• NitkoBitan
    13.5k
    Puno puta se razglabalo o kapacitetu tribina na Kranjci kao i cijelog stadiona. Eto sada mozemo online izbrojat. Kapacitet istoka je 1416. Ako se nekome da izracunat kapacitet zapada... malo je kompliciranije a ja nemam volje :grimace:
  • Peškaman
    2.9k


    Sektor F - 623 mjesta
    Sektor E - 673 mjesta
    Sektor D - 486 mjesta
    Sektor C - 533 mjesta
    Sektor B - 674 mjesta
    Sektor A - 623 mjesta

    Ukupno - 3612 mjesta - Zapad Kranjče
    Ukupno - 1416 mjesta - Istok Kranjče
  • ShanKu
    445
    Nekada u povijesti je to bilo daleko više, ali jebga sad živimo u sadašnjosti pa je to negdje oko 5000...
    Iako na wikipediji piše 8000, kao na istočnoj tribini da može bit 5000 ljudi, ali eto tu nemamo kaj :sweat:
    pravila su pravila..
  • Sunja86
    1.1k
    19:00 - 858
  • dinamo u srcu
    1.4k
    20:00- više od 930 karata prodano.


    Moja procjena je istok rasprodan!

    Sigurno da će rezultat u Grčkoj utjecat na povećanje i ubrzanje prodaje, ali ona je i ovako jako jako dobra! Bravo dinamovci!
  • Liks90
    1.2k
    ne kužim na koji foru, a ostalo je još 787 ulaznica…po toj logici istok prima više od 1416 Haha
  • rob ljubavi
    791


    930 valjda ukupno, a da ce istok biti rasprodan :)
  • dinamo u srcu
    1.4k
    pa pustili su u prodaju oko 4650 karata i samo oduzimaj od ukupnog broja koji piše, sad je oko 3716 karata još u prodaji
  • Liks90
    1.2k
    Ja kolko sam skužio ekipa piše ulaznice za istok kolko ih je prodano…
  • Liks90
    1.2k
    ma mislio sam sa računate samo istok…
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sigurno da će rezultat u Grčkoj utjecat na povećanje i ubrzanje prodajedinamo u srcu

    Steta kaj je zadnji dan rada karatane cetvrtak. Umjesto uto-sri-cet bolje da su stavili cet-pet-sub ali dobro ajde oprosteno im je kad imaju online prodaju.
  • DrawTube
    3.5k
    Za Istok ostalo još oko 740 karata. Dakle prodano je oko 50% tribine

    Otprilike smo na 1000 prodanih ulaznica , istok od tog oko 70%

    Moguće da ga već sutra rasprodaju
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Steta kaj je zadnji dan rada karatane cetvrtak. Umjesto uto-sri-cet bolje da su stavili cet-pet-sub ali dobro ajde oprosteno im je kad imaju online prodaju.NitkoBitan

    pa čak nije ni loše, prodat će se do četvrtka 70% stadiona, a onda ako padne prolaz protiv Paoka(tekma je u 18;45) do ponoći će sve otić.
  • Purger
    360
    Ovo je nevezano za Rudeš, ali ovim putem bih zamolio ljude koji su u klubu, a na ovom su forumu, da dogovore s čelnicima kluba da za iduću sezonu imamo malo drugačije cijene karata, na način da:

    1) Dogovorimo drugačiji oblik prodaje godišnjih karata, gdje popust imaju studenti, umirovljenici, invalidi i djeca. Isto bi trebalo po meni vrijediti i za pojedinačne ulaznice

    2) Mogućnost kupnje online ulaznica za pojedino sjedalo, a ne samo sektor

    3) Da klub iskomunicira je li djeci ulaz besplatan ili nije, te je li potrebno kupovati karte djeci. Ako je, onda bi karta trebala biti jeftinija (broj 1), jer će onda otac s 2 djece za najobičniju HNL utakmicu platit čak €45. Možda smo mi ovdje "ludi" za Dinamom, ali nešto mi govori da većina to neće platiti.

    4) Ako se ne varam, početkom sezone je netko najavio da bi mogli stavit godišnje ulaznice u 3 vala, jedan je pred kraj ove sezone (ta opcija je najjeftinija), jedan početkom ljeta, i jedan val, onaj zadnji i najskuplji, kad se već zna u kojem europskom natjecanju bi Dinamo igrao.

    5) Opcija da se ulaznice ne moraju printati, nego na mobitelu očitati prilikom ulaska u stadion

    6) Možda nevezano za ovu temu specifično, ali definitivno bi trebali poboljšati/pojačati oglašavanje prodaje ulaznica, kroz različite kanale. Mislim da je Ustanite Purgeri bila ok kampanja, mogli bi i češće tako nešto napraviti npr
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.