• Keyser Soze
    10.1k
    Nema veze s cijenama nego s najavenim pljuskom cijelu srijedu, a stadion nam nema krov.
  • Papastrumf
    12.4k

    Najbolje da ih poklanjamo.
  • criticus
    2.3k
    Sjever dolje neće dočekat slobodnu prodaju.
  • rupke
    90
    SD 4 ulaznice preostalo
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    dovoljno govori o cijenama ulaznicaNKDZ86

    Kad se ovdje govori o cijenama ulaznica, obično se samo kaže cijene ulaznica kao da bismo trebali pretpostaviti da su skupe same po sebi, bez ikakve argumentacije, no cijene ulaznica za neke tribine su čak i jeftinije nego 2019., a za neke su neznatno skuplje. Ako uračunamo inflaciju i poskupljenja u zadnjih 5 godina, u odnosu na tu 2019. kad se igralo protiv Atalante, Cityja i Shaktara, jasno je da ta čuvena cijena nije baš toliko skuplja nego prije 5 godina kad je stadion bio skroz rasprodan.

    Cijena 2019. za Manchester City:

    Tribina sjever dolje 150kn
    Tribina sjever gore 150kn
    Tribina istok 250kn
    Tribina zapad gore 250kn
    Tribina zapad dolje 450kn

    Cijene sad:

    Sjever dolje – 30 eura (226,04 kn) - poskupljenje od 50,69%
    Sjever gore – 19 eura (143,16 kn) - jeftinija za 4,56%
    Zapad dolje – 60 eura (452,07 kn) - poskupljenje 0,46 %
    Zapad gore – 45 eura (301,38 kn) - poskupljenje od 20,55%

    Po meni, cijena ulaznica nije krucijalan faktor u ovome, nego isključivo vremenska prognoza i manja tendencija ljudi da u današnje vrijeme baca novac, jer ponovit ću, nitko neće kupiti ulaznicu za sebe i klinca, platiti 40+ ili 60+ eura i onda na dan utakmice ostati doma jer je vani apokalipsa. Jednostavno si nitko ne može danas priuštiti takvo bacanje novca.
  • don
    5.7k
    rasprodan SD
  • Dubbbrava
    577
    Rasprodanooo
  • Mali dioničar
    15.3k
    (Tema za Monaco u pripremi, otvoriti ću tijekom dana.)Krizy

    Pretpostavljam da prethodno moraš dopuniti stranicu Wikipedie za Monaco.
  • Krizy
    43.7k

    Hahaha dobra :rofl:
  • NitkoBitan
    17.7k
    nitko neće kupiti ulaznicu za sebe i klinca, platiti 40+ ili 60+ eura i onda na dan utakmice ostati doma jer je vani apokalipsa.Mathiasovi Chageri

    Daleko ce to biti od apokalipse, jesenska kisa (i jos je upitno oce li je bit za vrijeme utakmice) i 15tak stupnjeva u zraku. Stoji da neki ne zele ic na utakmicu po kisi, al nije smak svijeta. Mislim da ce i klub izac u susret i dijelit jednokratne kabanice.

    Jbg treba bit uz klub i kad je malo "teze". Nismo jedini navijaci na svijetu koji gledaju utakmice po kisi bez krova nad glavom.

    Od igraca se ocekuje da poginu na terenu i daju 120% pa onda ajmo i mi navijaci malo stisnut zube :smile:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Da smo mi dobili tovare, Slaven i da smo izgubili normalnom razlikom u Minhenu stadion bi već danas bio rasprodan. Ovako će se prodati 15-17 tisuća karti i to je to.
  • Sunja86
    1.2k
    Ako je to razlog, to je vrlo sramotan razlog, za one koji se nazivaju navijačima Dinama.
  • dinamo u srcu
    1.6k


    Ma ti porazi su vec zaboravljeni nakon sto je dosao novi trener i petarda Lokomotivi, ocekujem pobjedu i protiv Monaca, a nece bit rasprodan stadion zbog loseg vremena da je sunce i bez kise bilo bi rasprodano. Ovako svi ovi kiji dolaze iz BiH i Slavonije nece dolazit ili vecina njih jer im se neda kisnut.
  • criticus
    2.3k
    Ovako svi ovi kiji dolaze iz BiH i Slavonije nece dolazit ili vecina njih jer im se neda kisnut.dinamo u srcu

    Mislim da općenito za ove koji dolaze iz daleka inače kiša nije problem... Problem je jer još nemamo toliku bazu ljudi koja dolazi gledat Dinamo radi Dinama i onih koji će radije bit na stadionu pa taman kisnuli nego doma pred TVom. To se gradi godinama, a već ove godine je veliki napredak u odnosu na lani.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Pao sektor na sjeveru gore. @tp1997 neces bit Pale sam na svijetu :sweat:

    Ma skupit ce nas se fin broj bez obzira na na vremenske uvjete, ima nade za nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.