• Stihl
    3k

    Tu se slažemo, kiša je zakon. :wink:
    A da, mozda se nekad u klubu odluče na tu radikalnu promjenu haha
  • xavier
    11.4k
    Vjerujem da smo blizu konačnom broju prodanih godišnjih koje se, kao i inače, prodaju do druge utakmice playoffa LP.

    Ok, jasno da postoje razni razlozi zašto neki ulaznice kupe čim su puštene u prodaju dok drugi čekaju zadnji tren. No ono što nikad neću shvatiti je razmišljanje ekipe koja čeka hoćemo li ući u LP. Tko su ti ljudi koji će uzeti ulaznice ako igramo skupine LP, a ako igramo EL, onda neće?

    Znači ne radi se o razlici skupine LP ili ništa nego skupine LP ili skupine EL gdje su možda malo manje "atraktivni" protivnici (no gledaš valjda Dinamo, a ne protivnika), ali zato je i puno veća šansa za nastavak natjecanja na proljeće.
  • The Undertaker
    4.4k
    Cost benefit analiza. Karte za tri domaće utakmice sa, bubam, Real Madridom, Liverpulom i Borusijom će ukupno koštati kao godišnja.
    Vjerovatno neki misle (ekipa sa Indexa) da možemo dobiti i Zvezdu.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Cost benefit analiza.The Undertaker

    Kako napravit realnu cost benefit analizu kada se unaprijed ne zna koliko ce kostati karta za grupne faze LP/EL, a bome se i za HNL ne zna. Recimo za "korona" derbi krajem 2021. karta za sjever 70kn, a sada 40kn. Pojedinacna karta za grupnu fazu LP 2016. godine 200kn (sjever), a 2019. godine 120kn (isto sjever). Znaci teoretski je moguce da netko kupnjom paketa ulaznica za grupnu fazu (ako ih bude) i odlaskom samo na derbije sa Hajdukom i recimo Rijekom prode jeftinije od nekog tko je uzeo godisnju da ide na iste utakmice.
  • The Undertaker
    4.4k
    Za očekivati je da bi karte za utakmice u LP trebale biti barem 300-400 kuna (zapad dolje) a onda si vrlo blizu cijeni godišnje.
  • Zagabria
    218
    Red je ogrovan kod tiketa
  • Nolifer
    7k
    A online su pustili samo zapad dole 1, 2, te 8 i 9?
  • Fićo1986
    993
    Skinuli mi lovu s računa a jos nisam dobio mail sa ulaznicama,oce li se pojavit?
  • Nolifer
    7k


    ja dobio ovo

    Greška broj: COMMERR
    Opis: Komunikacijska greška.

    valjda navala naroda na server
  • NitkoBitan
    13.5k
    Da ste uzeli godisnje ne bi imali tih briga :smile:
  • Fićo1986
    993
    Ne znam opce kaj da radim sad,ak je lova otišla valjda budu se pojavile....
  • flexXy
    2k

    Frend je tak uzimao, doslo mu je kroz 10min
  • Nolifer
    7k


    wtf?

    DOGAĐAJ NIJE OTVOREN ZA INTERNET PRODAJU!

    sad mi je izbacilo ovu poruku
  • Fićo1986
    993
    ma i meni sve i svasta pisalo i izbacivalo ....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.