• Infinity
    15.2k
    Covjek bi rekao da je Broz bio taraba. Ne volim gledati Inter, al gledao sam ih s Brozom mozda deset puta i od toga je ovaj bio pet puta najbolji i jos tri medju najboljim igracima. U glavi je promaja, to je svima jasno, al ne znam sta mu zamjere za igre na terenu. Ili sam ja ipak pogledao premalo utakmica?
  • Neki tip
    19.1k
    Nisi. Broz 5 godina igra uglavnom važnu ulogu u igri Intera. Barem 3 je među ponajboljim igračima.

    Zasitili se jedni drugih, a da je propuh, to je općepoznato.
  • Dudu
    2.6k
    Conte ga obožava, pet puta je rekao da mu je Brozović najvažniji igrač. Tako da mislim da je ovo klasična novinarska patka.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Brozović je malte ne glavni šaraf u Interu, povezuje napad i odbranu, nešto kao i Kovačić u Chelseu, ali jasno ovaj u glavi "ima" dok Broz "nema".

    Čovjek je u Interu kao Ademi u Dinamu,usporedbe reda radi i važnosti. Nakon Lukakua i Handanovića najvažniji igrač u Interu,rekao bi i važniji od Godina i De Vrija.

    Ili sam ja ipak pogledao premalo utakmica?Infinity

    Sasvim dovoljno da vidiš kakva je igračina.
  • Kwedi
    3.8k
    https://www.vecernji.hr/sport/zoran-mamic-dobio-upozorenje-potreban-je-ozbiljan-razgovor-1427213


    Na kraju, pitali smo i trenera koji je plave vodio u tri europske utakmice (jednu s Atalantom 1990. i dvije s Trabzonom 1991.) Zdenka Kobeščaka – što bi savjetovao svome nekadašnjem učeniku Zoranu Mamiću.

    – Zoranu ne trebaju savjeti, on je već formirana trenerska ličnost jer se dokazao u Hrvatskoj i u inozemstvu – kazao je Kobeščak i nastavio:

    – Svaka je utakmica jedinstvena, u njoj trener donosi odluke s kojima nekada pogodi, nekada ne. Drago mi je da Zoran želi nogomet u kojemu će imati dominaciju, s napadačkim opredjeljenjem, što je Dinamu donedavno nedostajalo u Hrvatskoj ligi.


    Referirate se na Bjeličinu eru? – Bjelica je bio uspješan Dinamov trener, donio je puno novosti i napravio dosta pomaka. Pamtit će ga se po odličnim, ali ne i po velikim rezultatima. Primjerice, u drugoj sezoni nije prezimio u Europi, što se očekivalo, niti je osvojio Kup.
  • xavier
    11.1k
    Kako sam napisao i u WhatsApp grupi...logično da je neprezimljavanje neuspjeh jer inače prezimimo 7-8 puta u 10 godina.
  • Infinity
    15.2k
    Neuspjeh je i izgubiti u finalu LP, izgubio si, ali... Trebamo naci pravu referentnu tocku. Uspjesi Dinama unazad 15tak godina bi to trebali biti. EL? Ispadanja s par bodova, sad smo prosli bez poraza, pa cak i jednu prepreku u knockout fazi. Druga sezona u LP? Ispadali smo s 0-3 boda bez ikakvih sansi za prolaz skupine. Bili bismo sretni kad Dinamo 'skupo proda kozu'. Ovaj put smo igrali jako dobro, ubrali pet bodova i do zadnjeg kola bili u igri za prolaz dalje, a cak smo i vodili u jednom trenutku i imali priliku za prolaz dalje. Kup? Taj kup me jos uvijek boli, vjerojatno cu ga uvijek zamjeriti Bjelici kad gledam tako pojedinacno takmicenje, ali bi onako ukupno gledano svaki put dao taj kup za ove rezultate u Europi.

    Bjelica je neuspjesan, a referentna tocka je valjda Bayern Munchen. Evo Zokiju Bjelicin Dinamo kao referentna tocka pa da vidimo hoce li on biti uspjesan. Dakle, titula, kup, 6 bodova u LP ili cetvrtfinale EL. Sve ispod toga je jednak ili jos gori neuspjeh kao kod Bjelice.
  • Mali dioničar
    14k
    Kobac je legenda Dinama kroz rad sa djecom, ali par puta kad je dobio seniore u ruke nije mogao dobiti prebijenu utakmicu.
  • IstokKa96
    556
    Uremovicu aktiviran pretpoziv
  • Kwedi
    3.8k
    Jovičević najbliži klupi Maribora.

    Postaju trenerska Lokomotiva za trenerske jebivjetre iz Dinama
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ako ga uzmu uopće neću ni komentirat. Taj lik je toliki antitalent za treniranje da to nije normalno, što se vidilo i u Dinamu II
  • Rama86
    36
    Jadne Viole sa njim...
  • IstokKa96
    556
    Olmov gol protiv Cityja 3. najljepsi u izboru UEFA-ine tehnicke komisije
  • deda
    27.7k
    Moro odigrao prvih punih 90
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.