• Keyser Soze
    8.7k
    Mom frendu je u djetinjstvu Frank Lampard bio najdraži igrač i kak je vidio da igra u Chelseau je počeo navijati za njih, a HNL ga ne zanima. Svakakvih nas ima...
  • SAS1987
    14k
    Ja znam dva "navijača" Chelsea iz Maribora kojima na kraj pameti ne pada ići u Zagreb jer se boje da će ih netko prebiti. Vjerujem da slično razmišlja puno simpatizera Chelsea tako da baš i ne vidim problem u njima.
  • masacusec
    3.2k
    Pa bit će i takve ekipe iz okolnih mjesta, pa i država,koja simpatizira Chelsea i koja bi ga pogledala uživo, naravno kao civili....Sjetimo se 2017. i Maribora kada je gostovao Liverpool...Znam gro ekipe iz Zagreba koja je tada išla gledati Liverpool...
  • plavi67
    921
    što se tiče cijena za ligu prvaka mislim da nemaju smisla jer za 3 utakmice samo se isplati godšinja..
    po tome je onda besplatan hnl, mislim da su trebali stavit 100kn najviše sjever npr., ovako se mislim malo i podcjenjuje godišnja po meni, a i hnl
  • xavier
    11.4k


    Kako se točno "podcjenjuje" godišnja ako za cijenu ove 3 ulaznice možeš na sve domaće utakmice cijele sezone? :chin:
  • plavi67
    921
    više mislim da se hnl podcjenjuje. naravno da se s tog aspekta isplati ,ali ono, ne mozes stavit da 3 utakmice lp vrijede kao cijela sezona, kuzis
  • Carrasco
    4.1k
    Počela je prodaja ulaznica za Rijeku, stanje u 11h:

    Tribina zapad dolje 1 - 453 slobodnih mjesta
    Tribina zapad dolje 2 - 672 slobodnih mjesta
    Tribina zapad dolje 3 - 838 slobodnih mjesta
    Tribina zapad dolje 9 - 672 slobodnih mjesta

    Tribina zapad gore 1 - 689 slobodnih mjesta
    Tribina zapad gore 2 - 729 slobodnih mjesta
    Tribina zapad gore 5 - 729 slobodnih mjesta
    Tribina zapad gore 6 - 691 slobodnih mjesta

    Tribina sjever gore 1 - 666 slobodnih mjesta
    Tribina sjever gore 2 - 708 slobodnih mjesta
    Tribina sjever gore 4 - 782 slobodnih mjesta
    Tribina sjever gore 5 - 784 slobodnih mjesta

    Tribina sjever dolje 4 - 858 slobodnih mjesta
    Tribina sjever dolje 5 - 855 slobodnih mjesta

    UKUPNO: 10126 slobodnih mjesta
  • deda
    29.7k
    Kasno si se uključio, ja sam uhvatio 10.128 :rofl:
  • xavier
    11.4k


    Dobro, a što bi po tebi bilo ispravno? Da su pojedinačne ulaznice za LP niže ili da su godišnje skuplje?

    Meni se cijene čine ok. Moraš uzeti u obzir da u trenutku kad krene prodaja godišnjih, još ne znamo hoćemo li igrati LP. Nije vjerojatno, ali može se dogoditi da ne igramo ni skupinu EL.
  • plavi67
    921
    trebale bi bit niže cijene za lp, ovako je nerazmjer s godišnjom.
    slažem se s tim da nez na poč sezone oće se igrat lp ili eu lig.
  • Str1nger Bell
    873
    ne nego bi godisnje trebale bit skuplje.
  • reziser
    6.5k
    a i ovak su se zalili da su godisnje preskupe....
    lako sad kad smo usli u LP,a da nismo usli? nego u konferencijsku?
  • The Undertaker
    4.6k
    Ako smo prodali 5000 godišnjih znači da je cijena, generalno gledajući, bila prevelika. Ako se stadion za Chelsea ne rasproda, znači da je cijena pojedinačnih ulaznica bila prevelika, ako se razgrabe u jedan dan onda je premala. To su dva odvojena procesa. Unaprijed govoriti što je puno ili malo je bespredmetno.
    Meni je godišnja nakon ulaska u bilo koje europske grupe bagatela. Ali očito da za dosta ljudi nije.
  • xavier
    11.4k
    Meni je godišnja nakon ulaska u bilo koje europske grupe bagatela. Ali očito da za dosta ljudi nije.The Undertaker

    Apsolutno, a ponovit ću da mi financijska strana uopće nije prvi benefit godišnje nego je to činjenica da si miran i ne trebaš za svaku utakmicu gledati kad počinje prodaja i kupovati ulaznice na internetu ili ticket pointu.
  • Carrasco
    4.1k
    Do 15h prodano oko 500 pojedinačnih ulaznica za utakmicu protiv Rijeke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.