• Dudu9
    597
    Što se tiče godišnjih jednostavno, godišnje za Hnl,kup, i Godišnja za Europu naravno cijena ovisi u koju smo skupinu se plasirali LP EL KL
  • Bruh
    901
    sve je ok samo ne razumijem ovo za stolce... kaj ekipa fakat traži svoj red na zapadu?
  • Purger
    360
    Kad su derbiji i puna je tribina, da, onda je bitno di sjediš
  • Liks90
    1.2k
    751 ulaznica prodana za istok do ovoga trena
  • scooniepenn
    2.3k

    Sto je cudno u tome ako recimo u mom slucaju nas 15-ak vec godinama idemo skupa na 80 do 90 posto utakmica, imamo uvijek godisnje (prije za istok, sada za zapad) i zelimo sjediti na svojim sjedalima? Ili bi mi mozda neki padobranci trebali uletavati svako toliko?
  • Bruh
    901
    pa ono imam godišnju na sjeveru al tam se svi stanu gdjegod... bio sam na zapadu jednom al to je bilo prazno na šibeniku pa zato pitam

    Edit: istok je imao imena na stolcima za godišnjake ne?
  • jedan u nizu
    6.8k
    Slazem se za stolice.
    Trenutno jos uvijek boravim na sjeveru, makar bi vec selio na istok da je u funkciji. Ali u buducnosti kada se preselim na zapad, zelim platiti odredeno mjesto i sjesti na njega.
    Tko dode na zapad dode podrzati klub i gledati utakmicu. A nije isto gledati sa svake pozicije.
    Apsolutno razumijem.
    Ipak platis nekakvu komociju od 300 eura da ne moras na rasprodanim utakmicama ulaziti sat i pol ranije da bi dosao do 'dobrog' mjesta.
  • đole
    301
    U nedjelju prvi put nisam isprintao karte nego sam ih imao na mobitelu, bez problema je prošlo s ručnim čitačima na zapadu. No, problem je što ako opet vrate kentaure? Jel postoji uopće nego pravilo kada se koriste kentauri u koji moraš ugurat kartu, a kada ručni čitači?
  • ZGWest
    551
    Na navijačkim tribinama je suludo tražiti određen stolac.

    Ali kad bi išao na zapad/istok, platio određenu svotu za određeno mjesto, onda se nema ko šta ljutiti ako želim sjesti na svoje mjesto.
    Pogotovo oni koji nemaju godišnju.
  • criticus
    1.6k
    Je li Istok1 uopće bio pušten u prodaju?
  • Peškaman
    3k

    Da ali ne znam je li čitav kapacitet.
  • Enkrete
    18
    je, jucer je odma bio rasprodan. ja sam oko 5 uzimo karte i bilo ih je 40ak za istok1 ostalo
  • ShanKu
    453
    Kaj vam nije ljepše na sjevernoj tribini i navijat?
  • Sportskifanatik
    436
    kako kome , netko se zasiti svega toga i poželi otic sjesti i uživati u igri zato je po meni istok bio bas prava mjera
  • Purger
    360


    I da je, ne mogu svi na sjever. Nema dovoljno sjedala za sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.