• Efes Pilsen
    7.3k
    ovo je jednostavno pogresno. Nikog ne treba tjerat, zna se kako ide prioritet kupnje ili imas godisnju. Znaci, za 20 eura clanske imas prioritet kupnje. Ako si to nisi osigurao onda jbg
  • Keyser Soze
    8.6k
    Gledajte, ako je na utakmici protiv AEK-a koja je po mnogočemu bila bitna došlo 13.300 ljudi onda na Sparti ne možemo očekivat puno iznad 10.000
  • deda
    29.5k
    Dinamo treba svakog Boysa, navijača, simpatizera pa i pljuvača inače ćemo se pretvorit u kvartovsku momčad.
  • Orc123
    6k
    Zasto se online uzima naknada od 2 eura po karti?
  • dZg1986
    406
    Opet podjele. Nikakve podjele ne trebaju Dinamu, pogotovo ne u ovom trenutku. Tko dođe dođe
  • morales
    128
    kojih 10 tisuca navijaca?
  • deda
    29.5k
    Očigledno je takav dogovor kluba i Ulaznice.hr da od ove godine oni svoju proviziju uzimaju na cijenu ulaznice.
  • Orc123
    6k
    Ma nedađ ih...sutra ranije u zg i po karte
  • Cosey
    467
    Jasan mi je i stadion i dugogodišnji cirkus s klubom i nedostatak kulture odlazaka na stadion, ali deset soma za ovakvu tekmu je sramotno. Ne možeš se nazivati velikim klubom. U redu, ne govorim ništa novo, ali sram me bude.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Karte su realno preskupe ove godine.

    Ovako se gube navijaci van ZGa.
    Meni je iskreno previse sve skupa davati za put (500 KM u oba smjera) i kartu vise od jednom mjesecno.
    Sorry.
  • dumitrumitu
    907
    Razumijem ljude koje ne zanima nogomet ili dinamo pa ne idu na utakmicu, ali od 20 frendova koji komentiraju svaku vijest o dinamu idemo samo dvojica na tekmu. Ti ljudi mi nisu jasni.
  • bongo
    691


    Nemoj me krivo shvatiti, ali po toj logici bi oni koji mogu pješice na stadion trebali plaćati najskuplju ulaznicu, a svi koji dolaze izvana manje ovisno o udaljenosti uz dodatak da preko 200 km udaljenosti donosi besplatan ulaz...
  • DrawTube
    3.5k
    Bit će nama Kranjča i 12 000 taman. A kad dođe LP prvokup 3 dana za članove a ostali tko prvi njegova djevojka

    Dakle stadion rasprodan svaku europsku, svaki derbi i skoro rasprodan za Rijeku ili Osijek tu i tamo
  • DiddyGuela
    1.3k


    Razumijem te sto zelis reci ali moja poanta je bila sasvim druga.

    Problem slabe posjete su ljudi iz ZG i blize okolice kojima ocito nije stalo kao nama sa strane.
    Nakon toga dolaze svi ostali kojima je problem visina cijene ulaznice (izmeđuostalog)
  • sport
    2.5k
    kojih 2-3 tisuće boysa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.