• Stjepan
    479
    Nadam se da je tako.
  • The Undertaker
    4.1k
    Gledajući malo unaprijed, vjerovatno ćemo ovog ljeta pd prvih 11 prodati Ivanušeca, Petka i Franjića i to bi trebalo biti dovoljno za kompletiranje budžeta čak i ako ne budemo prvaci.
  • Stjepan
    479
    Ivanušeca vjerojatno da,Petka u ovakvoj formi ja tu jednostavno ne vidim njegov transfer i tko će ponudit za njega bar nekih pristojnih 6-7mil eura kamoli nešto više.Nažalost mislim da će prije prodat Oršića ili Šutala ali vidit ćemo kako će završiti ova sezona nadam se s Dinamom na prvom mjestu.
  • GZomanid
    572

    To je optimistična varijanta, a ona druga je da idu Livi i Orša, tak imaš dosta za kompletiranje buđeta dinama i ulaganje u budućnost Širokog Brijega..
  • NORTE
    9.3k
    Što kažete na šuškanja da ako se ispadne od Seville odgođeni derbi se igra 3 dana nakon Poljuda? To je ludo, ugurat si dva derbija na Poljudu u par dana pa onda u Koprivnicu.

    Iako je Brezni opet najavio 20.04. kao najvjerojatniji datum iako se može odigrat i prije i poslije tog termina.
  • Infinity
    15.2k
    Nece od tog biti nista, jer je taj isti Brezni takodjer rekao da je to jedini slobodan termin uz 20.04., ali da ni Dinamo, a ni Hajduk nece na to pristati.
  • Nino Bule
    11.5k
    Zna netko ista vise o ozljedama ademija i ivanusec
  • Papastrumf
    9.8k
    Ademija vjerojatno nema mjesec dana.
  • Crusades1986
    9.8k
    Znači nema ga ni na Poljudu. Odlično.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Mišić, Gojak, Bulat, Tolić. To je to što se tiče veznih igrača za Sevillu i Osijek. Mala nada postoji za Ivanušeca i Osijek, ali sumnjam.

    Nadam se da Petko neće igrati u sredini. Možda čak i Franjić, ali nam onda fali lijevi stoper.
  • NORTE
    9.3k
    Mišić, Gojak, Bulat, Tolić. To je to što se tiče veznih igrača za Sevillu i Osijek.marcio amoroso
    Dovoljno.
  • Nino Bule
    11.5k
    Nemojte mi baturinu zaboravit
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Kreacija sa mišićem u igri ne postoji, gol može pasti induvidualnim bljeskom, iz prekida i slično.

    Bit će čupanja kose s glave bez ademija.
  • Nino Bule
    11.5k
    "Dinamov kapetan je zadobio kontuziju mišića u predjelu kvadricepsa zbog čega je definitivno otpao za uzvratni susret protiv Seville, potvrdio je klub s Maksimira. Hoće li biti spreman za derbi protiv Osijeka, to je upitno, ali čini se kako neće dugo biti izvan stroja."

    Zvuci mi da bi za hajduka trebao bit spreman, protiv sibenika mora dobit postedu, protiv osijeka ako ga se moze zakrpat neka igra.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Nisam ja njega zaboravio, ali nema šanse da dobije minute protiv Seville i Osijeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.