• Dino
    2.1k

    Znam da je kod Lucijanke na Malesnici cijepljenje bez najave i mozes birat koje cjepivo hoces. Cak i zovu da dofuras sa sobom kog znas jer im se cjepivo pokvari i bacaju ga nakon odmrzavanja.
  • seljak86
    2.2k
    Pozvao bih sve svoje zonaše Dinamovce da ne uzimaju taj eksperimentalni otrov. Naravno odluka je na vama, ali bojim se da ćete od toga dobiti posljedice nakon nekog vremena. Ja vas iskreno volim sve, i koji se slažete i ne slažete sa mnom jer tu sam si našao ljude slične sebi. Ja se neću cijepiti i ako to znači da neću na tekme, neka. Ipak mi je zdravlje na prvom mjestu. I za tu koronu mislim ionako da je to samo medijski napumpana gripa.
  • serbus
    3.2k
    Čim nam nešto "naša politička elita" gura kažu "besplatno" sigurno nešto ne štima.
    Osobno se neću cjepiti samo zbog inata anemičnom koji sad izigrava frajera. Pa makar me i koštao inat ali sigurno mi njonje i anemični prodavači magle neće krojiti život. Koga jebu nema korene do ponoći nakon toga dolazi, nema korene na dan izbora,drugi dan je opet tu.

    Ako je red na mene red je na mene ali smećem koje nije testirano nigdje mene neće pikat.

    A što se tiče tekmi, ja sam između sjevera i istoka onaj prolaz di se vidi nešto terena a opet se može i naš glas čuti pa se tamo vidimo.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.