• Crni86
    3.5k
    Koliko mi je zao sto nisam ovaj vikend u zagrebu, vidim da se lijepa brojka sprema. Neka decki su zasluzili.

    Kako ce se bliziti osmi mjesec kraju tako ce i rast broj posjete. Prave brojke cemo vidjeti negdje pocetkom rujna. Ali danas ak ode 10k+, ocekuje nas mozda i napad na najpsojeceniju sezonu :grin:
  • Liks90
    1.9k
    Sjever ostalo 1260, zapad 493 ulaznice ostale
  • criticus
    2.2k
    Sumnjam da će bit 10k, al bome će se puštat i ZD10 uskoro...
  • Liks90
    1.9k
    Sjever 1230, zapad 427
  • Crni86
    3.5k
    Koliki je ukupni kapacitet sjevera dolje i zapada dolje?
  • M77
    472
    Nadam se danas nabrijan i raspjevan zapad :grin:
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Koliki je ukupni kapacitet sjevera dolje i zapada dolje?Crni86

    11 321
  • recikaj86
    352
    Idemo na 10k lagano
  • Sesvećanin
    31
    I godisnja bi se trebala moc skenirat na mobitelu je li tako? Negdje mi je ispala
  • Liks90
    1.9k
    Sjever 1210, zapad 371
  • Paggini
    19.6k
    Potencijalni prijedlog za karatanu od strane mog kolege, da ne bi bilo da kradem ideju, ali možda bi bila ok ideja za problematiku TP-a

    Ovo se tiče ljudi koji nemaju godišnju i koji ne kupuju online. I dalje prije svake utakmice svjedočimo ogromnom redu za kupnju fizičkih ulaznica, i ne treba ulaziti u problem i kriviti ljude što ne kupuju online, ajmo se baviti samo pitanjem kako poboljšati ili ubrzati prodaju na karatani jer sigurno postoji dio njih koji odustane kada vide red.

    Imam godišnju ali sam silom prilika morao za dva frenda kupiti ulaznicu, na karatani me dočekala mlada studentica koja je natipkavala kažiprstima i gledala u tipkovnicu tražeći slova. Jasno mi je da su to studentski poslovi ali postoji li mjesta poboljšanju? Postoji li osoba zadužena za odjel na ticket pointu?

    Ako je primjera radi studentski sat plaćen npr. 5eura, uzmite osobu koja je već nekoliko puta radila na karatani i izmjerite koliko u prosjeku ta osoba stigne nakucati u sat vremena karti. Ajmo za računicu reći da je taj broj 30 iako je za mene to trajalo duže.

    Da li bi se onda mogao dati oglas da je sat na karatani plaćen 5 EURA + provizija za sve nakucano iznad prosjeka. Ajmo reći za svaku kartu nakucanu iznad prosjeka "provizija" je 10centi. za nakucanih 40 karata na sat vremena to su pišljiva 4 EURA po studentu. Na deset šaltera da imaš 10 iznad prosjeka to je 40 EURA po satu a najbitnija su ti 3 sata prije utakmice. Znači 120 EURA platiš više ljude da kucaju brže od prosjeka a više ljudi će ranije i brže dobiti kartu. Ajmo reći da 10 "šalteruša" nakuca 300 karata u sat vremena, ako se to digne na 40 po satu onda je to 400 karata u satu a na 3 sata to je 1200 odnosno 300 više nego prosjek.

    Tužno mi je gledati te mlade studentice koje izgledaju kao da su se prvi puta susrele sa tipkovnicom, a 100% postoje studenti koji mogu pisati bez gledanja u tipkovnicu i to odrađivati puno brže. Na sat vremena uzeti 5 ili 9 eura isto nije za baciti ako gledamo studentsku stranu.

    Ovo je sada banalna sitnica kako poboljšati ili ubrzati procese koje se direktno tiču navijača i sigurno postoje drugi odjeli gdje bi se učinkovitost i točnost mogli/trebali podići a za to sigurno postoje ljudi ili će postojati koji će se baviti time.
  • Liks90
    1.9k
    Zapad pušteno još sektora u prodaju
  • Liks90
    1.9k
    Sjever ostalo 1165, zapad 348( bez dodatnih sektora), sektor 10, 448 ulaznica cca i sektor 4 670 cca(ukupno prima), još oko 1280 ukupno ulaznica ostalo za zapad, sto znaci da je s godišnjima prodano oko 8800 ulaznica do ovog trena
  • MateG
    7
    nastavno na to, ima li tko ideju kako se uopće prijaviti za neki takav posao? Student sam i volim Dinamo pa bi volio spojit ugodno s korisnim a i brzo tipkam po tipkovnici
  • Liks90
    1.9k
    Zapad 1152 ulaznice ostale jos, sjever 1140, prodano do sada preko 9000 ulaznica sa godišnjima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.