• tp1997
    464
    Koliko je ostalo za sjever gore, ako se zna?

    Frendovi i ja uzeli pakete za SG, pa eto, da znamo koliko ćemo usamljeni biti :lol:
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Prognoza za srijedu je iz minute u minutu sve gora, ne samo da se očekuje kiša, nego se očekuje obilna kiša i grozno vrijeme, a nitko nije lud da potroši 40+ eura da bi na kraju ostao doma ili išao pokupiti upalu pluća.

    Dokle god je stadion ovakav kakav je i dokle god je nama uz ulaznice.hr bookmarkirana i stranica hidrometerološkog zavoda, bit će i ovakva situacija sa ulaznicama. Da je stadion normalan i natkriven ovo bi već bilo blizu rasprodanog.
  • Keyser Soze
    10k
    Dinamo će svoj marketinški pa i klupski potencijal ispuniti tek s novim stadionom. Matchday experience je kriminalan, kaj očekivat kad većina ljudi mora gledat prognozu na dan same utakmice da vidi hoće li ići na utakmicu ili ne. U slučaju da bude potop na utakmici će biti 5,6 tisuća ljudi, ako i toliko.
  • Paggini
    21.4k
    Obilne kiše, grozan period Dinama, nerasprodan i vjerojatno neispunjen Maksimir, očekivanje da će nas Monaco nabit...

    Zvuči kao još jedna antologijska pobjeda Dinama
  • ZrnTSCHeZ
    86
    Zvuči kao još jedna antologijska pobjeda Dinama
    Riječi ti se pozlatile :victory:
  • Keyser Soze
    10k
    Zvuči kao još jedna antologijska pobjeda DinamaPaggini

    Ili uvjerljiv poraz sa užasnom posjetom.

    Lijepo je to što Maksimir ima dušu, ali dok se ne napravi novi (znači još cca 10 godina) mi ćemo se morati crveniti pred drugima i gledati vremenske prognoze. Gledam Manchester United - Tottenham, kiša lije, a niti jedna osoba koju su prikazali nema kapi kiše na sebi, kod nas s druge strane riskiraš upalu pluća.
  • Liks90
    1.9k
    SD 85
  • NitkoBitan
    17.7k
    Ispast cu patetican, al za mene i za igrace je vjerojatno dovoljan ispunjen i nabrijan sjever dolje. Da, karte ce kupit manje ljudi i klubu ce bit nesto manji prihod od ulaznica, al to se nadoknadi remijem/pobjedom nad Monacom.

    Tko zeli doc neka dode, super... igraci i navijaci koji ce bit na stadionu u srijedu neka odrade svoje i to ce bit dobar temelj za dalje. Dobar rezultat u srijedu jamci navalu na Salzburg i Bratislavu, rasprodane Maksimire u iducim domacim utakmicama Lige prvaka...

    Ne svidaju mi se samo apokalipticne najave posjete. I da sjekire padaju skupio bi nas se peteroznamenkasti broj. Ne postoji lose vrijeme, postoji samo losa odjeca :grin:
  • ksapi
    2.9k
    Nadam se da je ovo znak za dobro navijanje, da su do karte dosli ljudi koji ne idu na sjever samo zato jer je najjeftiniji
  • Dubbbrava
    573
    Naprosto mi je nevjerojatno da se cijeli cjelcati dan nije rasprodalo tih 800 dostupnih karata za sjever dolje :gasp:
    Ali dijelim mišljenje sa kolegom Ksapijem i njegovom tvrdnjom iznad
  • ZrnTSCHeZ
    86
    Gledam Manchester United - Tottenham, kiša lije, a niti jedna osoba koju su prikazali nema kapi kiše na sebi,Keyser Soze
    Iako bi sve dali da imamo stadion kak Old Trafford, vjeruj mi i tamo je doabr dio ljudi itekako mokro za vrijeme jače kiše.
    Old Trafford je poznat po jednom od najviših engleskih slapova na uglovima Alex Fergusson Standa gdje teče kao na Plitvicama, a krov prokišnjava valjda na stotinu mjesta po navijačima i voda se slijeva niz tribine...osobno se uvjeril u svibnju ove godine

    https://www.youtube.com/watch?v=lF7FPJSALDc
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.