• deda
    29.7k
    besplatne upade možete i to za tribine zapad gore i sjever dolje
    — deda

    Na stranici kluba pise da clanovi mogu svoje besplatne iskoristiti samo za gornje tribine
    Dinamosaur

    Da, moj bug. Sjever gore.
  • plavac173
    2.6k
    A deda od kud uopce info svima da godisnjaci ne mogu uzet kartu za sebe preko clanske i onda 4 za neclanove...
  • deda
    29.7k
    Neće ti sistem prodaje ulaznica dozvoliti. Ja sam već iskušao ove godine. Prošle je prolazilo, ali su eliminirali tu mogućnost.
  • Dizzy99
    0
    Pozdrav, potrebno od 3 do 5 karata za derbi, stizemo u Zagreb iz inostranstva i nismo u mogucnosti drugacije nabaviti karte . Ko ima neka se javi u inbox bio bih zahvalan.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Jel pise negdje da clan, koji je usput i godisnjak, nema pravo kupiti jos 4 karte? Di si to izvuko?

    Pise ti lijepo da clan moze. Nigdje ne pise da clan godisnjak ne moze.
  • Mikan86
    5
    Ajde molim vas da mi netko rijesi 4 ulaznice za derbi.. Platit cu duplo ako treba
  • VZ1957
    81
    Jel bi mi htio utovarit drva za karte, imam 23 metra
  • Mikan86
    5
    Dobro razumijem smatras me derbi navijacem ali nisam. Kad si maloljetan i 280km od zga ides kad ti ide stari il kad ti ide ekipa busom. Sam mi se ne isplati busom ic jer u zagrebu nemam nikog. Frend i ja smo jedan dan sa 60 eura osli za zg na utakmicu futsala krajem 9. mjeseca i zapeli u zagrebu do 7 ujutro jer smo se snalazili za novce. Imam brdo ulaznica doma koje cuvam. Tako da derbi navijac sigurno nisam. A najgore mi od svega sto nisam u zagrebu pa da mogu na svaku tekmu ko normalan navijac a ne ovako krpat kraj sa krajem kad uspijem naci prijevoz.
  • VZ1957
    81
    Ma svaka čast za to al meni se drva neće sama pocjepat
  • IceMan
    1.6k
    Dobro razumijem smatras me derbi navijacem ali nisam.Mikan86

    Kaj je najbolje, ne smatra te “derbi navijačem”, on je stvarno mislio za drva :lol: :lol:
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Podržavam u potpunosti odluku, po meni su dvije stvari upitne: godišnjaci i online prodaja. Posve mi je bizarno da ja mogu prva dva dana kupiti kartu online samo za sebe, ali onda ne mogu za frendove na karatani. Ne vidim razlog zašto bih ja morao čekati da kupim sebi kartu za Sjever tri dana i potencijalno ostati bez karte, da bi dočekao subotu, stao ispred pimpeka i čekao 45 min da bi kupio sebi za Sjever i karikiram starom i kumu za Zapad kartu u subotu.

    Cilj online kupovine i jest da ne moram ići na drugi kraj grada, čekati u redu i onda kupiti kartu, nego lagano u tri minute odraditi sve online. S druge strane, ako imam unesenu člansku na ulaznice.hr, ne vidim razlog zašto onda ni online ne bi mogli članovi uzeti za nečlanove i online.
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Podržavam u potpunosti odluku, po meni su dvije stvari upitne: godišnjaci i online prodaja. Posve mi je bizarno da ja mogu prva dva dana kupiti kartu online samo za sebe, ali onda ne mogu za frendove na karatani. Ne vidim razlog zašto bih ja morao čekati da kupim sebi kartu za Sjever tri dana i potencijalno ostati bez karte, da bi dočekao subotu, stao ispred pimpeka i čekao 45 min da bi kupio sebi za Sjever i karikiram starom i kumu za Zapad kartu u subotuMathiasovi Chageri

    Pa da su i oni članovi kupili bi online bez čekanja u redu, ovako možeš izvisit.

    S druge strane, ako imam unesenu člansku na ulaznice.hr, ne vidim razlog zašto onda ni online ne bi mogli članovi uzeti za nečlanove i online.Mathiasovi Chageri

    Tu se slažemo ne vidim razlog zašto nebi mogao kupit nečlanovima online, a mogu u subotu uživo.
    To stvarno nema smisla.
  • Oluja
    3.8k
    Nisam u mogucnosti nikome kupovati karte na karatani ali mogu poslati fotografije clanskih od klinaca pa da netko pokusa na taj nacin
  • NitkoBitan
    13.6k
    Jel pise negdje da clan, koji je usput i godisnjak, nema pravo kupiti jos 4 karte? Di si to izvuko?Dinamosaur

    ❗NAPOMENA❗

    "Prilikom fizičke kupovine ulaznica u subotu, jedna od mogućih pet ulaznica mora glasiti na člana kluba koji kupuje ulaznice."

    Na Dinamovom facebooku i instagramu ovo pise. Znaci ako jedna ulaznica mora glasit na clana koji kupuje ulaznice to znaci da godisnjak automatski otpada jer vec ima godisnju.
  • Georg Koch
    4k
    A jesu zakuhali sa ovim, ko Moha pred nasim golom :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.