• deda
    29.2k
    Da
  • superhik
    10.6k
    Tko se nije učanio u općoj mobilizaciji kad je najviše bilo potrebno da se izborimo za Dinamo kojeg smo sanjali, ne bi smio reći da voli Dinamo više nikad u životu, pod 1, a pod 2, ne bi trebao imati obraza žicati ulaznice za derbi od članova. Takvi nam ne trebaju pa makar bilo 7000 tovara na Maksimiru
  • NitkoBitan
    13.5k
    @deda kolko je ostalo za sjever dolje, mislim da to mnoge zanima...
  • Jaro
    6k
    učlani se poštom. Ispunis isprintani obrazac,uplatis na posti te potvrdu i obrazac posaljes na klub. Nece ti pomoc sada, ak ubuduce bi moglo....
  • Bosskovitz
    8.2k
    Godišnja riješava sve probleme.seljak86

    Godišnja je za one koji idu na sve, ili barem na većinu utakmica. Za nekoga tko ide na 2-3-4 utakmice godišnje zaista nije. Ali je zato članstvo za svakoga tko se naziva navijačem Dinama i zapravo rješavam sve probleme. Ja znam ljude od 60-ak godina koji žive stotinama kilometara od Zagreba, koji su u cijelom životu bili na možda desetak utakmica Dinama, ali svake godine uredno plaćaju članarinu jer su Dinamovci i to smatraju dijelom toga kaj jesu.

    Zato ne treba predbacivati navijačima Dinama, pogotovo onima koji nisu iz Zagreba, kaj nemaju godišnje ulaznice ili ne idu na puno utakmica. Ali potpuno je opravdano predbacivati im što nisu članovi. Nadam se da će ih zbog ovoga biti još više koji će postati članovi.

    29.10.23 Dinamo-Lokomotiva 2:1 13. kolo HNL 7 €
    25.11.23 Dinamo-Osijek 2:1 16. kolo HNL 5 €
    bongo

    Imam isto godišnju pa ne razmišljam o cijenama pojedinačnih ulaznica, ali mi stvarno naplaćujemo 40% utakmice protiv slabijih HNL protivnika? Koja je logika iza toga da je jeftinije gledati utakmicu s Hajdukom ili Rijekom nego s Rudešom ili Lokomotivom? Jel stvarno netko tko dolazi na utakmicu protiv Hajduka, Osijeka i Rijeke dolazi zato kaj je jeftinija ulaznica?

    Pa evo ja se ne smatram casual navijačem, s obzirom da sam bio na svakoj domaćoj utakmici i dvije gostujuće ove godine,dmil

    Godišnju nemam, jer u trenutku prodaje godišnjih sam živio 350km od Zagreba i nije mi imalo smisla izdvojiti 300 euradmil

    Ne znam tko si, ali prepručujem ti da 1% vremena koje si uložio u laganje po forumu uložiš u učlanjenje u klub i neće biti nikakvih problema. Na stranu to što mislim da ne postoji niti jedna, jedina osoba koja je toliko vjerni navijač da je bila na baš svakoj domaćoj utakmici ove sezone ali nema godišnju ulaznicu i nije ni među 30.000+ najvjernijih navijača koji su članovi kluba - ti tvrdiš da si četiri puta bio na Maksimiru (dvaput protiv Hajduka, jednom protiv Astane i jednom protiv Gorice) dok si istovremeno bio 350km od Zagreba. Što je laž? Lažeš da si bio na utakmicama, lažeš da nisi kupio godišnju jer si živio daleko ili lažeš sve skupa?
  • Droljo
    6k

    Točno tak. Meni godišnja ne treba. Idem na par tekmi po sezoni i članska mi je super. Isplati se brzo a imaš i dodatne pogodnosti. Sad kakve su cijene godišnjih stvarno mi ne treba... Ono prije još i da.
  • Nousername
    628
    meni je smjesno da ljudi evo poput tebe misle da su svi zagrizeni navijaci i da svi trebaju bit 100% ludi za Dinamom kao neki od nas i ako nisi takav da ti nije mjesto na Maksimiru.Dajte ljudi skulirajte se i shvatite da je mozda nekih 30% navijaca su oni koji imaju i godisnje clanske i stalno su na tekmama.Ostatak ljudi na stadionu su oni koji rjede dolaze,a navijaju za Dinamo samo im to nije najbitnija stvar u zivotu i tako je u svakom klubu na svakom stadionu.Kao sto Dinamo ne moze u rosteru imat 23 igraca koji su za prvih jedaneast tak i menu navijacima ima onih koji idu vise i koji idu manje.To sto oni idu manje na tekme ne daje meni za pravo da ih izrugujem i govorim im da ne zasluzuju bit na tekmama i da bi radije vidio tovare umjesto njih na tribini
  • din
    253
    Jel dolazi tko na Balkani? Ili su svi u mislima samo na glupe tovare?
  • plavac173
    2.6k
    Mogu mozda nabavit 3-4 karte za nedjelju, javite se kome treba
  • Ludovic IX
    6k
    Ljudi ovdje govore dw ako sw nisi učlanio kad je trebalo ako već nisi prije, onda jebiga, ako nemaš koga da ti kupi kartu, sam si kriv.

    Ono je bio trenutak kad se lomilo i 35000 ljudi je to prepoznalo. Ne kužim zašto se netko nije uclanio a naziva se navijačem koji ode na 5-10 tekmi godišnje.

    Kakvi su nam navijači, da nema ove mjere, tovari bi uzeli još 5000 ulaznica na karwtani.
  • superhik
    10.6k
    zagrizeni navijaci i da svi trebaju bit 100% ludi za DinamomNousername

    Meni je smiješno kako ti možeš opravdati nelogičnosti neučlanjenja u klub u onakvo vrijeme pa makar nekoga i 5% bilo briga za Dinamo
  • IceMan
    1.6k
    Kao sto Dinamo ne moze u rosteru imat 23 igraca koji su za prvih jedaneast tak i menu navijacima ima onih koji idu vise i koji idu manjeNousername


    Sve to stoji.

    Al isto tako onda i ja i meni slični članovi će danas već kupiti ulaznice i biti sigurno na toj tekmi, a oni koji nisu i kojima nije to kak ti veliš nešto jako bitno u životu, pričekati do subote i vidjet oće li bit karte il oće li im netko uzet.


    Ja se iskreno nadam da će svi Dinamovci doći, i oni članovi i oni koji nisu, da će nabaviti i kupiti karte i da ćemo svi skupa slaviti, al se isto i nadam onima koji će se pomučiti za karte, da je to dobra lekcija za ubuduće i da će se učlaniti u Dinamo.
  • Benito
    616
    imali su šansu učlaniti se kad je najviše trebalo i kad se lomilo za klub, ako navijaš za dinamo kako je rekao i 5% učlanio si se tada kad je trebalo i kad je bilo organizirano i presudno a uz to sad bi mogao na tekmu normalno
  • Nousername
    628
    Eto ja sam iz Slavonije i vecina ljudi koji navijaju za Dinamo odu na manje od pet tekmi godisnje.To su ljudi koji ce otic ponekad na koju tekmu,kupit si neki proizvod u fan shopu il nesta slicno al da ih sad pitas ko je u upravi Dinama nece ih to pretjerano zanimat jer na Maksimir odu cisto jer vole nogomet i navijaju za Dinamo i oni kao taki imaju neku(ne veliku) ulogu u klubu.Ja ne kazem da taki trebaju zauzimat mjesto nekom clanu ali mogli su im bar za zadnji dan pustiti karte na prodaju il ak nist drugo mogli su sad pred derbi napravit opet masovno uclanjenje u klub pa tako privuci mase da se uclane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.