• über alles
    1.5k
    Pa uvijek je u Varazdinu kod njih prodaja kolko me pamcenje sluzi.
  • superhik
    10.6k
    valjda im nije u interesu
  • Sljeme
    2k
    Pa uvijek je u Varazdinu kod njih prodaja kolko me pamcenje sluzi.über alles

    Pa i u Koprivnici se prije kupovala karta uvijek pa sad daju na blagajni u Maksimiru itd. Nebitno, trebali su dat neku obavijest bez obzira. Pa tekma je za 2 dana. Idioti.
  • SAS1987
    13.9k
    Kako to izgleda u praksi? 1000 ljudi ce dva, tri sata prije utakmice kupovati karte? Nase ce staviti na tribinu iza gola?
  • über alles
    1.5k


    Sjecam se 2009 kad nas je bilo puno(vise nego kaj ce nas sad bit) I sve je islo ok,bez prevelke guzve,al tad se nisu davale osobne. Svi ostali varazdini na kojima sam bio su bili jedan sektor(finale kupa ne racunam) I isto je islo brzo.

    Da ,iza gola je gostujuca vec preko deset godina.
  • immerwieder
    1.3k
    Pogodnosti za vlasnike godišnjih ulaznica:

    - povoljnija cijena godišnje ulaznice u odnosu na zbroj pojedinačnih ulaznica kroz cijelu sezonu
    - isto mjesto na tribini kroz cijelu sezonu
    - ulaz direktno na stadion uz godišnju ulaznicu
    - pravo prvokupa ulaznica za gostujuće utakmice


    druga gostujuća prvenstvena i već nisu u stanju napraviti kaj su rekli
  • superhik
    10.6k
    Zvao frend klub. Kažu prodaja samo u Varaždinu
  • bbb medimurje
    3k
    Kako to izgleda u praksi? 1000 ljudi ce dva, tri sata prije utakmice kupovati karte? Nase ce staviti na tribinu iza gola?SAS1987

    Da da, makar velim, dosta to brzo ide kod varazdinaca
  • bbb medimurje
    3k
    Ekipa ne pase vam ak se prodaju samo u zagrebu, ne pase vam ak se prodaju samo u vzu
    Po meni je puno bolja opcija samo vz za svu ekipu koja dolazi van zga, a i ekipa koja je u zgu ne mora do karatane
  • SAS1987
    13.9k
    Ekipa ne pase vam ak se prodaju samo u zagrebu, ne pase vam ak se prodaju samo u vzubbb medimurje

    Navijač Dinama je zahtjevan navijač :cool:
  • Efes Pilsen
    7.2k
    komunikacija kluba je na niskim razinama. Jednu utakmicu je prodaja samo na TP, drugu je evo na licu mjesta, a obavijesti nigdje. Prosle sezone su par puta cekali skoro do zadnjeg s prodajom karata za europske utakmice. To je daleko ispod razine na kojoj bi Dinamo trebao bit kad su u pitanju navijaci.
  • Sljeme
    2k
    Navijač Dinama je zahtjevan jer očekuje da se njegov klub barem udostoji stavit obavijest dva dana prije utakmice di može kupit kartu za tekmu.

    Zato nam i je tak jer smo jako zahtjevni. Klub boli kurac, boli i nas i super. :ok:
  • NORTE
    9.8k
    Možda je 'krivnja' i do Nk Varaždin.
    Navikli smo na ulaznice za gostovanja ovdje pa nam je sad čudno nešto što je uvijek bilo normalno, doći pred stadion, kupit ulaznicu i uć.
  • Carrasco
    4.1k
    Inače, zapad je već rasprodan.
  • BBBaranja
    2.1k
    Najbolja opcija bi bila prodaja i u Zg i Vž,ili online prodaja..
    Ali dobro,ovo da se karte kupuju u Vž mi odgovara
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.