• seljak86
    2.5k
    malo čudno s obzirom na to da sam kupio jednom ulaznicu za zapad prošle sezone dok sam imao godišnju za sjever.
  • R13S61
    198
    Moram priznat sa mi je to prvi glas... Mislim da su i ovdje ljudi dosta pisali da im blokira kupovinu ulaznice za drugu tribinu ako već posjeduju godišnju...
    Ali i ako može to, zar ne misliš da je glupo da ti koji imaš godišnju moraš kupiti još jednu kartu sebi da bi mogao i drugima??
  • seljak86
    2.5k
    Naravno da mislim, zašto ne bih mogao kupiti drugima kao član, bez da kupim sebi i svi sretni
  • deda
    29.7k
    To je prolazilo prošle godine, ove više ne.
  • LaznjakProsineckog
    515
    sinovi su mi maloljetni, imaju člansku naravno, na njihovo ime najnormalnije kupim?
  • drugastrana
    131
    Poz ekipa, kompa i ja dolazimo iz inozemstva, clanovi obojica. Moze netko sam objasnit kak da online sredimo da imamo mjesta jedan pored drugog posto za nedjelju svatko mora sebi individualno uzet zbog clanstva? Inace nas ne jebe di smo na tribini i svejedno nam je, al znam da ekipa cesto inzistira na tim svojim sjedalima kad je guzva. Pa et, glupa sitnica al reko da pitam da izbjegnem nepotrebno prepiranje oko mjesta na pocetku.
  • deda
    29.7k
    Naravno, ako niste koristili sve besplatne upade možete i to za tribine zapad gore i sjever dolje.
  • deda
    29.7k
    Ako ste obojica članovi izvršite samo jednu kupovinu i dobit ćete stolac do stolca.
  • drugastrana
    131
    Hvala na potvrdi, i mislio sam da je tako. Pretpostavljam da ce onda sutra pri kupovini bit i rubrike za upisat broj njegove clanske i oib-a uz ime i prezime? Inace uzimam samo za sebe online a uzivo kad nas je vise pa me sam to bunilo.
  • plavac173
    2.6k
    Evo jedan komentar sa kojim se slazem jer ne vidim gdje je Dinamo sluzbeno napisao da godisnjaci ne mogu uzimat neclanovima....
    "Pa dobro to sam i ja procitao ali ja necu sutra nista online kupovat niti se ovdje igdje spominje da zato sto ja imam godisnju ne mogu doc jos jednom na ticket point i kupit kartu na svoje ime, pa tko to meni moze zabranit??"
  • deda
    29.7k
    Čak mislim da će biti samo rubrika broj koda, a sistem sam povlači onda ime i prezime.
  • Juznjak
    3.3k

    I što da sada 2000 godišnjaka to uradi? 2000 praznih mjesta na stadionu. Svaka čast svim pametnjakovićima koji tako misle riješit problem…
  • drugastrana
    131
    Super, hvala na pomoci :cheer:
  • Dinamosaur
    1.1k
    besplatne upade možete i to za tribine zapad gore i sjever doljededa

    Na stranici kluba pise da clanovi mogu svoje besplatne iskoristiti samo za gornje tribine
  • plavac173
    2.6k
    Odgovor lika na tvoj komentar:

    Kao da ce stadion biti pun, nemojmo se zavaravat, sjever dolje i zapad dolje ce bit pun, ja mogu doc i na svoje ime kupiti kartu za sjever gore npr i ostale 4 za sjever dolje recimo...
    Pametnjakovic...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.