sezonu-dvije ima šansu klepnuti po glavi ove koji su ga ko psa protjerali preko njegovih pomoćnika nakon povjesnog rezultata.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ma bild je katastrofa, a real madrid je rekao da nece bit nikakvih kupnji,pogotovo velikih. Puno veca potreba im je rotacija za casemira i spica.
  • Guinness
    2k
    pogotovo velikihNino Bule

    Realu je definicija velike kupnje valjda sve iznad 80 milijuna...
  • Nino Bule
    11.5k
    osim hazarda nisu nikog platili 80+ milijuna zadnjih 5 godina
  • Mali dioničar
    14.3k
    Olmo starta protiv Ukrajine.
  • Eduardo
    17.6k
    Olmo starta protiv Ukrajine.Mali dioničar

    Asistencija Ramosu za 2:0. Inače, laganih 3:0 na poluvremenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.