• vjeko1701
    5.9k
    Svaka cast malom al trenutno ja njega ne vidim ko bilo kakav boost kadru. Njegovu primarmu poziciju pokriva ili moze odigrati barem 4 igraca. Moze pokrpat krilo al to opet nije upgrade na trenutno stanje. Kao mladom igracu, treba mu dati prostora i sansi i istrpiti sasvim normalne i ocekivane oscilacije. U ovakvoj sezoni kakva je trenutno, puno bolje se moze uloziti 4-5 milijuna eura.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    VRATARI
    Dominik Livaković - ostaviti dokle god je moguce
    Dinko Horkaš - prodaja, raskid
    Danijel Zagorac - zamjena do kraja sezone
    Nikola Čavlina - od iduce sezone zamjena Livakovicu

    BRANIČI
    Rasmus Lauritsen - spojiti ga sam Sutalom
    Dino Perić - ostaviti kao 3-4 opciju
    Kevin Theophile-Catherine - isto kao Peric
    Emir Dilaver - doveden po meni bespotrebno
    Josip Šutalo - prva postava sa Lauritsenom
    Stefan Milić - prodaja, raskid
    Francois Moubandje - prodaja, raskid
    Danijel Štefulj - posudba, prodaja
    Marin Leovac - prva opcija u trentnom rosteru
    Stefan Ristovski - zamjena
    Sadegh Moharrami - prva opcija u trenutnom rosteru

    Dovesti lijevog bocnog, 245. po redu u zadnjih par godina i eventualno stopera

    VEZNI IGRAČI
    Arijan Ademi - neka igra samo jace tekme, ostalo po potrebi
    Bartol Franjić - napokon ga vratiti u vezu kada nema Ademia
    Marko Bulat - rotirati sa Misicem i Gojakom
    Josip Mišić - rotirati sa Bulatom i Gojakom
    Luka Ivanušec - uz Ademia glavni igrac veznog reda
    Amer Gojak - rotirati sa Misicem i Bulatom
    Marko Tolić - dati mu vise prilike do kraja sezone

    Dovesti jednog pravog playa jer Ivanusec to nije, a Petku se nikad ne zna kako je raspolozen ako se vec neda prava prilika Tolicu

    KRILNI IGRAČI
    Mislav Oršić - najbolje krilo
    Luka Menalo - prodaja
    Dario Špikić - zamjena Orsicu

    Dovesti desno krilo

    NAPADAČI
    Bruno Petković - nije vise napadac,
    Deni Jurić - najbolji od ove trojke
    Komnen Andrić - prodati ako ima bilo kakvog interesa
    Duje Čop - nepotrebno doveden

    Dovesti Gavranovica (ups, njega smo vec imali), onome Kari istice ugovor, nije bio los protiv nas.
  • xavier
    11.1k
    VRATARI
    Dominik Livaković - ostaviti dokle god je moguce
    Dinko Horkaš - prodaja, raskid
    Danijel Zagorac - zamjena do kraja sezone
    Nikola Čavlina - od iduce sezone zamjena Livakovicu
    IstinaZaDinamo

    A što s Nevistićem? Njega si zaboravio?

    NAPADAČI
    Bruno Petković - nije vise napadac,
    IstinaZaDinamo

    Što ovo znači? Pod napadač napišeš da više nije napadač, a na drugim pozicijama ga ne spomeneš?
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Zaboravio sam ubaciti Petkovica u veznjake jer sam kopirao popis sa jednog od postova, my bad. Uglavnom on moze biti taj play alo ako ce uvijek igrati tu poziciju a ne jwdnu utakmicu j ekao napadac, drugu je desteka i tako u krug.

    A za Nevistica iskreno ne znam, mozda ga ostaviti u Lokomotivi ili cak i prodati ukoliko bude ponida. Livakovic je i bit ce bolji od njega bez obzira na sve, on je realno doveden samo da ga se uzme Rijeci.
  • xavier
    11.1k


    1. Petković nije vezni igrač odnosno da preformuliram, može igrati veznog u HNL-u, ali u Europi nikako. Nezgodno je što kad je u napadu, onda nam nedostaje prava špica. Zapravo bi njemu najviše odgovarala igra s dva napadača gdje bi on bio jedan napadač, a s njim u paru netko drugačijih karakteristike. Recimo Oršić od trenutnog kadra.

    2. Ovo za Nevistića uopće ne razumijem. Ti bi stavio Čavlinu za drugog golmana, a Nevistića bi ostavio u Lokomotivi? Svašta.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Za Petkovica se slazem da veznjaka moze igrati u ligi, a nikako u europi jer mu fali brzine, i ima potez viska sto cesto rezultira gubitkom lopte. Spoj njega i Orsica je najbolje dosao do izrazaja protiv Atalante. Ako vec igramo sa jednim napadacem, Petkovic nije i ne moze biti taj.

    Za Nevistica ne znam stvarno, Livakovic je bolji i steta je da sjedi na klupi. Stvarno cudan transfer od prvog trena. Bit ce dobra zamjena kad Livakovic od ali trenutno nije potreban u kadru.
  • NORTE
    9k
    Došli smo iz situacije od 4:0 protiv Atalante do one gdje bi nas Atalanta u Maksimiru vjerojatno pregazila s 5-7 golova, a možda bi ugrozili i sarajevsku sramotu. Bravo uprava.
  • Neki tip
    19k
    on je realno doveden samo da ga se uzme Rijeci.IstinaZaDinamo

    Stvarno cudan transfer od prvog trenaIstinaZaDinamo

    Stvarno nije.

    Nevistić je u Rijeci dobro branio, mlad je, dobar omjer aktualne kvalitete i perspektive.

    I on i Liva u istoj su menadžerskoj agenciji.

    Plan je bio da se Liva proteklo ljeto proda, a Nevistić stane na vrata Dinama.

    Ishod znamo.
  • Krizy
    35.1k
    Koliko trener može značiti vidi se u Zrinjskom. Gotovo svi isti igrači kao i prošle godine, samo jedan novi u prvih 11, te drugi s par utakmica u prvih 11 (golman). Još su kupili 4 nova ali oni nisu ni prvi igrači s klupe.

    Zrinjski je prošle sezone u 33 utakmice osvojio 59 bodova, uz gol-razliku 50-30, završili su peti i ostali bez europskog natjecanja.
    S gotovo istom momčadi Jakirović je napravio sjajan posao i pokazao koliko trener može značiti. Trenutno je Zrinjski prvi sa 12 bodova prednosti i 48 bodova nakon 19 kola, uz gol-razliku 42-8, na putu da poruše mnoge rekorde.

    Ne ciljam na to da trebamo dovesti baš Jakirovića ali samo pokazatelj da ne treba otpisati Oršića, Petkovića, Lauritsena itd. već da bi se mnogi igrači s pravim trenerom vratili u formu i pokazali zašto su radili razliku i na puno većim razinama od HNL-a.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja sam još uvijek 95% uvjeren u našu titulu. imamo još pol prvenstva, igramo očajno a samo smo par bodova za prvim. znači, prostora za bolje ima napretek
  • xavier
    11.1k
    Koliko trener može značiti vidi se u ZrinjskomKrizy

    Koliko trener može značiti (samo u drugom smjeru) vidi se najbolje kod nas.

    U odnosu na prije godinu, dvije ili tri...Oršić nije ni sjena igrača koji je rušio Atalantu i Tottenham, Petković više ne zna ni koja mu je pozicija, Livaković je pao u formi, KTC griješi više nego ikad prije, Lauritsen je dvije stepenice lošiji nego ranije...
  • Krizy
    35.1k
    Naravno ali čisto sam spomenuo Zrinjski jer imaju 90% istu momčad kao prošle sezone a gaze, dok bi neki naši mijenjali više od pola momčadi, među kojima i par ključnih igrača.
  • badjibadara
    1.6k
    Nakon transparenta na jugu, pivanja reprezentativaca u Splitu - jedan zagrebački radio jutros sere protiv BBB zbog grafita na zgradi prekoputa - mrzim hajduk, a usput se očešao i o murale po gradu.
  • Mališan
    1.7k
    Koji radio?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Zanimljiv odgovor Jakirovića jučer na presici - kako vi mediji kažete, gdje ima dima ima i vatre iako sam ja trener Zrinjskog sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.