• Praskaton
    1.8k
    Kapetan je bas nacet ozlijedama,svaki jaci kontakt je na podu..malo mi je nevjerovatno da od onog udarca u misic bude van stroja mjesec dana...nek preskoci sevilu i osijek ako treba al za derbi ga se mora osposobit
  • NORTE
    9.3k
    Zanimljivo koliko su sportski novinari s portala nesposobni. Prije par dana svi redom su pisali da je kapacitet za Sevillu "oko 11 tisuća", znači skroz neprovjerena informacija koju onda svi prenose bez provjere. Po mom izračunu je 9.940, index danas prenosi da je oko 9.500 ulaznica.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Da su sposobni sigirno ne bi bili novinari :grin:
  • Gelipter
    3.5k
    tko kaže da su novinari? Prije priučeni idioti koji se zadovoljavaju pisanjem najdebilnijih naslova za sitnu pinku koje još veći idioti klikaju pa se čude takvom "novinarstvu" koje to nije već visoko antiintelektualan sadržaj za široke mase. Začarani shizofreni krug.
  • Captain America
    13.9k
    Posao im se sveo na praćenje poznatih na Instagramu i gledanje ko je od poznatih komentirao objave, lurkanje na hredditu i čitanje komentara na Faceu nakon nekog showa i utakmica. Nekad ozbiljan posao, danas javna sramota.
  • Pop corn
    5.1k
    Da su sposobni sigirno ne bi bili novinari :grin:db-izbjeglica

    Ne generaliziraj. Sereš i po našim ljudima. Vice Karin recimo. Prvi koji mi je pao na pamet.

    Kapetan je bas nacet ozlijedama,svaki jaci kontakt je na podu..malo mi je nevjerovatno da od onog udarca u misic bude van stroja mjesec dana...nek preskoci sevilu i osijek ako treba al za derbi ga se mora osposobitBožo0

    Tri tjedna je out sigurno. Nažalost
  • Praskaton
    1.8k
    uff bas gadno,ko bi rekao na prvu mi to nije izgledalo nimalo strasno..
    Bez njega i ivanuseca u sredini ova momcad je potpuno drugacija
  • marcio amoroso
    32.4k
    Gledao sam malo slobodne vezne igrače. Ima neki Filipe Augusto, zadnji vezni. Igrao po Portugalu i malo u Valenciji. Zadnji klub Damac, to je onaj klub gdje igra naš bivši kapetan Antolić i gdje je igrao Caktaš.

    Zadnju utakmicu je Augusto igrao osmog siječnja tako da nije totalno van ritma.
  • NORTE
    9.3k

    Večerašnje sportske rubrike dnevnika Htv-a i Nove tv ponovile da je kapacitet na Sevilli 11 tisuća. S obzirom da je index danas napisao totalno drukčiju brojku s dosta manje gledatelja, očigledno je da većina sportskih redakcija dosta površno odrađuje posao i dinamo im kao takav baš i nije zanimljiv.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ne generaliziraj. Sereš i po našim ljudima. Vice Karin recimo. Prvi koji mi je pao na pamet.Pop corn

    A ti? Ili ti sebe ne smatraš više novinarom? :smile: :wink:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ne generaliziraj. Sereš i po našim ljudima. Vice Karin recimo. Prvi koji mi je pao na pamet.Pop corn

    Ljude sa indexa ja nikako ne mogu smatrati svojima. Ovo je slobodna zemlja, valjda imam pravo na takvo što.
  • Pop corn
    5.1k
    A ti? Ili ti sebe ne smatraš više novinarom? :smile:Navijač Dinama

    Mislio je tu na internet novinare. Al kad pitaš, ne više. Ipam sam u nekom drugom svijetu...
  • NORTE
    9.3k
    Da su sposobni sigirno ne bi bili novinari :grin:db-izbjeglica
    Mislim da i nisi daleko od istine, naravno ne vrijedi za sve novinare, ali količina neprobavljivih gluposti u eteru je nevjerojatna. Nepoznavanje činjenica i plasiranje dezinformacija mi je daleko najgore.

    Tu treba navesti i nepismenost, a i žutilo koje je zasluga urednika. S time da dosta površno pratim portale i medije, baš zato jer su mi mnogi neprobavljivi.
  • reziser
    6.4k
    Blazicko odlazi u mirovinu, a HNTV prestaje s radom 30.6.....
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Blazicko odlazi u mirovinureziser

    Isto kao i Božo Sušec :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.