• superSantos
    2.6k
    Famozni zatvoreni sektor sjever dolje je pretpostavljam stalno zatvoren zbog reflektora, a to je vjerujem krenulo od Uefinog zahtjeva.NORTE

    Nije, zatvoren je jer policija na svakoj utakmici za koju procijeni da je visokog rizika može smanjit kapacitet tribine. I to su i napravili
  • Oluja
    3.8k
    Smanjuje li se odlukom mup-a i kapacitet sjevera na stadionu josip broz tito ili to vrijedi samo za Maksimir?
  • NORTE
    9.8k
    Sjever dolje:
    jutros je online putem kupljena i zadnja dostupna ulaznica, ostale su samo godišnje u ponudi.
  • NORTE
    9.8k
    Zbog potražnje za tekmu s Bodom očekujem otvaranje polovine juga navijačima dinama.
    Ulaznica još nema ni za Osijek ni za Bodo, što je po meni nova sramota u ovoj razini natjecanja.
  • xavier
    11.4k


    Iskreno, postalo mi je svejedno u trenutku kad su godišnje napokon ponovno puštene u prodaju.
  • Nolifer
    7k
    Dobio sam karte za Osijek preko onog fan tokena i koja je procedura na tiketu? Možeš li izabrat tribinu koju želiš ili? Hvala
  • rob ljubavi
    791
    Za 2 dana derbi protiv Osijeka, a za 6 dana tekma sezone protiv Bodo/Glimta...umjesto informacijama o ulaznicama, animiranju ljudi i najavi, iz kluba ni a ni b.
  • NORTE
    9.8k
    za 6 dana tekma sezone protiv Bodo/Glimtarob ljubavi
    Informacije tek u nedjelju, a možda i prodaja počinje tad. Ako se brzo rasproda kapacitet onda samo možda se usude pustit i jug u prodaju.

    Sjetimo se navijača West Hama koji nisu mogli vjerovati da nema ni informacija o ulaznicama par dana prije tekme EL.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sjetimo se navijača West Hama koji nisu mogli vjerovati da nema ni informacija o ulaznicama par dana prije tekme EL.NORTE

    Mali off-topic ali vrijedno spomena, tovari su jucer navecer dobili informacije o ulaznicama za gostovanje u Valenciji :rofl:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Valjalo bi da se može pokazat online Kupljene Ulaznice prek mobitela da se ne mora printat.
    To bi bil napredak po meni
  • Ludovic IX
    6k
    To bi značilo da moraju ugraditi dodatne čitače na onim vratima..a to ćeš se nacekat
  • blackbully
    4.5k

    Ne mora biti. Dovoljno je da zaštitar ima onaj mali skener u ruci koji odmah skenira online ulaznicu na mobitelu. Mislim da tovari na istoku od ove sezone imaju takav ulaz na tribinu
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kod mene u Njemačkoj čim kupim ulaznicu online ona bude u Aplikaciji Kluba (Karlsruher SC) kao QR Code

    To držim pod Skener i ulazim

    Primjer:

    yfm0gkkcua8inyxa.png
  • Stihl
    3k

    Jel kod tebe u njemačkoj i sunce jače sja? Hahah šalim se malo...ugl. da to bi bilo odlično, ali trebalo bi promjenit na ulazima one čitače ili kak je blacbully rekel, dat zastitarima one male skenere za to, no nekak sumnjam u tu opciju.
  • ZGBhoy
    1.7k
    ma kakvo sunce nema bolje od Kiše na Maksimiru :lol:

    Ma sve je stvar volje tako da bumo još cekali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.