• Sunja86
    1k
    14:55 - 1600 ukupno
    Za istok je preostalo još 387
  • Liks90
    1.1k
    1679 ukaznica prodano ukupno do sada
  • Liks90
    1.1k
    Na 1100 prodanih smo za istok
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Jos samo 270 karata za Istok je ostalo. Pozurite s kupovinom ostat ce te bez Istoka.

    Zapad je skuplji ali i to ce ici nakon sto ode Istok(za nekih 1-2sata).

    Moja procjena je da ce stadion bit rasprodan. Ovih 2900 karata ce otic do cetvrtka ako ne i prije.
  • Liks90
    1.1k
    Trenutno smo na 1221 prodanih za istok, ukupno 1879
  • ShanKu
    360
    Samo ne previše razmišljat o cijenama, tipa kako sad za Rudeš dat 10-15 eura, treba mislit na Dinamo, nabavit ulaznicu, doć na utakmicu, dat glasnu podršku i to je to - kvalitetno proveden vikend :up: lijep pozdrav!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Samo ne previše razmišljat o cijenama, tipa kako sad za Rudeš dat 10-15 euraShanKu

    Lako vama iz Slovenije pricat kad zaradujete hiljade i hiljade eura :rofl:
  • Riot
    1.7k
    S obzirom da se za brojnost sjeverne tribine na Maksimiru mogu koristit "zatvoren istok" i "cijene ulaznica" argumenti ova Kranjca je dobar pokazatelj rasta nase tribine
  • recikaj86
    105
    oko 170 ulaznica preostalo za istok
  • Liks90
    1.1k
    1250 ravno prodano za istok
  • Cagica111
    23
    Pozz
    Negdje gore ili na drugoj temi sam procitao u vezi zapada kranjce itd
    Moje misljenje i ideja neka za ovakve utakmice… treba aktivirat te ljude sa zapada, pozivat zapad ne samo za Dinamo - Zagreb
    Pa ako treba “ rasporedit” ljude po zapadu da to grmi..nisu to tako hladni ljudi samo ih treba pogurat
    Ajmo, kranjca mora grmit u nedjelju
  • tigric
    152
    bilo je to dosta dobro protiv lokosa zadnji put
  • dzg717
    946
    Pa zapad je gorio zadnji put, zapalili vise toga nego na istoku hahaha :)
  • Dubbbrava
    179
    Malo skrećem s teme al kad smo se dotaknuli navijanja nije mi jasno da se zadnju tekmu nijednom nije pozvalo zapad a o Serbus dragi Zagreb moj mi je bolje nista ne pričat jer vidim da je naglo izišla iz djira a pjesma ima najači potencijal grmljavine u povijesti
  • tigric
    152
    navijanje na belupu je trebalo izgorit, kad ono teska kamilica. okej je bilo pjevat kako je dobro vidjeti te opet deset min, ali cijelo poluvrijeme je stvarno bilo too much
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.