• Mali Zeus
    9.7k
    Ja i dalje ne vjerujem da Osijek može biti prvakAndrijaZG

    Po meni prvi faforit. Za nijansu, ali prvi. Ako tko zna kako to dovesti do kraja Bjelica zna plus naravno kvalitetna momčad.
  • NORTE
    9.3k
    Situacija što se tablice i prvenstva nije tako crna za dinamo. Ivanušec i Ademi će nadam se biti spremni za derbi, a i Ktc.

    Kopić je jedini krivac zašto u Osijeku nisu ušli Emreli i Špikić, a gubili smo.
    Isto tako Kopić svaku tekmu Bočkaja dozira i ubacuje neopasnog Štefulja, umjesto da pojačanje Bočkaj igra svih 90 minuta svaku tekmu jer je opasan iz ubačaja i prekida.

    Protiv Šibenika jednostavno ne smiju zaigrati kartonirani Šutalo, Franjić i Andrić, kao i ozlijeđeni Ktc koji također ima kartone.

    6 prvotimaca poštediti Šibenika, ostali u mobilizaciju i razvalit simpatične goste pred derbi koji Kopiću mora značiti "biti ili ne biti", ako ga dočeka na klupi.
  • Olmic
    2.7k
    U 3 mjesecu igramo protiv Šibenika doma, a Belupo i Hajduk vani.. Moramo dobit Hajduk ako mislimo biti prvaci..
    4 mjesec su nam paklene tekme

    Dragovoljac H
    Rijeka A
    Istra H
    Hajduk A zaostala
    Gorica A
    Lokosi A

    Od mogućih 27 bodova, moramo osvojit 25 ako mislimo bit prvaci


    Peti mjesec

    Osijek H
    Šibenik A
    Hajduk H



    Sve u svemu od mogućih 36 bodova da bi postali prvaci moramo osvojit 34
  • Papastrumf
    9.9k
    Sve u svemu od mogućih 36 bodova da bi postali prvaci moramo osvojit 34Olmic

    Kako da ne. Eto ostali će uzimati sve bodove. Sigurno je to da ne smijemo kiksati niti jednu od ovih 7 "manjih" utakmica. U međusobnim derbijima četvorke će biti rasipanja bodova sa svake strane, tu je bitno dobiti doma Osijek i Hajduk, a u preostale 3 utakmice vani potpisujem i 3 remija.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Kakvih 34 boda, po tome racunas da ce osijek pobijediti sve do kraja, osim dinama, sto ce se tesko dogoditi. Prvak ce biti onaj tko protiv ostatka lige osvoji najvise bodova i to je to.
  • pencilneck
    649
    Ne vidim niti jedan scenarij u kojem nama s učinkom 9-3-0 u zadnjih 12 kola titula može izmaknuti. Čak i s 9-2-1 mislim da smo u jako dobroj poziciji.
  • Markelo
    2.5k
    Meni stvarno nije jasno di je problem nastao. Na pripremama smo izgledali odlično, u prvom kolu nakon pauze lagano dobili Rijeku i umjesto da nastavimo tako mi se totalno ugasili.
  • serbus
    3.6k


    Na pripremama koliko sam pratio je Menalo bio top igrač pa koliko je dobio u nastavku sezone ?
    Bulat, Špikić zabijali Kopru, čak mislim i Tolić nekim drugim janzima a ti dečki imaju mrvice u nastavku...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Kako da ne. Eto ostali će uzimati sve bodove. Sigurno je to da ne smijemo kiksati niti jednu od ovih 7 "manjih" utakmica. U međusobnim derbijima četvorke će biti rasipanja bodova sa svake strane, tu je bitno dobiti doma Osijek i Hajduk, a u preostale 3 utakmice vani potpisujem i 3 remija.Papastrumf

    To je 9 pobjeda i 3 neriješena. 30 bodova. Siguran sam da bi to bilo i vise nego dovoljno za titulu.
  • Papastrumf
    9.9k

    Ma bit će i manje dovoljno, uvjeren sam.
  • Stjepan
    479
    ej4y9m9oben99lyi.jpg

    Ukinute mjere od 40% kapaciteta na stadionima.
  • ZGV
    3.1k
    Svi u jebeni Split...punite kombije, aute, buseve
  • Stjepan
    479
    Tako je ali prvo Šibenik doma dat podršku dečkima za važna 3 boda,a onda poslije tekme sa Šibenikom, neka krene opća mobilizacija za Titograd, da napunimo taj jebeni kavez, da im pokažemo nadmoć i na tribini i na terenu.
    Nadmoćniji suparnik!
  • Pop corn
    5.1k
    Svi u jebeni Split...punite kombije, aute, buseveZGV

    Kaj ti ne ideš opet brodom?
  • De Oliveira
    960
    Hoce li biti organizirano bus?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.