• Bosskovitz
    7.6k
    Ja nemam neki problem s Kopićem, iskreno, ali bear with me: najavljen je kao prijelazno rješenje do zimske pauze; za 3 dana je Hajduk, za 7 dana West Ham i do pauze su ostale još tri tekme s tri najslabije momčadi HNL-a - Slavena, Istre i Dragovoljca. Osim ako uprava već nije imala trenerski pick na lageru (a budimo realni, nisu sposobni ni da im to padne na pamet), jedino je logično na klupu staviti nekoga iz sustava, a opet izvan stručnog stožera koji je radio s igračima.

    Iskreno mislim da je jedini način da Kopić ostane stalna opcija to da pobijedi Hajduk u nedelju i uvjerljivo razvali liliputance, a uprava se ne dogovori s drugim trenerom - jer unatoč svemu mislim da pričaju i s drugima.

    Vječno nerealni navijački um na stranu, po svemu sudeći završit ćemo treći u skupini Europa lige i 19.12. je idealna prilika je za samouvjerenog trenera da preuzme klub ab ovo - cijele zimske pripreme, mjesec i pol dana do prve utakmice dovoljno za uigrati sve osnovne kombinacije i taktičke ideje, prijelazni rok u kojem se možeš malo i pojačati tamo gdje misliš da trebaš, realno prolazan protivnik u playoffu konferencijske lige (prema trenutnom rasporedu kolo prije kraja, tamo možemo izvući Maccabi, Partizan, Romu, danski Randers, prašku Slaviju, Slovan iz Bratislave, Tottenham ili Qarabag, puno prolaznije od protivnika u playoffu Europa lige - RB Leipzig, Milan, Borussia Dortmund, Sheriff, Benfica, Atalanta, Sevilla i Zenit) i prilika da ispadneš heroj jer ćeš s trećeg/četvrtog mjesta osvojiti prvenstvo - opet budimo realni, momčad koju mi imamo s iole prosječnim trenerom osvaja i ovo prvenstvo.

    Veselim se vidjeti kaj će Kopić smisliti za nedjelju i kako će to izgledati. Imam dojam da će frcati iskre, da ćemo ih pobijediti s nekih 2 razlike i proklinjem posao kaj ću gledati prvo poluvrijeme na mobitelu tijekom boardinga, a drugo neću niti moći. Sve si razmišljam da isključim sve notifikacije i ignoriram utakmicu, pa kad sletim fino upalim snimku.
  • SAS1987
    13.5k
    nisam cuo nista pozitivnoInfinity

    Ni ja :grin: Bio je trener Leeds United na 32 dana kada su shvatili da je komedia od trenera i natjerali ga. Bolje vratiti Krkija nego uzeti njega.
  • Miro93
    2.7k
    Ima gdje prijenos konferencije?

    EDIT: Prijenosa press-konferencije na Dinamovom YouTube kanalu neće biti, a redakcijama je poručeno da ne smiju imati live stream iz press-dvorane (Index)
  • reziser
    6.4k
    dečki, stanimo malo na loptu, pustimo sad osobna prepucavanja, ko je veći navijač dinama...
    to je najmanje kaj nam sad treba! svakom na volju tko će doći u nedjelju na tekmu (moje mišljenje se zna) SVI na sjever i zapad, bez iznimke!

    i ovako nas je malo i sad se međusobno svađati nema smisla.

    Razmisljajuci o slaboj posjecenosti, svodi mi se na to da vise dolazimo kad nekog mrzimo nego zbog ljubavi prema dinamu. Garantiram da dođe partizan ili zvezda sve bi bilo rasprodano....
    zasto nas na osijeku, rijeci hajduku ima malo..?! kurcobolja
    nestao je nacionalni zanos.... a ljubav prema dinamu su mnogima ubili....
    jbg
  • Miro93
    2.7k
    Kopić
  • superhik
    10.4k
    Kopić: "Svi oni koji su iole pratili moj razvojni put i moju, nazovi, trenersku karijeru..."
  • reziser
    6.4k
    Na konferenciji su predsjednik Dinama Mirko Barišić i privremeni trener Željko Kopić.
    - Odmah smo reagirali i uvažili ostavku Krznara, rekao je da neće biti promjena po tom pitanju. Za period do kraja polusezone imenovali smo Željka Kopića za trenera - rekao je Barišić u otvaranju. - O Krznaru mislimo sve najbolje. On je veliki znalac, ali nije uspio napraviti dobar rezultat. Napravio je moralan čin i očekujem da će to biti mentalni šok za igrače - dodao je Barišić te naglasio: - Zamolili smo direktora omladinske škole da preuzme momčad i hvala mu što je pristao. Pred nama je pet važnih utakmica i to neće biti lako. Ove smo godine imali tri cilja - osvojiti prvenstvo, Kup i igrati u Europi. Nažalost, jedan od ta tri cilja nećemo ostvariti. Ne znamo hoćemo li na proljeće igrati u Europskoj ili Konferencijskoj ligi, ali vjerujem da ćemo odigrati nekoliko kvalitetnih utakmica. Što se prvenstva tiče, vjerujem da ćemo se s novim trenerom boriti za naslov prvaka. Prvenstvo je naš glavni cilj. Lani smo imali jednu od najuspješnijih sezona u povijesti, a ove godine igre nisu bile loše, ali su rezultati neočekivani pa čak i katastrofalni. Tko će biti trajno rješenje? Spominju se Ante Čačić, Matjaž Kek... - Nismo okupirani tom temom i nikakvih kontataka s novim trenerom nije bilo. Je li uprava odgovorna za ovakve rezultate? - Uprava uvijek snosi odgovornost za događaje u klubu. Problem je što je prodano pet stožernih igrača, no mislimo da kvaliteta našeg kadra nije u skladu s rezultatima. Riječ je zatim dobio Željko Kopić. - Godinu dana sam na poziciji voditelja nogometne škole i zajedno s klubom smo napravili puno. Specifičan je trenutak koji se sinoć dogodio. Svi zajedno smo stajali iza Damira i momčadi, vjerovali smo da će se rezultati popraviti, ali je završilo kako je završilo. Damir je povukao svoj potez, uprava je obavila razgovor sa mnom i ja sam se kao djelatnik kluba koji živi za Dinamo stavio na raspolaganje. Dogovorili smo da ćemo do kraja sezone napraviti sve što je u našoj moći da ostvarimo rezultate kakvi se priželjkuju.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sjećam se kad je Bjelica izjavio da su prije njegovog dolaska u Dinamo svi htjeli da idu iz kluba, a da od kada je on tu svi hoće da ostanu.

    Bojim se da smo se vratili na taj nivo gdje svi hoće da idu, ali nogomet je uistinu takav da je ubrzo nova prilika i da se sve da popraviti.

    4 pobjede do kraja godine u prvenstvu i prezimljavanje bi okrenuli vodu na naš mlin i rezultatski bi sve bilo ok.

    Problem je što čovjek ne zna šta poželjeti jer onda trener ostaje isti, a pojačanja se neće dovoditi. Ja iskreno u svakom slučaju želim da tovariju pregazimo, a za poslije iskreno sam nisam pametan šta je dobro.
  • reziser
    6.4k
    pobjeda protiv tovara i prolazak u EL bi sve promijenio.... vratili bi samopouzdanje, nadam se i publiku... jer trenutno tonemo
  • NORTE
    9.3k
    za poslije iskreno sam nisam pametan šta je dobro.marcio amoroso
    Ispadanje u KL najbitnije. Hnl što bude bude.
  • superhik
    10.4k
    "Problem je što je prodano pet stožernih igrača, no mislimo da kvaliteta našeg kadra nije u skladu s rezultatima."

    Što nije Antolić nedavno u onom odgovoru Indexu tvrdio da je prijelazni rok dobro odrađen i da je roster jak i stabilan?
  • Nolifer
    6.7k
    i da bi uspjeli u tom naumu, moraju pronaći kapitalce, pojačanja, igrače koji će znati riješit utakmicu u našu korist
  • og1986
    2.9k
    Meni je ovo raspad sistema jer su znali valjda mjesec dana da će krznar kad tad past i da će ga morati zamijeniti. I u tom periodu nisu mogli naći riješenje nego opet idu na gašenje požara na kratko sa nekim iz kluba.

    Tko garantira da će se u sljedećih mjesec i pol nešto promijeniti. Ak si nesposoban, nesposoban si.
  • pencilneck
    652
    Brezni je rekao da se zaostala utakmica Hajduk - Dinamo sigurno neće igrati prije nego Dinamo ispadne iz Europe. Ako se to dogodi odmah u prvom proljetnom play-off kolu, dobre su šanse da će se zaostali derbi igrati 9. ili 16. ožujka. S obzirom da je redovan derbi na Poljudu zakazan za 12. ožujka, moglo bi se dogoditi da u 4 dana imamo dva prvenstvena gostovanja na Poljudu zaredom.
  • Fanboy
    2.2k
    Ne bih rekao da je problem sto se nisu dovela pojacanja, vec sto one postojece igrace se nije koristilo...Kada je otisao Olmo tu je bio Majer, kada je otisao Sunjic ti je bio Moro, a nakon Mora je uskocio Jakic. Bjeluca i Mamic su to dobro radili...
    Kod Krznara Tolic, Bulat, Spikic nista, a da nismo imali problem sa ozlijedama nebi ni Sutalo dobio priliku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.