• DiddyGuela
    2k
    Bojan Vrucina ga je opisao sa jednom zanimljivom recenicom. Rekao je da je Kruno zapravo sjajan trener ali njegov nacin komunikacije prema igracima je takav da pozelis napraviti sve suprotno od onoga sto ti je rekao.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Zapravo puno inteligentniji čovjek, nego što površno ostavlja dojam.

    I prilično samosvjestan, a to jako cijenim kod ljudi.

    Zna puno o sebi, o svojim manama i vrlinama. Rijetko je to, većina ljudi sebe uopće ne poznaje.
    Neki tip

    Meni iskreno bar u ovom zadnjem podcastu nije odao dojam čovjeka koji poznaje svoje mane. Konstantno se hvalisao, pljuvao po ostalima itd. Lik je povrh svega toga teški mamićevac i to je čak i u tom podcastu pokazao jako dobro.

    Dobar trener obično na kraju ispliva, a i on će ako je tako dobar kako sam sebe predstavlja.

    Edit: ono budeš trener Dinama koji ti je dao dva puta šansu, poslije toga ti je glavni uspjeh kup pijeska i kamila, a prosipaš pamet kao da si osvojio tri lige prvaka nakon Dinama.

    Dinamo mu je kao skoro svima bivšim trenerima najveći klub u karijeri i to će ostati zauvijek.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Nije Kruno Jurčić baš takav lik kakvim ga se prikazivalo dugo godina. Mediji su i njega i Čačića razarepali na sveti Križ, znamo zbog čega i koga. Niti je Kruno baš takav idiot, niti je Čačić diletant. Druga je tema što oni nemaju niti malo samokritike i sve zasluge pripisuju sebi, a sve manjkavosti upravi, igračima i ostalima.

    Osobno sam uživo slušao dva naša bivša igrača koja tvrde da Čačić zna dosta o nogometu, te da unosi prijeko potreban mir ekipi i da zna balansirati sa kadrom. Uostalom, dobar nogomet je i Hrvatska igrala s njim na EURU 2016, samo što je Dalić realno pokupio maslo s momčadi koja se stvarala puno prije njega ( ne izuzimajući ni njegove zasluge naravno).

    Što se Jurčića tiče, ugodno me iznenadio u više navrata sa retorikom. Naši novinari su ih doveli na samo ruglo i na njih osuli linč. U svakoj drugoj ozbiljnoj državi ruganje sa nečijim bivšim zanatom ( Čačić i RTV servisiranje) se kažnjava i osuđuje. U nas je to nažalost bio dernek za narodne mase opijene gemištom i mržnjom prema Dinamu/ Glavi. Tako i Jurčićeva slika sa Mourinhom.
  • Neki tip
    21.3k
    Meni iskreno bar u ovom zadnjem podcastu nije odao dojam čovjeka koji poznaje svoje mane.marcio amoroso

    Ma ne pratim Krunu Jurčića, a i poput drugih pamtim ga po užasnim javnim nastupima, ovo gore napisano temeljim na intervjuu koji je linkan.

    Na primjer:

    "Ja sam iz svojeg ureda u Dinamu najurio PR agenciju. Znam da je to bilo bedasto, znam da moraš biti prisutan na drukčiji način u medijima i na društvenim mrežama, rekao bih da živimo u vrijeme lažne stvarnosti. Volio bih da više budemo svi onakvi kakvi jesmo, nego da meni sad neka tajnica u PR agenciji piše priopćenje koje bih ja onda trebao negdje objaviti.

    Ne želim pričati priče onakvima kakvima ih ja ne vidim i ne želim se nikome na taj način uvlačiti iako bi za mene to možda bilo bolje. Znam da je to neinteligentno, ali to je moja tvrdoglavost zbog koje sam često plaćao u karijeri..

    .....

    Ja sam kao igrač bio netalentiran u fizičkom smislu. Bio sam spor, neokretan i to vas limitira do nivoa prosječnog igrača prosječnog prvoligaškog kluba. No ja sam bio potpuno fokusiran na nogomet, vodio sam računa o nekim stvarima koje možda drugim igračima nisu bile toliko važne i to mi je puno pomoglo.

    Nije lako shvatiti da imaš neke limite i da više nećeš biti čovjek koji zabija golove, nego neki zadnji vezni.

    Radio sam strašno puno da što je više moguće sakrijem svoje fizičke nedostatke, strašno puno sam trčao, radio sam puno toga i za momčad i za trenere, a paralelno sam upijao neke stvari koje će mi kasnije pomoći da postanem trener. Uspio sam egzistirati među momcima koji su bili puno, puno veći igrači od mene i u Dinamu i u reprezentaciji.

    S 31 godinom sam igrao Serie A, koja je tad bila jaka kao danas Premier liga, i došao sam na neke nivoe na kojima po svojem nogometnom talentu nisam trebao biti. "

    Ne čini se kao puno, ali rijetki bi to o sebi rekli, premda se radi o bjelodanim činjenicama.

    Što se tiče ovoga da je "teški Mamićevac", ja sam stekao dojam da je mamićevac na način na koji je to puno nama dragih igrača.

    Uglavnom "zahvalan za ono što je učinio za mene".

    Nisam, doduše, ni napisao da je Kruno veliki dinamovac, to bi se u svakom slučaju kosilo s time da je mamićevac, nego komentiram dojam koji je u intervjuu na mene ostavio, a koji je pozitivniji od onoga kako sam ga doživljavao - samoživog nekontroliranog živčenjaka bez imalo samokritike.

    Uostalom, malo što je crno-bijelo, možda je sve to, i iz prijašnjeg i iz friškijeg dojma.
  • Captain America
    17.7k
    Naši novinari su ih doveli na samo ruglo i na njih osuli linč.Tongo Doumbia

    Kruno je danas dobar s tim istim (d)novinarima i redovito se čuje s njima.
  • Neki tip
    21.3k


    I da dodam, a ne mora biti da sam u pravu, čini mi se da mu je ta televizijska bahatost više obrambeni mehanizam, nego neko prirođeno samoljublje.

    Omalovažavan je kao rijetko tko i nije mi neočekivano da se ima potrebu na neki način "braniti" i onda kad ga nitko ne napada, racionalizirati i istaknuti svoje rezultate.

    Možda ih doista i preuveliča, nemam pojma, u životu nisam podcast pogledao, nijedan jedini pa ni taj s njim, nego kažem da je to razumljiv ljudski gard, način na koji se nosi s pljuvanjem.

    O njegovom trenerstvu ionak nema skoro niš u ovom intervjuu na koji se referiram, a kao igrač je postigao jako, jako puno. U odnosu na talent, kako i sam konstatira.
  • agramZ
    2.5k
    Nenu se povezuje s povratkom u Austriju Bec

    Edit: Rapid Bec
    BornaPŽ1986

    odakle ti to? :lol:
  • Olmic
    3.7k
    Kaj mislite o Kruni kao SD?
  • Carrasco
    4.1k
    Dinamo se u godinu dana pretvorio iz kluba koji je pobijeđivao Chelsea u klub koji se za jednu od najvažnijih pozicija spominje ni manje ni više nego Kruno Jurčić. Koja pička mile Božje materine!?
  • Olmic
    3.7k
    vidi se da o njemu ljudi imaju pogresno misljenje..pogledaj podcast pa ce ti bit jasnije, bar se nadam , zasto to pitam
  • Šteco
    686
    I meni ga je baš baš žao... ipak je to trener koji smatra da je uspjeh Dinama proći centar u Ligi prvaka, pa ne zaslužuje nikakve kritike. Štoviše, idealan ne kandidat čak i za sportskog direktora. Pravda za Krunu.
  • Infinity
    16.4k
    Nisam mu pogledao podcast, al nije li netko pisao da je rekao nesto u smislu da su nam rezultati u Europi nebitni i da ne trebamo dovoditi iskusne igrace koji ce nam donijeti te rezultate, nego mlade igrace, materijal za nabijanje od strane velikih, srednjih i malih po Europi, ali ipak materijal koji nakon dvije dobre utakmice odlazi za 10-20 milijuna eura?

    Ja smatram da je Kruno bolji trener nego sto javnost to misli, ali zbog tih gluposti o rezultatima i igracima mislim da mu je Zdravko malo previse isprao mozak i da mu kao takvom ne bi trebalo biti mjesto u Dinamu. Mozda nekad kad shvati da je pogrijesio.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Kruno je tada morao promovirati mlade igrače i igrali smo sa djecom ligu prvaka. Tada bi se i Mourinho brukao u ligi prvaka da je vodio Dinamo.

    images?q=tbn:ANd9GcR7VnedAcS7egvYYjLKTpyyO6gj5oKw-qXIrpQ0XTADmLIjMBbxuZL0RiPZihEfJpFpI5U&usqp=CAU
  • Mališan
    1.8k
    Kakvi jebeni Jurčići i Jozaki? Cilj je istisnut ostatak (bivšeg) četnikovog kadra iz kluba, a ne ih još dodatno filat.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mislim da ga sad ionako niko ne bi u klubu, samo kazem da mi ga je ovako malo zao. Posebno ovaj dio o medijskom picku koji je tocan. Mislim da nijedan trener nema toliko smijesnih, karikaturnih slika kao Kruno.
    Isto tako, kakav je da je, bio je bitan kotacic u vise navrata i za HNL dominaciju i za europski koeficijent.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.