• Imamo Dinamo
    3.7k
    Gospodin sa moje profilne pobjedio Al-Ittihad u kojem igraju Benzema i Kante :smile:
  • mlinchica
    1.8k
    I to kako :strong: bunkerom na kontre i zamjenama u 90+ :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Barem je naučio lekciju :roll:
  • Eduardo
    20.3k
    Turci počeli udarati po Livakoviću.

    Kako je moguće da je primio dva gola u prve dvije minute drugog poluvremena? Kakav je to golman? Hoće li veliki golman Livaković ikad Fenerbhačeu donijeti pobjedu?
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Krenut u povratak ako se nastavi tako
  • San Lorenzo
    15.9k

    Dalić mora da je presretan Livakovićevim odabirom! :smile:
  • Jaro
    7.4k
    ocekivano i najavljeno ovdje kod transfera - Turska je to...
  • Mališan
    1.8k
    Bivši dinamovac i MMA borac iz Češke: Bišćan nije trebao otići! U kavezu me više nećete vidjeti
    Piše Ante Buškulić iz Praga
    ponedjeljak, 6.11.2023. u 6:38


    Bio sam u Pragu na susretu sa Spartom i Dinamo je baš bio loš. Samo su dvojica igrača nešto odigrala. U Plzenu će, nadam se, biti bolji, navijam za 'plave', rekao nam je nekadašnji Dinamov napadač


    Nisam gledao prvu utakmicu Dinama i Viktorije Plzen, pratio sam samo rezultat i vidio da je izgubio. I da je Lokomotivu pobijedio tek s dva gola u sudačkoj nadoknadi. Baš ne ide dobro...

    Miroslav Slepička (41) igrao je u Dinamu dvije godine, od 2009. do '11. U 40 utakmica postigao je 13 golova uz 12 asistencija. Ne govori "mi" kad priča o "plavima", kao neki bivši igrači, ali ne krije emociju prema hrvatskom prvaku. Čak ni kad igra s nekim češkim klubom. Osim...


    - Bio sam u Pragu na utakmici Sparte i Dinama (u playoffu Europske lige, kada je Sparta pobijedila 4-1, nap. a.), ali nisam se mogao odlučiti za koga navijati, volim oba kluba. U Sparti sam igrao pet godina, u Zagrebu sam živio, volim Dinamo i hrvatski nogomet... A u susretima s Viktorijom navijam za Dinamo, nema dvojbe.



    - Na TV-u nemam hrvatske programe, ali stalno pratim rezultate i čitam što hrvatski portali pišu o Dinamu.


    OK, i kakav je dojam jednog fana iz Češke, zašto je Dinamo u krizi?

    - Otišla su trojica jako važnih igrača, a Petković je ozlijeđen. Stalno. Sparta je baš dobro igrala u toj utakmici u Pragu, a kod Dinama nitko ništa izuzev Petkovića i Baturine. Ekipa baš nije bila dobra.

    I trenerska smjena je, smatra, bila preuranjena.

    Pred Bišćanom je velika karijera
    - S Bišćanom sam igrao u Dinamu, i premda nismo ostali u kontaktu nakon toga, znam da je pravi profesionalac, napravio je dobar posao i u Rijeci i u mladoj reprezentaciji, a prije svega je dobar čovjek. I trener. Teško je voditi Dinamo, jedan-dva lošija rezultata i odmah je veliki problem, ali Dinamo ga je prebrzo smijenio. Pred Bišćanom je velika trenerska karijera. Novog trenera Jakirovića ne znam, ali znam da se u Dinamu traži rezultat odmah, velik je pritisak.


    Jeste li u kontaktu s bilo kim iz Dinama?

    - Ne, došli su posve novi ljudi, jedino Ademija poznajem. U Zagrebu sam posljednji put bio prije dvije godine, kada sam išao na Krk na ljetovanje. Otišao sam do stadiona u Maksimir, na kavu, u restoran...

    I to s društvom kojem je danas posvećen sto posto.

    Sad sam profesionalni tata
    - Imam dvoje djece, od 6 i 3 godine, i samo sam s njima. Odem tri puta tjedno u teretanu i to je to. Da, sad sam samo profesionalni tata, haha.

    I oni će tatinim stopama?

    - Stariji sin trenira nogomet u Pribramu.


    A MMA karijera? Slepička je nedugo nakon završetka nogometne karijere šokirao prebacivši se na MMA i odradio je borbu u kavezu.

    Žalim što je otpala borba Miočića i Jonesa
    - Ma kakvi, to je bilo to. Jedno je vježbati ovako, povremeno u teretani, a posve je druga stvar pripremati se za borbu, tri mjeseca po dva treninga dnevno. Obožavam MMA, Mirka Filipovića, Roberta Soldića, zato sam odradio tu jednu borbu, baš za gušt, i nastavljam samo kao fan. Žao mi je što je otpala borba Stipe Miočića i Jona Jonesa, naš Čeh Prochazka ima tešku borbu s Pereirom (na UFC-u idući vikend, nap. a.), u Češkoj ima puno dobrih boraca, sve više oktagona, baš ljudi vole taj MMA cirkus.

    Sretno Prochazki, nego kako će Dinamo proći u Plzenu?

    - Gledat ću utakmicu na TV-u i vjerujem da će Dinamo pobijediti.
  • Eduardo
    20.3k
    Gadan pad koji je završio dislociranom ključnom kosti i operacijom.

    Sve je prošlo dobro i već sam u procesu oporavka.
    Kad vas život testira, odgovorite još jače.

    Hvala svima na porukama podrške.

  • Crusades1986
    12.4k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/mario-cvitanovic-za-germanijak-bez-ideje-i-jasne-slike-ali-takav-je-dinamo-na-svim-klupskim-razinama/121275?fbclid=IwAR3jKThOv0o9nasUr55cj8BzZQxz2e7wHTbaXQTKq2wrLRrWJlDk8dBlWLo

    Javio se ovaj talent koji jedini nije uspio uć u europsku jesen. Prodaje pamet na tv-u, a nigdje se nije zadržao dulje od 10 utakmica.

    Kakvi su sve bolidi imali prilike bit treneri Dinama, to nam ni najgori neprijatelj ne bi napravio.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Jovićevićev Al-nesto svladao Bišćanov Al-nešto jučer sa 2-1
  • Krizy
    43.5k
    Igrači s preko 100 golova u Bundesligi (od trenutnih igrača u ligi)

    1. Reus - 153
    2. Müller - 145
    3. Kramarić - 104
    4. Werner - 102

    Kramarićev učinak za Hoffenheim po sezonama, računajući sva natjecanja:

    2015./16. - 15/5/4
    2016./17. - 36/18/8
    2017./18. - 42/13/9
    2018./19. - 37/22/5
    2019./20. - 20/12/4
    2020./21. - 34/25/6
    2021./22. - 35/8/11
    2022./23. - 34/12/3
    2023./24. - 8/6/1

    Ukupno: 261/121/51
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.