• Captain America
    13.3k
    Tovar.hr dobio konkurenciju za shit of the day.
  • deda
    27.5k
    A jesi vidio Majki danas kako je mali Vušković prodao loptu u svojih 16m. Teško da će i od njega nešto biti. :nerd:
  • Majki2111
    2.6k
    To je nogometna greška. Kod Baturine je fizički nedostatak. Kao i npr. Ansu Fati...
  • deda
    27.5k
    A nisi vidio koliko je on puta otresao 3 igrača jednim potezom i koliko je puta danas i u nedjelju uklizao i odnio loptu. Nemaju svi 90 kila s 19 godina. Bobana si u tim godinama mogao odnijet ako si prdnuo pored njega.
  • Nino Bule
    11.3k

    Jesi vidio fizicki kako je ponio na leđima pa otresao stopera od 190 cm protiv hajduka i imao 11/16 duele ? Prestani se klaunizirat i vadit jedan izgubljen duel ko dokaze necega. I danas je imao hrpu istrpljenih i dobivenih duela, da moram pogađat rekao bi da nema utakmicu u ovoj polusezoni sa ispod 50% dobivenih duela
  • Majki2111
    2.6k
    Vidio jesam. Al kad vidim ovaj duel kako je dečko odletio. Kako ga je Lokomotzivin igrač odnio ko beba zvečku, padne mi mrak na oči.

    To nisam vidio. Uputim jednu kritiku igraču i već se klauniziram? Na temi o utakmici Špika dobio nemali broj nelijepih riječi. I kolko puta ekipa uputi kritiku.... Kaj god nbapišem ekipi ne sjedne dobro.
  • og1986
    2.9k
    Majki predugo boravio u splitu
  • Ludovic IX
    5.1k
    Možda ga neka splićanka sa dobrim razmakom među očima zavela pa je sad u dilemi. Ljubav prema splićanki ili dinamu pa traži svaki razlog da ostavi dinamo
  • Mr Anderson
    5.3k
    Majki, jesi igrao kad nogomet, onako ozbiljnije? Kod duela puno stvari igra ulogu, pa ga nekad dobiješ, nekad izgubiš. Nije to duel dva sumo hrvača iz statičnog položaja.
  • NORTE
    9k

    Eduardo je padao kao kula od karata pa je jedan od najvećih igrača u povijesti dinama!
  • Fanboy
    2.1k
    Ovako su neki prekrižili Modrića i Messija...

    Nova kompilacija poteza Baturine ove sezone, tko misli da ne može izdurati duel neka pogleda još jednom....Fantastično izgleda.

    https://www.youtube.com/watch?v=0TYYq5GkCoE&ab_channel=ultrasfctvPremium
  • Zagi
    4.8k
    Puno čvršći u duelima nego prije 3-4 mjeseca.
    Još jedne pripreme i u novoj sezoni će biti nezaustavljiv!
  • xavier
    11.1k
    Situacija je danas na oko 69:40, gdje je na desnoj strani bio potpuno sam, a Lokomotivin igrač ga otrese ko niko, zbog kojeg ja sumjnam u njega kao igrača. Odletio naš Baturina 2 metra na pod u duelu. Šteta.Majki2111

    Mislim da je najbolje za nas da mu damo raskid ugovora. Bezveze zauzima mjesto u momčadi :cool:
  • Jurki
    8.4k
    ma da samo njemu raskid ugovora, treba raspustiti cijelu prvu momcad..
  • Mali dioničar
    14k
    Mislim da je najbolje za nas da mu damo raskid ugovoraxavier

    Ali ne sporazumni nego na štetu kluba. Isplatiti mu sve plaće do 15.06.27. da ne zauzima mjesto nekom koga se ne može samo tako otresti u duelu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.