• trender
    168

    I Englezi se pitaju?
    Nadam se da je na dobroj temi objavljeno.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Posmatrači beli pitaju se

    šta je!?

    isprike na ovom offtopicu, samo mi palo na pamet kad ovo Englezi se pitaju. :D
  • marcio amoroso
    31.4k
    Čovjek se prije bar mogao nadati da ćemo izgubiti u HNL-u nakon debakla u Europi pa da će trener letjeti, a sad sve na knap u HNL-u pa ne možeš ni to.
    Onako kako nas je Dinamo naučio ovu sezonu očekujem dvije glatke pobjede protiv Istre i Gorice i rapsodiju protiv Rapida od nekih 4-0 i borbu sa Lokosima, ali pobjedu od 2-1. Onda dolazi reprezentativna stanka, remi sa Osijekom na Maksu i poraz od Genka na Maksimiru pred 4768 navijača od 1-3.
    Tako nekako igramo ovu sezonu :monkey:
  • xavier
    11k


    Tako nekako bih i ja prognozirao, jedino ne znam baš za "rapsodiju" protiv Rapida, ali da, i ja očekujem pobjedu u toj utakmici.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Kad god misliš da je gotov Krznar postigne neki dobar rezultat.
  • NORTE
    8.4k
    rapsodiju protiv Rapida od nekih 4-0marcio amoroso
    Nema šanse za takvo što. Sve je moguće, ali sumnjam.
  • Nousername
    608
    Kad god misliš da je gotov Krznar postigne neki dobar rezultat.Mali Zeus

    Zato jer mu se Ademi vrati u najbitnije vrijeme.Mozda bi sada trebali molit Boga da je sto dulje van terena
  • marcio amoroso
    31.4k
    Neki lik piše na IG da vodimo bitku za Dambrauskasa i da bi krznar išao na mjesto sportskog direktora
  • Mali dioničar
    13.4k
    vodimo bitku za Dambrauskasamarcio amoroso

    Ovo je kao kad Hajduk pokaže interes za nekog igrača pa ga Dinamo uzme samo zato da ne ide u Hajduk.

    Ili slučaj Deni Jurić Šibenik-Osijek ljetos.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Upravo to se i meni čini. Meni je iskreno dosta trenera kojima je Dinamo uvjerljivo najbolji klub i kojima će i ostati najbolji klub u karijeri. Daj nam nešto dobro i provjereno. Ako već dovodiš stranca dovedi neku facu i nekog sa autoritetom.
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Slažem se skroz.Ja nez po čemu je taj Litavac jeben trener? Lik je doli u Bugarskoj dobia otkaz. Uvik neki polu treneri stari moj…
  • LovroZG
    1.3k
    Ja bi bio zadovoljan Dambrauskasom jer ono šta je on igro u Gorici je bilo odlično. Iako, u Bugarskoj je dobio otkaz zbog Europe, valjda se očekivala LP, a onda je slabije krenuo u skupinama EL.
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobro, Ludogorec je dosta kaotična sredina za trenere i ne mora biti da je dobio otkaz jer je nekvalitetan. Drugi par cipela da trener koji bi Hajduku bio po mjeri, nama ne bi trebao biti ozbiljna opcija i meni nije neki upgrade na trenutnog. Problem je da ja trenutno zbilja ne znam koga bi doveo a da je realan. Naravno da bi jedan Kovač ili Jurić bili velike želje...ali.
  • Markelo
    2.3k
    Nek ga samo dovedu. Gore od ovoga teško da može. Više me brine Krki na mjestu sportskog direktora
  • Nousername
    608
    Sta je sa Bišćanom?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.