• Krizy
    35.1k
    Brazilski novinari i komentatori, jednog prati preko 300 tisuća ljudi a drugog preko 600 tisuća. I došao u dresu Dinama na posao, već par puta je komentirao Dinamo :100: :fire:
  • Nolifer
    6.5k
    Do pred 10-15 min ih nije bilo sigurno. A isti ovaj scenarij je bio već 2-3 puta samo ove sezone. Neam ništa protiv ak će reć da prodaja ide tek od 13h ili 12h, al ono bar malo ozbiljnosti jer sami postavljaju vrijeme prodaje karata.jp23

    S obzirom na protivnika i dobro je da su uopće stavili, ali da su ranije mogli, mogli su..

    Radije pitam nešto drugo, kako popunit bar jednu tribinu sutra, ja bih bio najsretniji, kad bih vidio danas navečer naslov: ''Plava groznica u Zagrebu''. Pa da se nabrije ta publika koja se trga za ulaznice kad dođe City ili neko drugi, sve bi onda imalo smisla...
  • SAS1987
    13.3k
    Brazilski novinari i komentatoriKrizy

    Kada sam (pre)kratko vreme živio u Brazilu sam jednom na busu vidio lika koji je imao onaj narančasti Dinamov dres :rofl: A u jednoj trgovini sam naišao na neku polo majicu sa grbom dinama... očigledno fake ali sam ipak kupio za uspomenu :grin:
  • Pop corn
    4.8k
    Komunikacija prema javnosti puna rupa, odnosno ne znaš tko pije a tko plaća — Lesički

    Sukus svega što je pisao u tom tekstu. Kao što bi on sam napisao - pametnom dosta
  • KlasicZg
    515
    Ole i Koeman ce uskoro biti slobodni treneri... dobra zamjena krznaru
  • agramZ
    2.3k
    i rapidov kühbauer vjerojatno.. ne zna se ko je jaci, on ili krznar :lol:
  • SAS1987
    13.3k
    Jel moguce da i igraci malo buše Krznara?
  • xavier
    11.1k
    Jel moguce da i igraci malo buše Krznara?SAS1987

    U smislu da namjerno igraju lošije kako bi trener dobio otkaz zbog loših rezultata, to ne. To igrači zapravo rijetko rade, a kad rade, onda se obično radi o kombinaciji igrača koji nisu baš za veoma autoritativne trenere i trenera koju su upravo takvi.

    To ovdje sigurno nije slučaj jer imam dojam da Krznar svakako nema baš puno autoriteta te zbog toga sigurno nije "trener tiranin". E sad da ga buše zato što igraju daleko od famoznih "120%", to stoji, ali ne s namjerom da ga ruše nego što on jednostavno nema autoriteta natjerati ih da "ginu" na terenu.
  • Ludovic IX
    5.1k
    vi ćete se meni smijati ali ja bi radije vidio malog barišića u prvih 11 na špici nego čopa pa i andrića. niti ovi zabijaju nit bi bartol na početku ali vjerujem da bi on brzo došao na razinu barem andrića i onda samo sve bolji i bolji
  • xavier
    11.1k


    Ja bih najradije vidio Gavranovića u prvih 11. Meni je i dalje nevjerojatno da je Gavro morao napustiti klub zato što nije bio u prvom planu da bi u klubu valjda odmah idući tjedan "shvatili" da je Petko zapravo ofenzivni vezni te smo u tjedan dana na poziciji špice došli od situacije da Gavro nema mjesta u prvih 11 do toga da je Čop starter :rage:
  • Ludovic IX
    5.1k
    vizija je to,prijatelju
  • jp23
    2.2k
    Daj još par mjeseci kad Petko odluči da nije niti ofenzivni vezni već srednji il defenzivni vezni. :rofl:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Uostalom, možda krivo gledam, al što Petković ima odlučiti. Igraš di ti trener kaže da igra.

    Znam da zvuči ludo, osobito u okolnostima kako Krznar vodi momčad i kako se klub kao takav vodi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.