• Juznjak
    3.2k

    A jel moraju onda platit svoju kartu ako su već dali za pivo? Mislim da je to za ovakve “Dinamovce” ipak previše.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Odlicna odluka po meni, neka ljudi razmisle jel je samo protiv Hajduka bitno
  • Pero Vragec
    72
    zanima me di su ti clanovi bili u subotu kad se nas 2842 smrzavalo protiv Rudesa ili kad nas je 3500 strepilo do 96min protiv Lokomotive.dmil

    Mene zanima kaj si se ti tak uzjebal kad si tako redovan? Pa sigurno si član i imaš godišnju?
  • Sunja86
    1k
    Meni osobno nije problem pošto poznam ljude koji jesu trenutno aktivni članovi da mi uzmu kartu,jednostavno mi je ova odluka nakaradno doneša trebali su to staviti od početka sezone da su svi upoznati s tom odlukom a ne ovako
  • deda
    29.1k
    Za utakmicu s Ballkanijem prodano je preko 1.000 ulaznica, a prvi rasprodani sektor je naravno Sjever dolje 4.
  • Filip 91
    579
    Hoće li aktivni članovi moći online kupit ulaznice za one koji nisu članovi?
  • reziser
    6.5k
    po meni odličan potez kluba
    naslov na portalima, PRESEDAN?
    kad tovari to imaju vec duze vrijeme, ja kao navijac dinama nemogu kupit kartu za poljud (zapad), nego moram samo na jug. I to je Ok?

    Sad kad mi isto napravimo je presedan? Ko nije član dinama, i tko ne pozna nikog tko nije član dinama...sam si je kriv.
    Članstvo zbilja nije skupo. Oni koji razmisljaju unaprijed i ne biraju protivnika ima godisnju kartu, tak da mi uopce nije zao ovih kaj sad nemogu do karte

    ali eto jos jedan razlog za nedolazak na stadion tim pravim kibicima...od stadiona, wca, kise.blablabla
  • bongo
    689
    Evo upravo me ova rasprava nagnala da prije nego sam planirao objavim ekonomsku korist imanja godišnje ulaznice. Konkretno u pitanju je tribina sjever, a ulaznica je plaćeno 120 EUR zbog popusta za člana kluba.

    Bio sam prisutan na svim domaćim utakmicama, pa sam upisao i još ove dvije koje slijede u četvrtak i nedjelju.

    15.07.23 Dinamo-Hajduk 1:0 superkup 10 €
    21.07.23 Dinamo-Hajduk 1:2 1. kolo HNL 5 €
    25.07.23 Dinamo-Astana 4:0 2. pretkolo Lige prvaka 10 €
    05.08.23 Dinamo-Gorica 0:0 3. kolo HNL 7 €
    18.08.23 Dinamo-AEK 1:2 3. pretkolo Lige prvaka 10 €
    24.08.23 Dinamo-Sparta 3:1 4. pretkolo Europske lige 10 €
    27.08.23 Dinamo-Rijeka 2:1 6. kolo HNL 5 €
    16.09.23 Dinamo-Slaven Belupo 3:0 8. kolo HNL 7 €
    21.09.23 Dinamo-Astana 5:1 1. kolo Konferencijske lige 10 €
    07.10.23 Dinamo-Istra 1961 3:0 11. kolo HNL 7 €
    26.10.23 Dinamo-Victoria Plzen 0:1 3. kolo Konferencijske lige 10 €
    29.10.23 Dinamo-Lokomotiva 2:1 13. kolo HNL 7 €
    25.11.23 Dinamo-Osijek 2:1 16. kolo HNL 5 €
    09.12.23 Dinamo-Rudeš 1:0 18. kolo HNL 7 €
    14.12.23 Dinamo-Balkani 6. kolo Konferencijske lige 10 €
    17.12.23 Dinamo-Hajduk 19. kolo HNL 5 €

    Jednostavnom matematikom dolazimo do podatka da su ulaznice za utakmice ove jeseni kupovane pojedinačno bile bi plaćene 125 EUR-a, odnosno da je godišnja ulaznica već isplaćena. Cijelo proljeće je besplatno u prijevodu, a očekuje nas još preko deset utakmica

    Kako mi ide ekonomija :cool:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Hoće li aktivni članovi moći online kupit ulaznice za one koji nisu članovi?Filip 91

    Ne, fizički Subota Ticket point
  • Dalmatinec
    586
    Znači ne mogu na frendovu člansku, koji je spiječen, uzeti besplatnu za frenda koji ide? Ja i ostali koji imamo člansku ionako uzimamo svatko za sebe.
  • reziser
    6.5k
    bongo, nekima ni tvoja ekonomija ne pomaze, nacrtas im, objasnis,..godisnja ili bar kupuj online, ali NE
    ajmo 10 minuta prije pocetka red do pimpeka...
    ili sam ja tu lud...?
  • NitkoBitan
    13.3k
    Online samo za clanove.

    Na karatani samo clanovi ali mogu uzet i za neclanove.

    Jasno kao dan.
  • dmil
    150


    Uzjeban sam jer se radi raskol navijača Dinama, na one s članskom i one bez što se može i ovdje na forumu vidjeti.

    Članarinu sam jučer uplatio, nevezano za ovo s ulaznicama za Hajduk. Godišnju nemam, jer u trenutku prodaje godišnjih sam živio 350km od Zagreba i nije mi imalo smisla izdvojiti 300 eura, ako se dobro sjećam cijene, kad neću biti u prilici dolaziti na svaku utakmicu)

    Uglavnom nebitno, forum je mjesto di mozemo iznijeti svoja mišljenja, moje mišljenje je da je ovo jako loša odluka kluba, vaše je da je dobra. Nadam se punom stadionu u subotu i pobjedi Dinama. Svako dobro.
  • The Undertaker
    4.4k
    Sad su svi pametni a lani je bilo 12000 članova, ako se ne varam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.