• serbus
    3.6k


    Da, ideš natrag po svoje "dijete" platiš 2 milje eura mislim ne da mi se guglat sad i ne igra. Daj mu 10 tekmi to je sve pa da vidimo, a umjesto toga ga ideš šikanirat jer je odbio transfer i želi se tu dokazat u svom klubu.
    A dovodiš Čopa btj, koji mrtvi Čop.
    A u RIjeci je imao dobrih tekmi gdje je zabijao i stvarao prilike ne bi s esložio da nije zadovoljio u RI.
  • xavier
    11.1k


    A dobro sad, ti govoriš kao da je doveden prije mjesec dana. Stvari se mijenjaju.

    U tom trenutku se činilo da ima potencijala i zato je i plaćen 1,6 milijuna. Sasvim racionalan potez. No kad god je dobio priliku, nije se nametnuo, dapače. Zatim je poslan na posudbu u Rijeku gdje je nakon dobrog početka isto počeo sve više padati. Na kraju Rijeci nije ni palo na pamet kupiti ga. Rekao bih da ipak i to nešto govori o njegovim kvalitetama u ovom trenutku.

    Koliko bi prilika kod nas trebao dobiti igrač kojeg Rijeci ne pada na pamet kupiti?
  • Infinity
    15.2k
    Gavro je igrajuci za Rijeku u 80 utakmica zabio 40 golova uz 13 asistencija i nama je realno druga opcija. Kulenovic nije ni na tragu te statistike.

    On je pri povratku u Dinamo pred kraj te sezone dobio svoju priliku, odigrao je nekoliko utakmica, nije se dokazao, nije se dokazao ni u Rijeci, mozemo ga Istri poklonit, a ni njima ne bi trebao.
  • LovroZG
    1.3k
    U ovom trenutku mi ni Oršić ne izgleda svježe, ali znam da je protiv vrhunske Španjolske izgledao vrhunski, a nakon toga nije imao nikakav značaj napor. A ta utakmica je bila prije 20 dana, u međuvremenu je igrao Valur i Belupo i jučer.Mali dioničar

    Pa možda je baš taj “kontinuitet” utakmica problem? Čim igrač dobije odmor od treninga njemu treba ponovno jedno vrijeme da dođe na radnu temperaturu. Ak je odmor bio (pre)kratak, onda možeš dobit igrača koji nit je svjež, nit je u formi.

    Prije koji dan je pisano "bravo za Ademija, pravi kapetan, sam si je skratio pauzu i došao na pripreme ranije nego mu je klub odredio". Šta ćemo sada s tom činjenicom recimo?Mali dioničar
    Pa to bi trener trebo spriječit, il ak nije dovoljan autoritet, barem čovjeka oslobodit utakmice protiv Valura u Maksimiru. U svakom slučaju treba se pazit da si ne preopteretiš jednog od glavnih igrača.

    Njemu treba povjerenje prije svega i 10 tekmi u nizu pa da vidimo jesi ili nisi za dinamo.serbus

    Odakle mu, pored Petkovića i Gavrana, tih deset utakmica? On se jedino na treninzima može izborit za minutažu. A u Rijeci je bio dobar, al nije se baš nazabijo i nije Rijeka džabe dovodila Drmića. Plus, sumnjaju Riječani da je biro tekme i da je bio dio ekipe koja je smijenila Rožmana.
  • serbus
    3.6k
    To neznamo da ga Rijeka neće kupiti nego ima 21g i dinamo je možda tražio previše ili da vrati uloženo a za Rijeku previše. Nije jedini koji se vratio a da ga RI nije uzela.
    Ja bi ga prije gurao nego Čopa, a sad imamo Balea našeg sjedit će uzet lovu i proigrat negdje drugdje.

    Odakle mu, pored Petkovića i Gavrana, tih deset utakmica?LovroZG

    O tome Krznar ili netko tko ga je dovodio treba misliti.
    A protiv belupa sigurno ne bi bio lošiji od navedenih. Samo treba imati muda staviti mlađe a mi stavljamo Čopa.
  • deda
    28k
    Znam da ću pregristi jezik vjerojatno, ali ja Kuleta nikako ne bih prekrižio. Znam da nije ono što smo očekivali. S druge strane tek mu je 21. Ja sam uvjeren da bi on uz individualni rad s nekim napadačem još uvijek mogao postati igrač za Dinamo.
  • xavier
    11.1k


    Što točno znači "igrač za Dinamo"? Prvotimac, rezerva ili treći napadač?

    Mi imamo Petkovića, Gavranovića, Čopa, Andrića, Kulenovića i Jurić dolazi na zimu...Petko i Gavran su tu bez konkurencije i pored njih teško netko može računati na minute s obzirom da igramo s jednim napadačem.
  • deda
    28k
    Govorim o perspektivi, dakle za godinu dvije.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa najbolje bi bilo da ga se da na još jednu posudbu pa se vidi. Još nije star, još se treba razviti.
  • serbus
    3.6k


    Baš to, Petkoviću se predviđa odlazak vec dvije god, Gavro ide prema zalasku. Čop nije za dinamo isto na zalasku. Andrić je promašaj, Jurić enigma kako će se snać u dinamu.

    I ti sad tjeraš najmlađeg napadača koji ima nešto iskustva u hnl nema logike ni malo.
  • xavier
    11.1k


    U nekom idealnom slučaju može, ali to isto tako mogu i neki drugi. No to ne mijenja činjenicu da je racionalni potez riješiti ga se u ovom trenutku ako možeš. Ne mislim naravno dati ga nekom besplatno, ali ako netko nudi milijun eura, nek ga nosi.

    Problem je naravno što on to ne želi. I nemoj sad samo reći da je to zato "što je karakter i vjeruje u sebe" jer je to savim iracionalan potez iz perspektive njegove karijere.
  • deda
    28k
    Ma nemam ja pojma što je Kuletu u glavi, ali znam da Gavro i Čop ovdje neće biti za godinu-dvije. A vjerojatno ni Petković.
  • LovroZG
    1.3k
    O tome Krznar ili netko tko ga je dovodio treba misliti.
    A protiv belupa sigurno ne bi bio lošiji od navedenih. Samo treba imati muda staviti mlađe a mi stavljamo Čopa.
    serbus

    A da se računalo na Kulenovića, ne bi se Čop dovodio tako da je Čopov ulazak protiv Belupa sasvim logičan kad uzmeš u obzir poteze kluba.

    Meni on ne bi smetao ko treći napadač, al kad je već doveden Čop i kupljen Jurić, jasno ti je da za Andrića i Kulenovića nema mjesta.
  • xavier
    11.1k
    ali znam da Gavro i Čop ovdje neće biti za godinu-dvije. A vjerojatno ni Petković.deda

    Lako moguće, samo ima jedan problem. Igrač nije lonac da ga spremiš i izvadiš za dvije godine kad ti bude trebao. Gdje će on igrati to vrijeme? Jedino logično je na nekoj posudbi. Iako u Rijeci ama baš ničim nije odavao dojam da bi mogao biti igrač za Dinamo, dapače.
  • deda
    28k
    Ja bi inače s tim posudbama malo jos pričekao. Izgubili smo Ademija, još nek nam padne netko u idućih 2-3 tjedna gdje smo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.