• black on black
    12


    Ti si navijač, ovi o kojima pričaš su jedva simpatizeri koji će sutra bit u dilemi da li ići na utakmicu ili u kino gledati Barbie. Prava masovnost se stvara kad takve navučeš da ipak dođu, pa imaš hrpu žena i "dice" kao na Poljudu. To je nama oduvijek bilo teško, a trenutno još teže.

    Ono šta mene uvijek smeta je da će sutra kao i uvijek biti hrpa ekipe po birtijama u gradu koji će ciljano gledati utakmicu. Neki od njih su navijači, neki su samo fanovi nogometa, ali mi je neshvatljivo da će značajan broj ljudi radije sjest u birtiju i gledati nogomet na tvu nego doživiti isto uživo za vrijednost par cugi koje će ionako strusit u tom kafiću.
  • dzgkt
    151

    1 ulaznica, zna se ponekad dogodit da se iz tko zna kojeg razloga neke ulaznice oslobode, al to uglavnom bude po jedna, dvije.
  • purger1911
    15
    Ne brinite sve karte buju prodali to je ipak Liga Prvaka. Problem su male tekme gdje nas je 2500-3000.

    Vidim da se konstanto spocitava nama Purgerima da neidemo na tekme. Ljudi , oko 50% ljudi vu Zagrebu nisu tu rodjeni i vecina tih ne navija za Dinamo/Gradjanski a i upitno je kolko njihove dece ide na tekme kad ih ocevi nisu furali na tekme od malena iako oni za razliku od roditelja jesu dinamovci.

    Iz Zagreba se godisnje iseli 10000 Zagrepcana i doseli se 12000 dotepenaca (uglavnom hajdukovaca, barem iz mog iskustva) , iz godine u godinu nas bu sve manje i manje na tekmama ...

    https://www.moj-posao.net/Vijest/64061/U-potrazi-za-poslom-Zagreb-godisnje-napusti-10000-ljudi/
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Dotepenac te vjerojatno napravio, alergican sam na tu rijec, a posebno u kontekstu posjete utakmicama. Sad ce ispast da u Zagrebu zivi 1% purgera. Utakmice se rasprodaju bez problema kad je atraktivno, kako onda "dotepenci" ne smetaju? Jebena isprika kao i uvijek.
  • deda
    29.6k
    Stanje:

    Zapad dolje 722
    Zapad gore 1.821
    Sjever gore 3.580

    Ukupno: 6.123
  • ksapi
    2.3k


    dotepenec nam se vratio s novim nickom?
  • deda
    29.6k
    Ajd prekinite odmah s tim spikama.
  • bbb medimurje
    3k
    Znaci malo manje od 1500 karata od otvaranja karatane
    Jos do kraja dana barem 2000 i bude to dobro
  • GZomanid
    580
    Sad ce ispast da u Zagrebu zivi 1% purgera.Efes Pilsen

    Gle, ja sam rođen i odrastao tu. Osim svoje obitelji, poznajem možda 20tak ljudi koji su rođeni u ZG. A i ti koji su rođeni u ZG imaju starce koji nikad nisu preboljeli to kaj su otišli iz svojih sela, pa na taj način i odgajaju svoju djecu. Tak da nije to baš skroz fulana poanta, možda se ne radi o 1% Purgera ali definitivno ih je jako malo u Zagrebu.
  • seljak86
    2.5k
    Meni se čini da je to staglisce1800 ili kak se već zvao... ista spika o "dotepencima"
  • Dinamosaur
    1.1k
    Ide to ok, polako ali vjerujem da ce od ovih trenutnih 6k otici min jos 4k(nadam se sve). Bit ce redova na karatani i sutra prije tekme.

    S obzirom kakva se antipropaganda oko kluba vrtila po svuda, a ne zaboravimo da je krenula jos od Gorice(grcka im je samo dala jos maha) - ovo ce biti dobra brojka Dinamovaca na stadionu.
  • deda
    29.6k
    Ide polako, palo je ispod 6.000
  • rob ljubavi
    791


    Znači, prodano 15 tisuća s godišnjacima
  • Georg Koch
    4k
    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/foto-nepregledna-kolona-pred-maksimirom-trazi-se-ulaznica-vise-za-dvoboj-s-aek-om---796883.html

    Ovaj novinar je nas neki prijatelj, pazi naslova, zasluzuje 2 cuge sutra. Uglavnom, dobro da i nasu stranu znaju natezati ti dnovinari, uglavnom samo pumpaju kad je blitvarija u pitanju
  • Keyser Soze
    8.7k
    To sam i ja pomoslio :lol: , al neka, treba napumpat malo euforiju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.