• jedan u nizu
    6.8k
    zapravo nije lose, dosta dobro. 7k ulaznica nije puno, prodat ce se vecina.
    jos kad dode koji clanak sa slikom tog reda, kada dode objava za 20min da se rasprodao zapad dolje, a onda popodne da je otisao i zapad gore, sve bu ok.
    ne sekirajte se ;)
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Rasprodat će se danas jako puno barem 3000 karata i sutra još toliko i to je sasvim pristojna brojka za Zagreb u 8 mjesecu i događaje u Ateni.

    Jako puno negative i kritike od puno ekipe sa foruma, di vam smeta loša igra igrača, loš rad uprave, loš rad društvenih mreža... uvijek vam nešto smeta.
  • Kepec
    5.1k
    Svi oni koji su htjeli i koji žele doć na utakmicu imaju godišnju ili su već kupili kartu ili će danas. Oni koji se premišljaju i sutra će vidjet jel im se ide na utakmicu su totalno nebitni. Bit će ista atmosfera i jednako glasna sa ili bez tih dodatnih 5,6 tisuća iako bi naravno puno ljepše bilo za vidjet pun Maksimir al kaj je tu je.
  • Georg Koch
    4k
    ti si optimisticniji od mene bome, po tome otic ce skoro sve.
    Iz tvojih usta u Bozje usi
  • Benito
    620
    A prodat će se dosta karata, svi ovi koji stoje u redu kupuju više karata tako da će otić dosta danas
  • Georg Koch
    4k
    zanima me jer zelim dobru atmosferu oko kluba, kuzis? A na tekmu kao sto napisah idem svakako, iz hercegovine i odmah nazad, izmedju dva posla. Sad jasnije?
  • NitkoBitan
    13.6k
    zanima me jer zelim dobru atmosferu oko kluba,mm8

    Na Maksimiru je uvijek dobra atmosfera sa punim sjeverom dolje i zapadom dolje. A sad kaj mediji izvuku... zna se da uvijek Dinamu traze dlaku u jajetu.
  • Filip 91
    581
    Rasprodan zapad gore 3
  • Ivanmtk
    859
    Meni nije jasno da se ja iz Metkovića mogu zaputiti na utakmicu. S busom. Lutam po gradu do utakmice, potrošim više stotina eura. Nakon utakmice trčim na bus nazad. Vozim se do ujutro, dođem doma istuširam se i na posao.. A netko ko živi dvi tramvajske stanice od stadiona, internet je ratnik, navijač Dinama ne ode.. Ja to NIKAD neću shvatiti. Niste svjesni vi iz Zagreba i okolice koliko ste privilegirani jer možete gledati Dinamo... Neki od nas se ne bi micali sa stadiona, samo da to mogu!
  • SAS1987
    14k
    lutam po gradu do utakmice, potrošim više stotina euraIvanmtk

    Droge, alkohol i lake žene? :lol:
  • Mihaljević
    8.7k
    Istina brate, nije mi jasno kako su većina Zagrebčana izgubili osjećaj za Dinamo, dok recimo u Vukovaru, Ljubuškom , Županji itd nikad nije ... Nacionali klub NKdZ!
  • Ivanmtk
    859
    Zadnji put, u busu sa mnom momci iz Dubrovnika, Čapljine.. Slavonci nikad upitni.. Ne znam baš imam neki osjećaj šta si rekao da je najveći problem posjete Dinamovih utakmica, Zagreb.. Totalno nezainteresirana i razmažena publika... Boysi rade odličnu stvar zadnjih par sezona i grupa se budi, sjever je sve puniji, ali šta ćemo sa običnim navijačima, "kibicima"..
  • jedan u nizu
    6.8k
    sad odjednom online i dostupan sjever dolje ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.