• Eduardo
    20.3k
    U četvrtoj minuti sudačke nadoknade, Bartol Barišić glavom zabio za 'svoju' Dunajsku Stredu i donio im remi protiv Ružomberoka. U igru je ušao u 83. minuti. To mu je peti ligaški nastup i prvi pogodak. No, minutaža mu je mizerna - 9', 1, 13, 2' i jučer desetak minuta s nadoknadom.

    U kupu ima tri nastupa - u jednoj tekmi zabio je gol, u ostale dvije upisao po asistenciju. Također je u sve tri tekme ušao s klupe.

    03:32
  • nemapredaje
    3.3k


    Sve super samo Ante Budimir nije nikada igrao za Dinamo
  • Sixthway
    473
    Neznam kaj je Janković glumio jučer, razumijem da se možda htio dokazati jer mu nisu dali šansu i da je bio derbi ali lik se svako malo bacao,simulirao ,unosio Baturini u facu . Neznam kaj mu to treba , ja ga u Dinamu ne želim vidjeti makar ga se može dovesti za male pare i da je neznam kakav potencijal od igrača.
  • Jaro
    7.4k
    zamijeni Janković sa Ristovski u ovoj rečenici, Baturina sa bilo ko iz Rijeke... Ne kužim ove upise gdje se ljudi čude ponašanju protivničkih igrača - svi se bacaju, svi naglašavaju kontakte na sebi, svi lažu kod auta, kornera, faula, neki provociraju protivnika.
    Isto kao upisi - u Varaždinu skaču na svaku odluku suca, u Rijeci zvižde
    Onak, kaj ekipa očekuje. Pa jučer je Ristovski primio protivnika za vrat, Ademi je pojačavao reakciju publike na neki svoj faul, MiŠić se izderao i unio ufacu protivničkom igraču - standardna nogometna atmosfera - sudac daje kartone kad misli da treba i to je to. Pa nije ovo tenis...
  • Zagi
    7.7k
    Daje dečko sve od sebe za klub koji ga plaća.
    Meni je to apsolutno pozitivno.

    Povrača mi se od raznih Maloča , Šegi, Teklića i sl...

    (doduše, mogao bi smanjiti simuliranje)
  • Sajla
    5.1k
    nevezano za Jankovića, ali meni ide na jetra kad se za nekog igrača po forumu piše da je "veliki dinamovac" i slično, a onda na utakmici s dinamom simulira, svađa se, provocira i sl.
    ok, daj sve od sebe, to se očekuje. driblaj, pucaj, fauliraj, radi sve ono što spada u nogometne vještine, veseli se svom dobrom rezultatu - ali neke stvari ne idu uz epitet dinamovca. priznajmo čovjeku da je nogometni profesionalac i da daje sve od sebe za ekipu u kojoj igra. to je pošteno i isto bi radio i da nosi naš dres. ali to je onda to. profesionalni nogometaš - da, veliki dinamovac - ne baš. pa ni ne mora biti. nije svatko tko je bio dinamov junior automatski i dinamovac.
  • Patak
    2.9k
    Janković je s Trnja, tu su svi Dinamovci.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Janković je rekao da je negdje iz Dalmacije i da su svi njegovi prijatelji hajdukovci.
  • dzg7
    298
    Iz Šibenika je čini mi se
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Sinj, ne Šibenik
  • Sajla
    5.1k
    Istaknuo je kako mu ova pobjeda puno znači iako je rodom iz Sinja, a svi njegovi prijatelji navijaju za Hajduk.

    "Puno nam znači ova pobjeda, nećemo se lagati. Ovo je bio derbi, meni će iskreno biti najteže. Ja sam inače rodom iz Sinja, a prijatelji su mi svi navijači Hajduka, ali drago mi je da smo dobili. Nadam se da ćemo tako nastavit i dalje."

    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/junak-rijekine-pobjede-otkrio-iako-sam-iz-sinja-drago-mi-je-da-smo-dobili---806232.html
  • flexXy
    2.3k
    Nebitno je od kud je podrijetlom, lik je razmazeno deriste bio i ostao
  • Mihaljević
    9.8k
    Jankovića što dalje iz Dinama...
  • Jaro
    7.4k
    Kako sad to, do jucer svako malo pljuc na Biscana i Simica kaj su ga otpisali, i Podnar takodjer krivicu bacao na njih...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.