• Neki tip
    21.3k
    Za odabir kvalitete pojedinog igrača za neku poziciju odgovoran je sportski direktor.

    Za to igra li u prvih 11 ili sjedi na klupi, tribini, odgovaran je trener.

    I zato jednostavno ne mogu i nikad nisam Stojanoviću zamjerao to što "nije dovoljno dobar za Dinamo".

    Takav je kakav jest, s vrlinama i manama koje je uvijek, u baš svakoj tekmi, uložio u Dinamove rezultate.
    Nekad su isplivale vrline, nekad nas koštale mane, ali meni je to drag igrač, već zbog ovoga što sam naveo.. daje sve od sebe.

    5 godina je ovdje, 2. igrač po broju nastupa iz aktualne momčadi.. nije ih skupio tek tako.

    Hvala Petre i sretno!
  • SAS1987
    14.8k
    Otisao slovenac sa najvise nastupa za dinamo :smile: Vrijeme je da sada nabavimo novog :smile:
  • IstokKa96
    699
    U tom slucaju bi vjerojatno sutra izgubili tekmu...
  • NORTE
    11.6k
    zapad gore je za Valur bio 100Đuka
    Na facebooku su bili napisali 120 kn (pa je moguće da je bila neka greška). To sam upamtio, u suprotnom ne bih prethodni post ni napisao.
  • KlasicZg
    556
    imas danasnje?
  • Neki tip
    21.3k
    Cluj sam gledao protiv Borca i pitao se kako je ta ekipa dosla do penala s nama. Ako ih izvucemo bit ce iznenadjenje sve osim dvije pobjede.Infinity

    Pa kud njih ne izvukosmo.. evo ljudi mrtvi ladni gube na poluvremenu 1-0 od Lincolna, prvaka Gibraltara.. :lol:
  • Infinity
    16.5k
    Ma ja osobno ne volim kad igramo brzo protiv ekipe koju smo nedavno izbacili, al Cluj je teska taraba. Neki dan sam napisao da se ne bi iznenadio da ih Lincoln izbaci, al evo okrenuli su rezultat i sve su prilike da ce ipak proci dalje. Young Boys ce ih nagazit u narednom kolu.
  • deda
    32.8k
    I tak velite vi skupe ulaznice za Omoniu. E pa HD-Dinamo možete gledat za "samo" 70 kuna.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Nekako mi se čini da su Ademi i Petković doživjeli vrhunac svojih karijera prošlih sezona. Za Petkovića bih rekao već jer je mladji od Ademija, ali za Ademija to i nije tako neočekivano s obzirom na turbulencije oko dvogodišnje suspenzije i pozicije na kojoj igra.

    Vezano za izostatak rotacija koji se zamjera Krznaru, kad pogledamo po pozicijama i logici priprema možda kritičari i nisu u pravu.

    Kao prvo - da li su igrači koji su bili na Euru svježiji od igrača koji su prošli pripreme? Pa mogli bi biti.

    Oršić i Ivanušec su na Euru slabo korišteni, a Ristovski i Ademi su sami po sebi malo teretni igrači kojima dosta treba za ulazak u formu. Petković isto nije igrao previše na Euru tako da bi mogla biti situacija da su igrači koji su bili na bazičnim klasičnim pripremama u biti igrači koji imaju manje svježine i koje treba odmoriti.

    Sad ima u Krznarovim odlukama i dosta kalkuliranja jer očigledno osjeća pritisak koji nosi Dinamova klupa i želi odmah biti prvi u HNL-u što mu nije uspjelo i ući u LP postavljajući nominalno najjaču ekipu. Ali ipak je 5 startera od sinoć bilo bez ikakvih obveza osim klupskih, a od 6 reprezentativaca su eto 3 igrala na Euru dosta, jedan od njih je golman, a trojica su igrala malo.

    Što se tiče ekipe kao takve, meni ona bolje izgleda kad igra Mišić nego Ademi čisto zbog činjenice da se Ademi iz šestice i korektora vezne linije pretvorio u igrača koji se puno ubacuje u 16erac i zabija, a sve to je uvjetovano i Petkovićem koji je pak špica koja skoro uopće ne zabija.

    Nekakav je problem i sa Ristovskim jer on od dolaska u Dinamu ni jednu utakmicu nije izgledao svjež ni dobar. Stojanović izgleda lagan kao pero i rastrčan u odnosu na Ristovskog pa mi nije jasno gdje su ga se baš sada tako olako riješili.

    Činjenica je da je kadar jako dobar i da ima tu dosta rezerve prvenstveno u Toliću, Špikiću i Bulatu koji još uopće nisu dobili prigodu, ali je činjenica da su stoperske i bočne pozicije diskutabilne i ovako, a kamo li kad dodju kartoni i ozljede.

    Lijepo je vidjeti napredak Jakića i Majera, to je pravi Dinamo, kad ne ide igrače od kojih se najviše očekuje, povuče netko drugi i postane ključni igrač.
  • deda
    32.8k
    Kule prebačen u drugu momčad jer je odbio transfer u Englesku.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Kule prebačen u drugu momčad jer je odbio transfer u Englesku.deda

    Ima pravo, kaj će u Forestu, on je kalibar Man Cityja.

    A nije da se Mamićima sviđa i činjenica da je odbio deal sa vlasnikom između ostalog i Olympiakosa.
  • Infinity
    16.5k
    Odavno je on meni za B momcad. Dosao je na svoje.
  • Baneki
    746
    Kaj ja znam, ono što sam ga gledao meni se čini da on nije za Dinamo. Po nekim intervjuima vidi se da je ambiciozan, ali bojim se da mu kvaliteta ne prati njegova očekivanja.
  • xavier
    12.1k
    Stvarno ima zanimljiv stav. Do sad mu je valjda postalo jasno da ovdje nema perspektive za njega. Trenutno je 5. napadač, a kad dođe Jurić, i on će biti ispred njega. No on se ne da i odbija sve transfere. Jedno je vjerovati su sebe, a sasvim nešto drugo kad to počne dovoditi do iracionalnih odluka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.