• Mališan
    1.7k
    Kakav špikiLudovic IX

    Tolić ima probleLudovic IX

    Bulat je talent· kojeg treba brusiti .Ludovic IX

    Stari kaj ti misliš da je bolje nastavit igrat s ovom inertnom ekipom i da igraju u kontinuitetu loši Mišić,Gojak, Oršić/Ivanušec umjesto prodrmat ekipu s mlađim talentiranim i na hnl razini dokazanim igračima. Vrh mi je kaj podcjenjivački pišeš o navedenom trojcu kak nisu dovoljno provjereni i kvalitetni i onda napišeš da bi trebalo gurat Barišića. :lol:
  • Nousername
    613
    loši MišićMališan

    Po cemu je on loš?Lik igra svaku tekmu isto ko i Petko i jos je jedini kreator u veznom redu koji nesta pokusava.Obojici treba odmor ali naravno ne sada kada igras najvaznije tekme sezone
  • LovroZG
    1.3k
    Barišić ima 2 gola i asistenciju u 9 tekmi druge lige i 2 gola u 3 tekme juniora. Treba njega pustit na miru da se proba iskazat u drugoligaškoj konkurenciji, a ne gurat ga u prvoj ekipi.
  • SAS1987
    13.4k
    Jel ima neko statistiku Barisica u ovoj sezoni?Znam da je na football manageru masina za goloveNousername

    Na FM1908 ima konstantno 30+ golova u ligi Austro-Ugarske.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Možda Jurić može biti ta toliko željena napadačka opcija. Ako ne može onda se mora posegnuti u novčanik i kupiti pravog napadača. Čop i Andrić to sigurno nisu.
  • Mališan
    1.7k
    Po cemu je on loš?Nousername

    A po čemu je posebno dobar? Defenzivno visi i kasni u svakoj reakciji. Spor je na nogama i kasni u duelima. Najbolji mi je bio kad je ulazio s klupe prošle sezone, ove godine s većom ulogom i odgovornosti je opasno pao u izvedbi.
  • NitkoBitan
    12k
    Jel se mogu uclanit u klub recimo u nedjelju ujutro i s tom nekom potvrdom podic besplatnu kartu prije tekme il se treba bas cekat clanska
  • Miro93
    2.7k
    Ajde, dobro je :) Ovako i treba biti. Cijeli dan o posjeti, o stadionu, o treneru, o igračima i o idućoj utakmici. Bilo je ne tako davno toga da se o ničemu nije pisalo i pričalo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ja bi Franjića u sredinu, a Štefulja na beka. Franjić je moćan fizički. Nadam se da nećemo opet Menala gledat u prvih 11.
  • kinfa95
    488
    Andrić je bez dvojbe trenutno naš najbolji napadač
  • reziser
    6.2k
    Andrić je bez dvojbe trenutno naš najbolji napadačkinfa95

    onda je to jako žalosno....
  • kinfa95
    488
    može biti žalosno ili ne, ali boljeg nema
  • Keyser Soze
    8.1k
    Željko Kopić, novi trener Dinama na današnjem predstavljanju:

    "Specifičan je trenutak koji se sinoć dogodio. Svi zajedno stajali smo iza Damira i momčadi, vjerovali smo da će se rezultati popraviti, ali je završilo tako kako je završilo. Damir je povukao svoj potez, uprava je obavila razgovor sa mnom i ja sam se kao djelatnik kluba koji živi za Dinamo stavio na raspolaganje."

    Kopić je ranije u trenerskoj karijeri trenirao između ostalih i najvećeg Dinamovog rivala, splitski Hajduk, koji u nedjelju u zahuktalom nizu dolazi na Maksimir:

    "Svi znaju da sam bio trener u Splitu, maksimalno sam radio u interesu Hajduka i u jednom periodu imao jako kvalitetne rezultate. Svi koji su pratili moju trenersku karijeru znaju da mi nije bilo previše lagano i da sam prolazio kroz dosta zahtjevnih situacija"

    "Očekujem ozbiljnu utakmicu, znam dobro mentalitet Hajduka. Pratio sam trenera Dambrauskasa i napravit ćemo sve da budemo pravi. Dinamo ima kvalitetu, ali se negdje po putu pogubila nit. No, moja vjera u svlačionicu je apsolutna."
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Tesko biti najbolji kad je jedini :grin:
  • trender
    168
    Ja sam nakon učlanjenja dobio račun/potvrdu za učlanjenje s kojim sam mogao ići u fan shop pa koristiti popust. Za karte nisam siguran, ali ako se preko tog računa može dobiti popust u dućanu, onda vrlo vjerojatno može i besplatna ulaznica za tekmu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.