• Nino Bule
    12.2k

    Ovi koji preko aircasha kupuju vide tocno stanje, prije se i na ulaznice.hr vidilo ali vise ne
  • JakovD
    0
    puno hvala na odgovoru
  • criticus
    1.7k
    Ovi koji preko aircasha kupuju vide tocno stanjeNino Bule

    Ja vise ni tu ne vidim tocno stanje
  • jedan u nizu
    6.8k
    Bas sam nedavno komentirao, kako u danasnje vrijeme, kada se sve ulkaznice kupuju online, toliko ljudi ceka fizicku kupovinu karata. Takav smo mentalitet valjda, ali promijenit ce se s godinama.
    Nije mi jasno kako ce neki ljudi rade provesti par sati cekanja na ticket pointu, kada sve mozes obaviti online u par klikova.
    Tako da ne vjerujem da ce jos par tisuca karata otici sutra i prekosutra, ako ne i vecina.
    Jos kad bi se sutra rasprodali zapad dolje i gore, te dosta sjevera gore, vjerujem da bi klub mogao otvoriti i juznu tribinu za sve one koji cekaju sa kupnjom ulaznica do sat vremena prije tekma.
  • Dario Vozab
    0
    Pozdrav,ima tko 2 karte viska za sjever dolje Aek?
  • SAS1987
    14k
    Bas sam nedavno komentirao, kako u danasnje vrijeme, kada se sve ulkaznice kupuju online, toliko ljudi ceka fizicku kupovinu karata.jedan u nizu

    Žele naviknuti ljudi da se kupuje karata online. Nije loša ideja, al ja bi uvijek stavio fizičku prodaju ulaznica par sati prije online prodaje. Tek toliko da se stvori redovi za karte. Redove treba iskoristi za PR za povećanje interesa za tekmu.
  • Nevo7
    673
    Fizička karta je uspomena, a online papir kojeg baciš nakon tekme. Osobno bi platio neku simboliku, ono 50 centi da kupim kartu online i da je mogu isprintati u nekom Dinamo shopu na službeni papir. Ljepše izgleda. Tako funkcioniraju neki klubovi u Bundesligi
  • Efes Pilsen
    7.4k
    Da, mnogi od nas vole print i skupljaju karte. Mislim, ako mozes kupit kartu za vlak/autobus na kiosku zasto ne bi mogao isprintat kartu za tu neku sitnu lovu? Uefa je davala za Euro opciju da ti isprintaju suvenir karte, za Ligu nacija toga nije bilo, a traze nemalu lovu, 15 eura..:lol:
  • bluelions
    266
    I ja bi isto fizicku kartu, ali eto imam isprintanu ulaznicu. Morat ce se tražit po tribini
  • dinamo u srcu
    1.4k
    apsolutno se slažem s tobom. Trebalo bi predložiti klubu da se može primjerice u fan shopu, dan ili dva poslije tekme,doć isprintat kartu u pravom obliku tako da imamo za uspomenu, jer ja recimo skupljam karte i sada kada imam godišnju nemam ni jednu kartu za uspomenu od ove sezone, što mi je glupo.
  • Guinness
    2k
    za Ligu nacija toga nije bilo, a traze nemalu lovu, 15 euraEfes Pilsen

    Tko?
  • Efes Pilsen
    7.4k
    UEFA.. suvenir ulaznice. Kazem za ovo u Nizozemskoj i finale EL nije bilo. To sam bio pa znam, al za Euro je i kostalo je 15 eura.

    Edit: ovo je savez nudio poslije prvenstva u Kataru.
    https://hns-cff.hr/news/25415/u-prodaji-papirnate-suvenir-ulaznice-sa-svjetskog-prvenstva-u-kataru/
  • Guinness
    2k
    Kazem za ovo u Nizozemskoj i finale EL nije bilo.Efes Pilsen

    Zato baš i pitam. Potražujem ali nije uopće bilo printanih a UEFA ih neće raditi.

    Ove iz Katara su stigle prije par dana, dosta se dugo čekalo na njih.
  • dzgkt
    151
    Stanje u 20:20

    Zapad gore
    zapad gore 1 - 649
    zapad gore 2 - 703
    zapad gore 3 - 117
    zapad gore 4 - 454
    zapad gore 5 - 690
    zapad gore 6 - 148
    Br. ulaznica u sektoru: 2761

    Zapad dolje
    zapad dolje 1 - 322
    zapad dolje 9 - 420
    zapad dolje 10 - 367
    Br. ulaznica u sektoru: 1109

    Sjever gore
    sjever gore 1 - 638
    sjever gore 2 - 728
    sjever gore 3 - 544
    sjever gore 4 - 594
    sjever gore 5 - 772
    sjever gore 6 - 682
    Br. ulaznica u sektoru: 3958

    Ukupan broj preostalih ulaznica: 7828
  • Salva
    2.4k
    Znači od jutros prodano više od 700 karata.

    Sutra očekujem veću navalu na ticketu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.