U prošloj sezoni u skupini EL dinamo je igrao protiv kluba Nikole Vlašića pa igrao četvrtfinale protiv kasnijeg osvajača EL. Navodno Vlašić sada ide u West Ham.
    Samo se nadam da Ademi nije išao...xyz

Nije. Dobio je izuzeće.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Krznaru fali zrno ludosti koje svaki vrhunski trener ima, nešto što bi mu dopustilo da napravi neočekivan potez, potez s mudima. Nema instinkt "ubojice" kojim će osjetiti da je momčad bolja i da treba ići na gol više.

On ima plan igre i meni se čini da od njega ne odstupa čak i ako ne ide. Utakmice protiv šerifa su najbolji dokaz. Čovjek u uzvratu ganja rezultat od 3 gola zaostatka i ne obavi sve izmjene? U 50. minuti 0:0, 60. minuta 0:0, 70. minuta 0:0 pa daj idi na sve ili ništa, što možeš izgubiti?

Meni bi draže bilo da su nasrnuli i primili gol iz kontre!
  • Kwedi
    3.8k
    Nema instikt ubojice, a okrenuo 2:0 iz Londona.
    12.6k
    Ako ćemo se lagati da to nije rezultat zorana mamića, koji koliko god govno da je, ima nešto što krznar nikada neće imati.
  • Kwedi
    3.8k
    Nitko ne dvoji kako je to rezultat Zorana. To samo tvrde maloumnici kojima Zoki kao i Ćiro nije neki trener.

No da li je osvajanje KVG uspjeh Branka Zebeca ili Ivice Horvata?

Odnosno, da li bi protiv Tottenhama bilo 3:0 i da je na klupi sjedila Božica Barišić?