• blackbully
    4.4k
    Linija 16-erca jučer u Vukovaru.blackbully

    Sad ima malo više smisla :rofl:

    Screenshot-20231130-121419-Facebook.jpgimage hosting sites
  • The Undertaker
    3.9k
    Pa ona kolica za linije ima svaki seoski klub. Mogu se i posuditi ako baš treba. Nije ovo do para već do nebrige. Vjerovatno je HNS kriv i za ovo.
  • Infinity
    15.2k
    Na ovakvom terenu kolica uglavnom ne mogu nista, ne ostaje linija. Moras imati ona kolica s kompresorom, a klubovi uglavnom imaju ona s valjkom. U tom slucaju bacas krec.
  • NORTE
    9k
    Ovaj vikend je zadnje kolo i pauza je do 17.2.
    Kako se formira raspored zadnje trećine prevnstva, nakon 22 kola, na temelju tablice?
    Te lige s 12 klubova su totalno sranje, bar meni je to skroz bezveze.
  • cibona
    1.4k
    Ukratko, Bog je za sve zasluzan, Bog im je donio svaku pobjedu, prije svake utakmice svi igraci moraju na misu, cak i muslimani, dinamo je postao los zato jer nema mamica, mamic je podigao hrvatski nogomet, iduce godine osvaja prvu ligu, za par godina postat ce predsjednik hnsa, ako ostane bez gradskog vrta kupit ce 50 hektara zemlje u jelisavcu i tamo napraviti stadion od 3000 mjesta.

    Ludak.
  • Eduardo
    17.2k
    Kako se formira raspored zadnje trećine prevnstva, nakon 22 kola, na temelju tablice?NORTE

    1Fa4vYX.png
  • Eduardo
    17.2k
    Intervju s predsjednikom Dugopolja.
    hp10IJl.jpg

    J4rIoDC.jpg
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Vidio sam da se pisalo o Sibeniku u temi 1.hnl

    Pa cu ipak ovdje napisat moje prognoze i zelje.

    Ja sam si kupio dres od Hnk Vukovara od ove sezone i pratim ih na facebooku i vidim da su se dobrano pojačali i da ne kriju ambicije za prvu hnl.

    Htio bi da oni uđu i vjerojatno neće odmah igrat u Vukovaru ali se priča o gradnji stadiona tako da mi ako Penava ostane još jedan mandat, čini se ostvarivo za izgradnju stadiona. Zna li netko tko je iz Vukovara malo bolje stanje oko stadiona i da li je to izvedivo. To bi bilo Top gostovanje. I Jos kad bi Cibalia usla u 1hnl pa imamo gostovanje Vinkovci Vukovar.

    Za Zrinjski mi je jako drago jer ako uđu igrat će u Gradskom Vrtu tako da i taj stadion ostane u funckiji sto je odlično jer bi ga prije ili kasnije političari iskoristili za nesto drugo.

    2hnl je opcenito jako izjednacena liga i odlicna za gledat i pratit samo infrastruktura je zaista losa

    Ne razumijem u čemu je problem kod izgradnje stadiona kod niželigaša.

    Na primjer Dubrava ima odličnu lokaciju na sc Klaka a jednostavno sve stoji i puno se priča o stadionu i svoje utakmice igraju u Sesvetama.

    Rudeš također, imaju sasvim pristojan stadion i cijeli kompleks koji bi postepeno mogli nadograđivat i poboljšavat pa oni igraju svoje utakmice na svom stadionu

    Od ostalih htio bi da Karlovac uđe u rang više ili eventualno Križevci jer su zaslužili ali opet to je pitanje stadiona.

    Sve u svemu zanimljiva polusezona nas ceka u 2hnl.
  • Kujtim Shalla
    2k
    Poz buraz, gdje se može kupiti dres vukovara i da li je moguće :pray:
  • dinamo u srcu
    1.2k


    Javi im se na Hnk Vukovar 1991 službena stranica facebook porukom , odgovore brzo i brzo pošalju

    50eura je dres, ali dres je brutalan, onaj vojnički štih.
  • Kujtim Shalla
    2k
    Hvala ti, imali su jedan crni prije par godina sa tornjem, nikad ga nisam uspio naći. Nemam fb na žalost pa ću vidjet kako doć do dresa
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Zrinski dobio Sesvete, svaka čast za ovakav pothvat dečki pobjeđuju i jure prema naslovu prvaka.
  • miro
    3.1k
    Sve 5 ali nadam se da im se može zabranit selidba u Zagreb, jer to nema nikakvog smisla.

    I dalje se nadam da ih Šibenik može prestić
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ma mislim da neće u Zagreb kad imaju Gradski vrt u Osijeku. Sad ne znam(zaboravio sam) zašto predsjednik želi preseliti klub u Zagreb?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.