• Ivdzo11
    3k
    Nadam se da ce ova saga napokon zavrsit i u nasu korist
  • Patak
    2.2k
    Mogao bi glumiti umjesto Geralda Butlera u filmu 300.
  • Ivdzo11
    3k
    Izgleda da Bjelica krece i po Pjacu, vidi ga kao zamjenu za ozlijedenog Orsica.....
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ne vidim razloga zasto bi kod Gvardiola imali na razliku. Lik je imao cvrsti ugovor i bio na meti mnogih. Kod Olma je bio kompromis jer je bila zadnja godina.
  • BBB Sibenik
    4k
    Znaci ako dobijemo 18M od Gvardiola i prodaju Šutala za 20M i % mi apsolutno nikog od stožernih igrača ne smijemo prodavat. Jedini koga se može pustit i to po naglaskom ako on to sam inzistira je Livakovic radi njegovih zasluga! Naravno ako dođe odgovarajuća odšteta.
  • Patak
    2.2k
    Pa Šutalo je stožerni igrač, i Livi.

    A ova računica: 20M Gvardiol + 40M LP dovoljno da zadržimo Šutala i Livija.
  • miro
    3.2k
    Ako se Gvardiol proda, ja bih rekao da mi ni Šutala ne moramo prodat, pod uvjetom da uđemo u LP.

    E sad, kako igrači i njihovi agenti gledaju na to, to je drugi par cipela
  • Captain America
    14k
    40M LPPatak

    Ovo je preomptimistična varijanta. Imamo 27 milijuna ako uđemo, a svaki bod nosi milijun. Jesmo u 3. potu, al opet ti iz 4. pota prijete Union, Lens, možda Newcastle i Sociedad i ne možeš baš očekivati takvu žetvu bodova.
  • Patak
    2.2k
    Je fulao sam. Globan je izračunao da ulazak u LP iznosi 27M, pobjeda 2,8M i remi 1M + Tv prava, realno ipak manje. Ali kaže na kraju svojeg posta: A od 2024. s novim sustavom natjecanja u LP, ovi iznosi će se činiti smiješnima.

    Tako da nam je ova godina iznimno važna.
  • Fanboy
    2.2k
    Ovo nije tema za to, ali se postavlja pitanje koliko uopće sad izdvajamo za plaće igrača ? Ovako na prvu, rekao bih da dosta manje nego protekle godine. Riješilo se tu dosta igrača, oni koji su se doveli su ipak za primjerenije cifre.
    Na kraju prošle godine su tu bili Oršić, Ademi i KTC, pretpostavljam sva trojica da su bila u top5 plaćenih igrača.
    Tu je bio Bočkaj koji je sad na posudbi i Dinamo mu ne daje plaću, već Grci...

    Možda sam nešto izostavio, ali ovo je veliko smanjenje u plaćama jer nitko od dovedenih nema ni približno plaće ovih gore, tj. možda svi zajedno Oršinu. Tako da ne vidim razlog zašto lova od Gvardiola i ulazak u LP nebi bio dovoljan za pokrit, osobito ako se sakupe još neki bodovi.
    Na kraju nismo imali transfere kao dolazak Frigana ili kao prošle godine Šutala.
  • Captain America
    14k
    se postavlja pitanje koliko uopće sad izdvajamo za plaće igračaFanboy

    Bilo je u Sportskima prošli tjedan da se uštedilo 3 milijuna na plaćama, a da je u planu to dovući do 4 do kraja prijelaznog roka. Rješili smo se Bočkajevih čini mi se 500 tisuća u međuvremenu, a spominje se i odlazak Kulea i s njim 350 tisuća plaće.

    Na kraju nismo imali transfere kao dolazak Frigana ili kao prošle godine Šutala.Fanboy

    Možda već ovaj tjedan ode 5 Loxi.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ovako sam ja računao neki dan za sebe otprilike.
    Za neke znam iznose, a ostale sigurno ne mogu promašiti za duplo.

    Livi 0,7
    Zagi 0,4
    Neva 0,5
    Moha 0,5
    Mihajličenko 0,4
    Rile 0,7
    Bernauer 0,3
    Šutalo 0,5
    Šutalo 0,8
    Perić 0.7
    Ljubo 0,6
    Bulat 0,4
    Mišić 0.7
    Spika 0,6
    Baturina 0,7
    Menalo 0,4
    Kaneko 0,3
    Ivanušec 0,8
    Marin 0,4
    Petko 0,8
    Drmic 1,5
    Emreli 0,5

    Klinci i otpisani 4,0

    Ukupno 17,2
  • plavi67
    920
    Pišu da Ante Ćorić ide u Varaždin
  • Ivdzo11
    3k
    Ispada otprilike sa svime oko 17 mil na plaće igraca...

    (Sevilla popisuje ovih dana Djibrila Sowa za 14mil... Znaci imaju lovu, netko je pisao da nemaju lovu)...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.