• Cosey
    433
    Kaj su točno na tom levo- liberalnom radiju rekli?
    Zapravo se čudim kak uopće znate kaj su rekli? Pa tko te odvratne likove može slušati?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ja ih slušam ali obično samo četvrtkom do 11. Četvrtkom je u eteru i Matan, osvjedočeni navijač dinama za što koristi svaku priliku istaknuti.
  • pencilneck
    635
    Koji mrtvi Jakirović. Opet bi da Ferrarija voze ljudi kojima je najbolje što su ikad vozili bila Dacia.
  • pencilneck
    635
    Dinamo ima budžet od 50 milijuna eura. Da se likovi poput Kopića ili Jakirovića uopće spominju kao legitimni kandidati za klupu Dinama je sramotna u svakom smislu. Dinamo ima budžet da bez problema pokrije plaću treneru u rangu 1-2 milijuna eura. A mi licitiramo s trenerima koji su vodili Goricu, Zrinjski, Lučko i Slaven Belupo i tamo imali godišnju plaću koju Theophile zaradi u dva tjedna. Ajde da su u pitanju neke klupske legende s autoritetom kao što je to npr. Zidane bio za Real Madrid, ali ove raznorazne jakiroviće, kopiće, jurčiće ili čačiće netko poput Petkovića ili Ademija pojede za doručak.
  • pencilneck
    635
    Ovog Kopića samo kad čujem da otvori usta padne mi mrak na oči. Glas mu se pred novinarima i kamerama trese gore nego prut na vjetru. Nevjerojatno. Mogu zamisliti kakav podsmjeh igrači imaju kad im ovaj kao nešto govori u svlačionici.
  • CISCO
    141
    Ja mislim da bi trebalo gospodina Čačića vratiti natrag.

    Poznat je kao čvrsta ruka, a i na direktnoj vezi je sa Zdravkom.

    Ne bi kod njega bilo cile-mile.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne znam, od svih imena nekako samo vjerujem da bi Petković bio za to. Njegova Svicarska je imala brutalne tekme. Biscan me nije zasad impresionirao, mislim da bi trebao jos malo sazrijeti kao trener. Jos nije nikad vodio ekipu razine Dinama.
  • CISCO
    141
    Ante Čačić kažem ja.
  • Mališan
    1.7k
    kažem ja.CISCO

  • pencilneck
    635
    Doma smo na nevjerojatnih samo 7 pobjeda u 17 utakmica na Maksimiru ove sezone. U gostima 11/15. Izjednačili rekord u uzastopnim utakmicama bez pobjede na Maksimiru otkako je samostalne Hrvatske.

  • CISCO
    141
    Ono (male utakmice) na čemu su se osvajali naslovi sada je iza nas lagano.

    Treba tu malo promjeniti mentalni sklop.

    Provjetravanja prije svega, mali propuh i vratiti će se stvari na svoje mjesto.
  • pencilneck
    635
    Doma smo pobijedili:
    Valur
    Omonoia FC
    HNK Gorica
    NK Lokomotiva Zagreb
    HNK Šibenik
    NK Hrvatski dragovoljac
    SK Rapid Wien


    Doma NISMO pobijedili:
    NK Slaven Belupo
    HNK Rijeka
    Legia Warszawa
    FC Sheriff Tiraspol
    West Ham United FC
    NK Istra 1961
    NK Osijek
    KRC Genk
    HNK Rijeka
    HNK Hajduk Split


    Gledajući popis klubova koje smo uspjeli pobijediti u Maksimiru, pobjeda nad Rapidom ispada skoro svjetsko čudo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sve, tj. većina ide od trenera. Trener koji ima viziju kako želi igrati ima i viziju koje igrače želi za tu viziju. Ako već ne točno imena jer nijedan trener ne dobije sve koje želi onda bar koje karakteristike želi kod igrača. Bjelica je doveo igrače koji su mu pasali, neke za koje nismo ni čuli prije ili su se izgubili u bespućima povijesne zbilje, točno je znao tko mu i zašto treba. I u skladu s tim je ustrojio igru i posložio momčad cap cap.
    Onda je poslije bio smrad kojeg neću ni spominjati, ali koji je kakav god bio ipak solidan trener. Mislim nije ni trebao on biti tj da je klub iole normalan ne bi se rješavali Bjelice, ali to je prežvakana tema.

    Krznar ima nešto znanja o nogometu, dapače, ali nema autoritet što se tiče dolazaka i odlazaka igrača tj ništa ga se ne pita, čak i da je imao ideju koji mu igrači trebaju nije ga se puno pitali, a nije imao niti neki razrađen tj neku neprepoznatljivu igru. U početku još kako tako, igralo se na temelju onog što je bilo za vrijeme bivšeg trenera, ali kako se roster osipao tako su dolazili do izražaja Krznarovi falinzi. Osim igre same on apsolutno nije bio autoritet igračima i nije bio trener koji zna promijeniti stvari na terenu ako ne ide kako treba. Čačić za siromašne, što dovoljno govori o svemu.
    I onda što uprava napravi, dovede Kopića koji možda ima neku ideju više o igri, ali koji također nije i ne može biti nikakav autoritet u svlačionici.

    Riba smrdi od glave, kod nas je to uprava koja je držala predugo Krznara na klupi, koja je sad stavila Kopića i koja vjerojatno neće dovesti neko jako trenersko ime koje će dovesti stvari u red i prodrmati svlačionicu i igrači će napredovati i dizati formu umjesto ove teške stagnacije i nazadovanja.

    Rant over.
  • Armagedon13
    958
    Sljedeća dva tjedna su .....
  • SAS1987
    13.2k
    neke klupske legende s autoritetompencilneck

    Samo Kiki Polovanec :cool:

    E sad ozbiljno. Nije sve tako crno, neće klub propasti, nećemo se raspasti. Realnost je takva da će Dinamo prezimiti u Europi, propustila se dobra prilika i ove i prošle godine za ulazak u LP. U HNL imamo najlošiju sezonu od barem lige za bedaka ali ćemo je ipak završiti jako blizu vrha (na bod, dva od Rijeke) a taj "strašan" Hajduk će biti vjerojatno iza nas. Dinamo je potpuno podbacio i sa s obzirom na to da nam nitko nije pobjegao na +10 bodova smatram da su ostali propustili priliku. Nemojmo zaboraviti i da su glavni igrači imali jako malo pauze zbog eura i nesretnog Valura pa su sigurno i fizički i psihični umorno. Kada na sve to dodamo trenera za dinamo nedovoljne kvalitete onda smo gdje jesmo. Ništa nije izgubljeno, treba nam "samo" dobar trener i osvajamo naslov sa nekih +8 bodova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.