• Big Daddy
    1.3k
    SD ocekujem da ce pasti u 11:15
  • Dinamovapriča
    70
    Pozdrav svima, šta mislite hoće li stavit u prodaju "ZAPAD DOLJE", neki sektor koji je bliži sredni? Ostala su još dva, skroz lijevo i skroz desno. Znam da uvijek dodaju sektor koji je u sredini ili blizu.
  • Dubbbrava
    570
    Bogme bez pada servera ovaj put :grin:
    Kupio sam za 4 frenda bez beda
  • dinamozivivjecno
    2k
    kakvo je stanje na karatani, jel ima uopce nekog?
  • Liks90
    1.9k
    385 karata ostalo za SD za Monaco u ovom trenu,
    ZD 600
  • Dinamovapriča
    70
    Šta misliš oće stavit za zapad dolje, neki sektor bliže sredini. Jer ima dosta ulaznica još.
  • criticus
    2.3k
    Šta misliš oće stavit za zapad dolje, neki sektor bliže sredini.Dinamovapriča

    Ja nemam pouzdanu info al sumnjam da ima iko osim eventualno nekog iz kluba ko je uključen. Ali, na konferenciji za godišnje ulaznice Sanjin je rekao da je jedan od problema za više godišnjih na zapadu Liga prvaka, gdje UEFA zahtijeva velik broj karata. Spomenuo je neke Čehe ko primjer (Sparta il Viktoria) gdje je dio godišnjaka izvisio za utakmicu radi UEFAe. S obzirom na to nebi se pouzdao da će se otvarat još karata za središnje sektore. Osim ako ti se da riskirat i čekat odustajanja godišnjaka.
  • deda
    32.7k
    To ovisi koliko će UEFA od bezeciranih ulaznica na kraju i preuzeti. Ta informacija će se znati vjerojatno na dan tekme.
  • Dubbbrava
    570
    Zadnje karte za SD u ponudi pa ko nije neka požuri
  • Skamas
    0
    Pozdrav, unesem barkod članske za kupnju karte no izbaci da nije pronađena članska s unesenim barkodom. Učlanjen 31.8. no fizička članska još nije došla. Ima li rješenja?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.