• 1986-Pl
    171
    nisam siguran kako, ali uspio sam sada kupiti
  • rioda
    3.4k
    I ja uzeo upravo
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ja sam sad usao na ulaznice.hr . Jesu li to vec stavili u slobodnu prodaju il?
  • rioda
    3.4k
    Ne, piše na početku da je prvokup
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ma sutra sigurno ide sjever dolje a mozda cak i zapad dolje, u srijedu sjever gore a u cetvrtak Zapad gore taman negdje prije pocetka tekme
  • tigric
    181
    sjever gore se sigurno nece rasprodat tako brzo, ako se uopce rasproda
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ovako izgledaju rasprodani sjever gore i sjever dolje.

    Donji dio ce uvijek imati ove rubne male sektore prazne, jer se svi zgusnu u sredinu. Stepenice su pune, cijeli dio uz ogradu na sredini je dupli red, a sigurno ima i dosta tih 'duplih' redova. Tako slicno je bilo i zadnje dvije tekme. Tako da sam siguran da je odaziv godisnjaka na Varazdin i Goricu bio 95%, i da to nije razlog zasto to ne izgleda 100% puno.

    Sjever gore je bolji jer manje ljudi bude na stepenicama, vise ljudi je na svojim sjedalima. Dio do rotora je pun ko cep, dok logicno dio prema zapadu malo slabiji jer je daleko od ulaza na tribinu, pa se ljudi uguraju negdje u meduvremenu.
    Slicno je sa sjeverom dolje, gdje zapadni dio tribine obicno izgleda puniji jer je blize ulazima pa se tu ljudi brze smjeste. (ovdje su nagurani prema unutra zbog koreo)

    p.s. sjever gore kad je rasprodan stvarno izgleda super.

    orKOBg0.png
  • Crusades1986
    10.2k
    jer je daleko od ulaza na tribinujedan u nizu

    Mislim da je veći problem ovaj reflektor kojeg je netko nakačio tu... eto proziran je pa se vidi kroz njega
  • bluelions
    261
    Mislim da je veći problem ovaj reflektor kojeg je netko nakačio tu...Crusades1986

    Svaki put kada ga vidim, pitam se jeli stvarno moguće...
  • rioda
    3.4k
    A na ovoj zgradi između sjevera i zapada strši armatura na koju ga se lako moglo montirat
  • San Lorenzo
    12.5k
    Hoće bit gužve danas za fizičku prodaju?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Pa u 11 vjerovatno i ne bude tolika guzva ali bi moglo bit iza 3,4 kad ce se ljudi vracat sa posla
  • Plavi-9
    464
    nije za ovu temu ali takav zahtjev je izuzetno skup :). Prvo je pitanje statike i radova a da ne pričam da bi trebalo dodati jako puno reflektora jer bi taj stup od najnižeg postao najviši na stadionu
  • jedan u nizu
    6.8k
    Posjecenost ove godine na europskim utakmicama su sljedece:

    Astana - 7 123
    AEK - 13 311
    Sparta - 12 170
    Astana - 10 005
    Viktoria - 8 407
    Balkani - 6 048

    Puni kapacitet sve 4 tribine iznosi 20 164

    Ako uzmemo poznate 'probleme' sa brojacima, mozemo pretpostaviti da je na AEKu bilo oko 15k ljudi, ako ne i vise, sto je oko 75% raspolozivog kapaciteta.
    Brojka mozda izgleda mala, ali u postotku to nije tako lose.

    Sumnjam da ce Betis rasprodati stadion, ali nadam se vecoj sluzbenoj brojci od AEKa, a tada je cijeli grad bio poprilicno nabrijan. Sad cemo vidjeti koliku razliku radi knock out faza nekog europskog natjecanja.

    Ne bi bilo lose da klub, (i zona) komunicira javnosti informacije o ulaznicama i ovakve brojke. Poput one objave na IG gdje je pisalo da je prodano vise od 50% raspolozivog kapaciteta.
    Nazalost, brojka od 13k ljudi izgleda smijesno mala, a znamo svi kako je to izgledalo.
    Ali kada se kaze da je to 75% kapaciteta, onda je to ipak malo lijepse za vidjeti.
  • miro
    3.5k
    Ja si samo zamislim kak bi izgledala ta tekma protiv AEK-a na novoj Kranjčevićevoj. 3:0 za nas prije prvog sučevog zvižduka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.