• recikaj86
    352
    Dosta bolje bi značilo 2k+ ulaznica, a po ovoj računici je oko 500 ulaznica koje ce se sad grabit do početka utakmice
  • Crni86
    3.5k
    Predivan dan u zagrebu, ocekujem ogromnu guzvu na kartani. Nece se vjerojatno ponoviti sibenik ali ce to biti jako blizu sto je ogroman uspjeh kad se uzme u obzir da su u 7 dana bile 3 domace tekme. Uz to u hnl-u dva manje atraktivna protivnika.
  • NZG
    27
    Pozdrav, znam da je pitanje postavljeno vec 100 puta al evo trenutno nemrem nac kakva je procedura za djecu kaj se tice karata koja su mlađa od 12 god, da li moraju imat fizicku kartu ili ulaze bez karte samo uz pratnju? Lp
  • Crusades1986
    11.9k
    Priželjkujem da nam se u ove dvije sezone do preseljenja na Kranjču prosjek popne na više od kapaciteta koji će Kranjča nudit.
  • Papastrumf
    12.2k

    Mora se podici ulaznica na TP.
  • Liks90
    1.9k
    Sjever prodano 1410, zapad 1615, ukupno 3025
  • NitkoBitan
    17k
    Koliko vidim uvela se novina u sustavu ustupanja ulaznica. Prvo se ukuca kod godisnje te datum rodenja, pa te tek onda baci na odabir utakmice. Zatim kad kliknes na tekmu jos te pita za definitivnu potvrdu.

    Znam da je bio jedan slucaj tu na zoni kad je neciji frend slucajno (slucajno) ustupio kartu za drugu utakmicu. Mislim da sad vise nece bit sanse da se tako nesto dogodi.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Da, komunicirano je odmah nakon prve tekme da se doda dodatni klik kako se to ne bi dogadjalo.
  • duksy
    290
    Ovo je ko zona sumraka, odjednom dinamo sluša navijače.
    Nadam se da ću ostati u tom svemiru :grin:
  • SAS1987
    14.6k
    Ovo je ko zona sumraka, odjednom dinamo sluša navijače.
    Nadam se da ću ostati u tom svemiru :grin:
    duksy

    Samo neka nas ne slušaju u vezi transfera :lol:
  • Liks90
    1.9k
    Sjever 1430, zapad 1685, ukupno 3115
  • gledatelj
    549
    Znači moglo bi oko 10k bit jer će sigurno dosta ljudi prije tekme još uzet.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Meni za klince (članovi su ispod 12 godina) nudi online preuzimanje ulaznice, jednu smo iskoristili, ostalo 19, to je ta besplatna opcija pretpostavljam? Onda se ne mora na TP?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Hvala @deda!
    Eto kolega @NZG možeš i online da ne čekaš u redu na TP. Skineš kartu na mob, ne moraš printati i skeniraš s moba, samo posvijetli ekran da ti ulovi dobro.
    Ako su klinci članovi. Ak nisu, eto razloga za učlanjenje :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.