• IstinaZaDinamo
    1.3k
    Krznar definitivno, Jovicevic je preuzeo u nezgodnom trenutku, pokusao uvesti mlade igrace koje je poznavao, ukratko bio je u jako losoj poziciji od starta. Moze se vidjeti i po rezultatima sa Dniprom da ima neko znanje.

    Krznaru ce Dinamo najvjerojatnije biti jedini posao kao glavni trener.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Tu su negdje Krznar i Cvitanović po meni... Obojica igraju dosadan nogomet, ispadaju iz Europe (jedan potpuno, jedan iz LP) protiv realno puno slabijih protivnika. U HNL-u ako pobjede, to je samo na mišiće i sreću. Ni jedan ni drugi muda ni srama nemaju, tu su samo zato što su marionete, izjave da se ubiješ. I ono najbolje kad gledam utakmice pod njima uvijek se moram borit da ne zaspem... (pod Cvitanovićem je bio nakakav vrhunac nemoći Dinama i loših igara zbog kojih mi je došlo da prekinem gledat Dinamo u HNL-u, a kad kažem da mi je Krznar tu negdje s kvalitetom onda možeš zamislit moje mišljenje o njemu. I da mislim da sam u od 2013. propustio možda sve skupa 15 utakmica Dinama u bilo kojem natjecanju zajedno i to dodadno govori koliko loš moraš biti da meni dođe da prestanem gledat HNL)
  • SAS1987
    13.3k
    Krznar je lošiji ali je Jovicevic bio nevjerovatno patetican u izjavama.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma on je po meni izgorio totalno, stavljen u krivom trenutku i uz to mu je to previše stalo i obično takve stvari ne završe dobro.
  • Dudu
    2.6k
    Hahaha koji likovi u pm
  • deda
    27.7k
    Lakrdija, trebao je od prvog dana biti tu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ti to mene jebeš? Mislim, smatram da je Leovac dobar igrač, da nam može pomoći i da ga se nije trebalo otpisati ali ovo je sad već neozbiljnost na razini drugoligaša.
  • Dudu
    2.6k
    Teški amaterizam i sramota.

    Kao Krznarova želja cijelo vrijeme bila da bude u kadru, pa tko je tu sportski direktor i trener, tko vodi sportsku politiku, ako to nije pokazatelj da se njega ništa ne pita tu, onda ne znam šta jest..

    Slika i prilika kakav je nered u ekipi trenutno.
  • Krizy
    35.5k
    A znači Leovac je taj univerzalac što ga je Krznar danas spominjao da može pokriti više pozicija :rofl:

    Definitivno je trebao stalno biti u prvoj pored onakvog Moubandjea..
  • vjeko1701
    5.9k
    I to je upravo razlog zašto izgledamo kako izgledamo. Nažalost Krznar nije alfa, nije vođa...kao što ni većina poslušnika bjegunca nije bilo. Ne može netko tko nije alfa viditi momčad od koje se očekuje da to bude. Vaha, Bjelica i mlađi bjegunac to jesu bili i zato smo pod njima realno najbolje izgledali. Prije nego netko nešto napiše, ovo ni na koji način nije žaljenje za mamićem mlađim niti vapaj da se vrati, poanta je da nam treba tako netko.
  • marcio amoroso
    32k
    Dokaz da nam stručnjak ostaje na klupi i da se neće dovoditi pojačanje u obranu.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja vjerujem da na Zoni ima upućenijih likova u stanje momčadi od Krznara… Jadan, zao mi ga je… Lupeta za dolazak stopera, zelja mu igrač pod ugovor Dinama… Strašno
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Onda ništa ni od Štefulja na kraju? Jebote kakva smo lakrdija od kluba postali u manje od 6 mjeseci...
  • Nolifer
    6.5k
    Kad bi naš Krkan ovako...

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2300167

    Jurić pobjesnio na gazdu u Torinu

    Uoči sutrašnjeg susreta Serie A s Fiorentinom Jurić je svoju frustraciju iskalio na službenom kanalu Torina.

    "Fiorentina je krenula putem ulaganja, dok mi pokušavamo smanjiti troškove, unatoč činjenici da se ova ekipa dva puta u posljednje dvije sezone u zadnji trenutak spašavala od ispadanja. To je legitimno, izgubili smo mnogo novca tijekom pandemije, ali moj stožer i ja nismo bili svjesni da klub ovoliko štedi. Bio sam iznenađen. Za ovakvu situaciju nisam znao kad sam prihvatio posao, ali i dalje je to najstimulativniji izazov koji sam ikada imao u karijeri", kazao je Jurić pa je dodao:

    "Ovo je velik izazov. Izgubili smo važne igrače, neki su se i ozlijedili, a dobili smo samo neka nova imena koja su stigla na posudbu. Prihvaćam situaciju, ali toga nisam bio svjestan."

    Da dođe ovdje, isto bi ga dočekalo...

    Naš Krki nema šansone da to napravi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.