• vjeko1701
    5.9k
    Kaj se tiče rostera, ja sam jučer od 55. minute navijao da Majera zamjeni Bulatom, jednostavno se vidjelo da duhom nije bio prisutan. Kao zamjena, Kastrati je donio barem 2-3 poluopasna ubačaja dok su recimo Gojak I Menalo bili nevidljivi. Nažalost, čim sam vidio da njih uvodi, znao sam da nećemo ni neku minimalnu pobjedu izvući. Gojak je bio u lošoj formi i prije prodaje i pitanje je kakav je psihički i kolika mu je motivacija. Menalo je s druge strane ok igrač, ali nije za outakmice kakve će Dinamo igrati veći dio sezone. Nažalost on danas ni u Rijeci ne bi igrao previše.
  • SAS1987
    13.4k
    Kastrati je donio barem 2-3 poluopasna ubačajavjeko1701

    Upravo to, meni je izgledalo da su te ubačaje dosta panično čistili a bili su i neki odbijanci na noge dinamovim igračima. Kad vidiš da ne ide po sredini s kombinatorikom onda bi trebali više probijati bokove (kada su naši napravili neki dupli pas je odmah bilo dovoljno prostora) pa slati oštre ubačaje. Pa nisu njihovi stoperi Nesta i Stam da ne bi pogriješili. Još uvijek sam uvjeren da bi oni bili u teškim mukama i veliki panici da smo postigli pogodak u prvom poluvremenu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja ne znam di je to nestalo Ristovskom. Pa on je pod Kekom bio specijalist za ubačaje iz trka. Nije ništa previše filozofirao, vodio, lopta do njega i ubačaj.
  • SAS1987
    13.4k
    mislim da Dinamo namjerno pokušava igrati tako da lopta "ziheraški" kruži od igrača do igrača pa se pokušava pronaći neki otvoreni put do gola. Naravno, sve ide jako sporo pa protivnik s lakoćom pokriva prostor pa zato praktički nemamo nikakvih gol šansi. A uz to nema Ademija koji je odličan u utrčavanju pa stvori višak u napadu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma sve 5 al nijedna ozbiljna momčad ne smije imati samo jedan stil igre koji se forsira do besvjesti. Igranje preko duplih bokova na ubačaje je dan danas jedan od najčešćih ofenzivnih stilova u nogometu a nije tako bezveze.
  • thomas22
    256
    Spominje se ristovski prije 3.posta, on je meni ogromno razocaranje i imal sam velika ocekivanja od njega ali ništa od toga. U rijeci je igral ko zmaj, a i u sportingu je bil odlican ono nesto malo kaj sam ga gledal.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Krznar bi mogao iskoristiti reprezentativnu pauzu da ode u Solun kod ovog trenera Paoka. Neka se uči malo. Paok je u dvije utakmice protiv Rijeke stvorio vise opasnih situacija nego Dinamo u cijeloj sezoni.
  • SAS1987
    13.4k
    Dinamo se zahvalio boysima za atmosferu? :gasp: :smile:

    https://www.facebook.com/118249691582138/posts/6092376404169407/
  • Neki tip
    19.2k
    Dinamo se zahvalio boysima za atmosferu? :gasp: :smile:SAS1987

    Pa dobro, ne baš bojsima.. mada su komotno eksplicitno njima mogli.

    Zahvalili su "dinamovcima" i stavili fotku Zapada.
  • SAS1987
    13.4k
    pa pola snimke je sjever.
  • Neki tip
    19.2k
    ma jasno, još najbolje da su ih izostavili iz snimke, ali govorim o tekstu i opremi
  • NORTE
    9.1k
    Krznar bi mogao iskoristiti reprezentativnu pauzu da ode u Solun kod ovog trenera Paokamarcio amoroso
    I ne vraća se.
  • Crusades1986
    9.7k
    Iskreno se nadam da neće bit trener nakon Osijeka pa ne mora nikam ić... :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Dogadjalo se to vec posljednjih par sezona.
  • masacusec
    3.1k
    Ovim pederima iz uprave bi pala kruna s glave da su decidirano spomenuli BBB u toj "zahvali".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.