• NitkoBitan
    13.5k
    Eto ja sam iz Slavonije i vecina ljudi koji navijaju za Dinamo odu na manje od pet tekmi godisnje.To su ljudi koji ce otic ponekad na koju tekmu,kupit si neki proizvod u fan shopu il nesta slicno al da ih sad pitas ko je u upravi Dinama nece ih to pretjerano zanimat jer na Maksimir odu cisto jer vole nogomet i navijaju za Dinamo i oni kao taki imaju neku(ne veliku) ulogu u klubuNousername

    To nisu pravi navijaci. I onda takvi pametuju o posjeti il cemu vec ne a nit su clanovi nit ih zanima kaj se dogada u klubu.
  • IceMan
    1.6k
    Ja vjerujem da će svi naši navijači koji su naumili ići na tekmu - kartu dobiti. Možda ne za željenu tribinu, al nekako sam siguran da će biti karata.
  • superhik
    10.6k
    "Volim Dinamo, ali briga me tko je u upravi" stav ne znam s čime bi uopće uspredio
  • Juznjak
    3.2k

    Takvi bi uzeli kartu za zapad prije tovara nikad pa ni tad. Takvi bi došli u nedjelju u 16:50 na Maksimir bez karte i prigovarali bi svima oko sebe jer čekaju u redu i jer ne stižu na utakmicu. I Dinamo bi bio kriv što je to tako, naravno.
  • Droljo
    6k
    Volim Dinamo, ali briga me tko je u upravisuperhik

    Jebo ga ti pola zapada ti je takvo. Znam ljude iz našeg grada šta idu stalno na dinamo a tak razmišljaju. 50+ ekipa. Ima ih dosta
  • ZGWest
    551
    Za sutrasnju tekmu prodano cca 3000 karata uz godisnjake. Zalosno.
  • deda
    29.2k
    Dečki svako tko dođe na utakmicu Dinama zbog Dinama je navijač Dinama bez obzira koliko puta to godišnje napravi. Nemojte si uzimat za pravo govorit takvim ljudima da nisu navijači Dinama. To je bezobrazno i nemate pravo na to. Ili nemojte govorit o brojkama koje očekujete danas ili sutra. Ljudi nisu svi isti, zato i postoje razine lojalnosti koje klub treba nagrađivati.
  • deda
    29.2k
    Prodano je 2.000
  • ZGWest
    551
    Sad na dnevniku Nove rekli 3000 kao.
  • The Undertaker
    4.4k
    Dečki, nemojte da vas ovi novokomponirani uber navijači pokolebaju. Svaki navijač Dinama je jednakovrijedan i jednako važan, nevezano da li je član, pretplatnik, TV gledalac ili samo povremeni simpatizer. Nema se tu nitko nikome opravdavati za bilo šta.
  • Droljo
    6k
    Dečki svako tko dođe na utakmicu Dinama zbog Dinama je navijač Dinama bez obzira koliko puta to godišnje napravi. Nemojte si uzimat za pravo govorit takvim ljudima da nisu navijači Dinama. To je bezobrazno i nemate pravo na to. Ili nemojte govorit o brojkama koje očekujete danas ili sutra. Ljudi nisu svi isti, zato i postoje razine lojalnosti koje klub treba nagrađivati.deda

    Deda objasnio!
    Stav "tko nije s nama kurva mu je mama" nas je i doveo do sramotnih brojki na tribinama.
  • bbb medimurje
    3k
    Prodano je 2.000deda

    Sladoljev na novoj tv veli 3000
    Vjerojatno s sponzorskim i podjeljenim ulaznicama
  • deda
    29.2k
    Vjerojatno. Od njih neće doći 90% na tekmu.

    Za tovare imate još 1000 karata za sjever dolje tako da nema panike.
  • plavac173
    2.6k
    Ljudi mogu nekome uzeti 3-4 karte, znam da nekome treba ali ne vidite poruku pa javite se ako vidite...
  • Droljo
    6k
    Ljudi mogu nekome uzeti 3-4 karte, znam da nekome treba ali ne vidite poruku pa javite se..plavac173

    Pobjeda! :lol: :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.