• Infinity
    15.2k
    U HNL-u nam ne treba nikakvo zaobilazenje pravilnika, mozemo ga osvojiti i ovako.

    U Europi nam odgovara sto slabiji teren i spora lopta, jer su ekipe poput Citya tehnicki potkovanije. U nekom blatu ili 'bazenu' bi ih mozda i dobili. Na klizavoj podlozi bi popili sedam komada. Trebas vidjeti kakva su pravila ako nam 'slucajno' prskalice budu radile 24 sata pred utakmicu i uspijemo ih ugasiti taman kad igraci trebaju izaci na teren, a prethodno su se zagrijali na Hitrecu.
  • Majki2111
    2.6k
    Trebas vidjeti kakva su pravila ako nam 'slucajno' prskalice budu radile 24 sata pred utakmicu i uspijemo ih ugasiti taman kad igraci trebaju izaci na teren, a prethodno su se zagrijali na Hitrecu.Infinity

    Zašto? Koja je ideja?

    A za ostalo, možda i je istina. Al mislio sam u kontekstu da baš se jako snizi trenje, da se ni suparnički igrači nemreju prilagodit. Tipa efekt iznenađenja pa da se protivnici kližu doslovno po terenu->više grešaka. Dok bi naši imali posebne kopačke itd, itd. Malo protiv fair playa, al neka. Treba probijat granice.
  • The Undertaker
    4.1k
    Više se dobije sa šišanjem trave na dozvoljeni maksimum.
  • deda
    27.9k
    Majki govori interesantne stvari. Nije to uopće ludo nimalo. Manjkavost je jedino što ti je gostujući teren onda uvijek prilagodba.
  • Majki2111
    2.6k
    Da, ima smisla i to. A i taj minimum da se nakvasi lubrikantom?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja mislim da će majki ubrzo doći sa idejom da se naš gol na daljinski smanji 5 centimetara, a protivnički poveća :grin:
  • deda
    27.9k
    A čuj ako sudac ne kuži, tko ga šljivi :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Manjkavost je jedino što ti je gostujući teren onda uvijek prilagodba.deda

    A niš, tjedan dana trening na jednoj podlozi, tjedan dana na drugoj. :grin: Kako se danas trenira za umjetnu travu. Kolko sam čuo Krznara on dva treninga prije tekme na umjetnoj promijeni podlogu. :smile:
  • xavier
    11.1k
    Majki govori interesantne stvari. Nije to uopće ludo nimalo. Manjkavost je jedino što ti je gostujući teren onda uvijek prilagodba.deda

    Ne, Majki, kao i obično, želi ispasti "pametan" i sjetiti se nečeg čega se nitko od stotina tisuća ljudi koji profesionalno rade u nogometnim klubovima nije sjetio.

    A nije se sjetio iz razloga što su to obično totalne gluposti. Stavi tako nešto na travu i najmanji problem će ti biti prilagodba na gostujući teren, a puno veća to što će ti pola igrača biti ozljeđeni zbog klizavog terena. Isto kao kad je pisao o tome da bi "trebalo smisliti nešto u dresu što će smanjivati umor igrača za vrijeme utakmice"...evo baš je i meni pala sjajna ideja na pamet. Trebalo bi smisliti aute koji ništa ne troše. Ja mislim da bi i to bila baš super stvar, a razradio sam ideju točno do razine do koje je i on.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Meni se nekak cini ucinkovitije zbudit gostujuce igrace u 3 ujutro petardama/vatrometom ispred hotela i upalit par alarma na lokalnim autima . Ak ti sabotiras gostujuce ekipe finesama sa travnjakom isto te ceka i tamo
  • Majki2111
    2.6k
    Nisam pametan ispo nigdje. Porčito sam da je Liverpool krenuo sa time. Bacam neke ideje, i kaj? Pa forum je ovo...
  • xavier
    11.1k
    Meni se nekak cini ucinkovitije zbudit gostujuce igrace u 3 ujutro petardama/vatrometom ispred hotela i upalit par alarma na lokalnim autima . Ak ti sabotiras gostujuce ekipe finesama sa travnjakom isto te ceka i tamoNitkoBitan

    Upravo tako...a nastavno na ovo tvoje, ja bih dodao puno prevruću ili prehladnu vodu pod tuševima, smanjenje razine kisika u gostujućoj svlačionici ili možda bolje nanijeti taj lubrikant na pod gostujuće svlačionice nego na travu...kad je bal...
  • deda
    27.9k
    Činjenica je da svi slave Barcinu prednost velikog terena. Njihova cijela koncepcija škole, sustava igre, scoutinga igrača je temeljena na tom detalju.
  • Nolifer
    6.7k


    da, od kada nema sportskih...
  • KlasicZg
    515
    @Kwedi nam otiso u penziju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.