• miro
    3.2k
    veliki naklon ekipi koja je brzo reagirala i pružila podršku prijateljskoj zemlji i narodu, a još kad vidiš da je to doprlo do njih, baš sam ponosan
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ove sezone smo u Europi zaradili oko 15 milijuna eura, šteta za ispadanje od Sheriffa jer bi onda samim ulaskom došli na 24m, ali vjerojatno ne bi prezimili.
  • ipod1802
    0
    Zna li se možda kada je derbi u Splitu? 12. ili 13.3.?
  • dzg7
    267
    12.3. U 18h
  • Klenx
    4.1k
    Kako to da nam koeficijent nakon jučerašnje pobjede nije skočio.

    Imali 49,500 prije tekme, i sada opet isti
  • Nino Bule
    11.5k
    ima bolje informiranih oko ovog al sjecam se da je globan pisao da play off runde (nisam siguran je li sve ili samo ova sesnaestina) ne utjecu na klupski nego samo na nacionalni koef.
  • Stjepan
    479
    Da šesnestina finala u europskoj ligi se nije bodovala za klupski nego samo za nacionalni koeficijent.
  • Fanboy
    2.2k
    Jel može pitanje za vas starije vezano za ove nerede na Maksimiru 1999 godine ?

    https://www.youtube.com/watch?v=64jPmBcKV2w

    Tko je ovaj gospodin u studiju, bahat lik u odjelu koji govori ? I jel su stvarno policajci uletili radi pjesme Franji i Canjugi ?
  • Baneki
    729
    Meni se čini da bi taj čovjek mogao biti Joško Morić, tadašnji pomoćnik ministra, emisije se ne sjećam.
  • miro
    3.2k
    Svašta se pjevalo taj dan, Tuđman je bio već jako bolestan, ali ako me pamćenje služi uletili su na skandiranje "Franjo pederu" koje je potrajalo i znam da su specijalci stisli cijeli donji Sjever u onaj prolaz iza stolica. Nisi mogo mrdnut, samo te masa nosila i pazio si da ne padneš da te ne pregaze
  • serbus
    3.6k
    [reply="Baneki;152953"

    Je Morić, poslje se sa škare ožbolt u stranku ubacio preteća Antolića..
  • NORTE
    9.3k
    Ktc, Šutalo, Franjić i Andrić imaju po 2 žuta. Ako ih dobe u Osijeku onda su sigurni za derbi, ako ne požute u Osijeku onda ih treba odmorit protiv Šibenika.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Od prve utakmice s sevillom nismo zabili iz igre
    U hnlu nismo zabili jos od prvog poluvremena s istrom.
  • AndrijaZG
    13
    Ja i dalje ne vjerujem da Osijek može biti prvak
    Odlučivati će tri derbija sa tovarijom, pogotovo ovaj zaostali
  • xyz
    840
    Osijek i te kako može biti prvak - ja bih mu čak trenutno dao najviše šanse. Jbg, neznalice su preuzele klub na svim nivoima i ovo što gledamo je rezultat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.